Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 01.05.2010, 22:51   #1
Phisto
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 01.05.2010
Posty: 11
Phisto w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Potrzebna pomoc w konwersji filmu. Problem.

Nagrywam filmy kamerką HD po czym wrzucam je na komputer kiedy chce zmontować to wszystko w jeden film musze to wrzucic do jakiegoś editora video prawda? Więc jedyny rozsądny który mi pasuje i sie nie psuje to Ulead Video Studio (tak próbowałem z Sony Vegasem) Problem jest następujący żeby Ulead odczytał pliki wideo musze je skonwertować co jest właśnie problemem. Jakim bym tylko programem na jakibykolwiek format to skonwertował to pojawia się jakiś błąd co następuje:
Film jest skonwertowany w takiej samej jakości ALE w całym prawej części od górnego prawego do dolnego prawego rogu są paski nachodzącego ekranu z lewej strony ekranu czyli coś jak np. nakręce scenę gdzie stoi od lewej do prawej drzewo , kontener i fabryka to fabryke zasłoni fakt że na nią od nowa jakby nachodzi drzewo . Przykładowy Screen: http://img571.imageshack.us/img571/1671/beztytuuny.png

Proszę o natychmiastową pomoc gdyż robię film na konkurs i termin się kończy a ja wciąż mam problem z tym montażem. I przepraszam jeżeli był już taki temat ale nie wydaje mi się żeby był gdyż szukałem i nie było.

Z góry dziękuje i czekam na rychłe odpowiedzi.
Phisto jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
[PSP] Konwertowanie filmów do formatu MP4 dwoma sposobami Pele144 Homebrew 13 22.03.2012 15:39
Problem z przerzuceniem filmu dvd na twardziela przez dvd decryptera sly8 DVD-Video 3 22.04.2005 17:10
TMPGEnC przy konwersji znika z filmu lektor Anna38 DVD-Video 1 18.03.2005 15:32
Problem z Video Factory 3 Prosze o pomoc Moro22 Napędy optyczne DVD 0 10.03.2005 14:08
Problem z kompresja i AC3 / potrzebna pomoc Qwertix DivX, Xvid, Matroska i inne 6 10.04.2004 17:39


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.