Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 22.01.2008, 12:38   #1
WODZU1972
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika WODZU1972
 
Data rejestracji: 03.07.2006
Lokalizacja: Sosnowiec
Posty: 115
WODZU1972 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Problem z dźwiękiem po montażu

Witam wszystkich mam pewien problem i może ktoś z WAS będzie w stanie mi pomóc go rozwiązać.Zakupiłem oprogramowanie PINNCLE STUDIO ULTIMATE 11 i mam problem z kodowaniem dźwięku w Dolby Digital 5:1 uaktywniłem wszystko przez neta dostałem klucze aktywacyjne do Dolby Digital 5:1 są to klucze typu: Paszport , Dolby Digital 5:1 Encoding/Decoding , Dream Glow , Dream Glow RTFx ale po montażu filmu gdzie fragmenty do montażu są zgrywane wyłącznie z niezabezpieczonych płyt dvd gdzie jest oryginalny dźwięk Dolby Digital 5:1 po montażu i nagraniu na płytę DVD-RW na amplitunerze pokazuje że dźwięk jest w tym systemie nagrany na tv.gdy pilotem od odtw.dvd włączę funkcę audio również wyświetla info że jest 5:1 a dźwięk słychać tylko z głośników subofera , centralnego i przednich lewego oraz prawego a tylne głośniki cisza jak zmienię w funkcja w pr.PINNACLE w funkcji Przybornik funkcja zmień głośność u góry po prawej stronie nad pokazanymi głośnikami zmienię funkcję z przestrzennego na dialog pokazuje się jeszcze jeden głośnik (centralny) jak z tymi ustawieniami chcę ponownie nagrać projekt to wten czas po nagraniu i włączeniu na kinie domowym głos słychać z głośników:subofera , centralnego i tylnych lewego oraz prawego a przednienie głośniki (lewy i prawy) cisza już dosłownie niedaję rady i niewiem oco tu biega w tym wszystkim dlatego szukam pomocy u WAS może ktoś pracuje na tym oprogramowaniu i wie co trzeba zrobić aby to działało jak trzeba.Pracowałem wcześniej na oprogramowaniu NERO 8.2.8.0 gdzie jest podprogramik NERO VISION 5 i tam bez żadnych aktywacji , kluczy do Dolby Digital itp.montaż mogłem robić bez żadnego ale i dźwięk słychać było na wszystkich głośnikach tylko coś ostatnio często przy montażu mi się wieszał czasami jest tak że program klatki oblicza sobie ale to trwa max 5 lub 10 minut i dalej nad projektem można pracować a nie 2 , 3 a czasami 4 godziny bez przesady dlatego zdecydowałem się popracować na PINNACLE ale widzę że chyba nic z tego niebędzie chyba że ktoś z WAS mi pomoże i pokieruje co mam zrobić bo może coś źle robięLiczę na WASZE odpowiedzi.
WODZU1972 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 22.01.2008, 13:01   #2
romanesco
Guru
 
Data rejestracji: 01.08.2007
Posty: 3,562
romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Drogi WODZU. Z przykrością muszę zauważyć, że szanowny kolega nie musi się spieszyć, bo forum nigdzie nie ucieknie Proszę zauważyć, że:

-regulamin-cdrinfo.jpg
romanesco jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.