Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 31.12.2010, 11:20   #1
adimoto
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 31.12.2010
Posty: 1
adimoto w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Problem z nagraniem kilku filmów VOB na DVD

Witam, mój problem polega na tym ,że chce nagrać kilka filmów w formacie VOB na DVD, i chce aby działały na odtwarzaczu DVD, czyli ,że jak włożę tą płytę DVD do odtwarzacza, to po obejrzeniu 1 filmu, 2 film włączy się automatycznie po zakończeniu drugiego, dlatego umieściłem dwa filmy w dwóch folderach

1) Czyli tak, mam dwa filmy w dwóch folderach

2) Filmy początkowo były w formacie AVI, ale je pociąłem na 4 części programem VirtualDub, i przekonwertowałem programem OJOsoft Total Video Converter z avi na VOB, i tak je zapisałem:

Pierwszy folder:
VTS_01_1
VTS_01_2
VTS_01_3
VTS_01_4
Drugi folder:
VTS_02_1
VTS_02_2
VTS_02_3
VTS_02_4:

3) Pytanie: czy wystarczy to co zrobiłem aby te filmy działały na odtwarzaczu DVD gdy jeden się skończy to następny automatycznie się włączy czy należy jeszcze coś zrobić ??
adimoto jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 31.12.2010, 11:30   #2
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Nie wystarczy. Wystarczy "Filmy początkowo w formacie AVI" wczytać do ConvertXtoDVD, poustawiać w nim opcje według własnego widzi.nam.się uruchomić konwersję, a później nagrać efekt działania programu na płytkę.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.12.2010, 11:31   #3
marynarz
Guru
 
Data rejestracji: 01.05.2002
Lokalizacja: Katowice
Posty: 1,634
marynarz niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
A nie lepiej bylo filmy AVI wrzucic np do ConvertXToDVD ktory by Ci wygenerowal plyte DVD i przejscia miedzy filmami jakie tylko ustawisz?
Jezeli masz VOBy zgodne z DVD PAL lub NTSC to musisz z tego skompilowac plyte DVD a nie tylko nagrac w folderach.
__________________
...El Marinar...
marynarz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.02.2011, 08:19   #4
tomekk_nt
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 29.09.2004
Lokalizacja: Nowy Tomyśl/Poznań
Posty: 91
tomekk_nt w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Podepnę się do tematu. Mam z płyty DVD skopiowane foldery VIDEO_TS oraz AUDIO_TS. Jak mogę z tego wypalić płytę DVD kompatybilną z odtwarzaczami DVD?
tomekk_nt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.02.2011, 08:25   #5
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jako kompilację DVD-Video, nie jako dane.
Polecam ImgBurn, jak mu pokażesz pliki z VIDEO_TS, to się sam zapyta, czy ma wypalić DVD-Video.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.02.2011, 08:48   #6
tomekk_nt
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 29.09.2004
Lokalizacja: Nowy Tomyśl/Poznań
Posty: 91
tomekk_nt w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Tak myślałem, tylko potrzebowałem narzędzia. Dzięki za szybką odpowiedź.
tomekk_nt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Czy my naprawdę żyjemy w tak chorym kraju...? andrzejj9 Off topic 123 24.07.2015 19:56
problem z nagraniem filmow na plyte dvd borys91 Napędy optyczne DVD 1 29.07.2010 22:10
Kopiowanie DVD - ciekawy problem Coppermine Napędy optyczne DVD 8 09.03.2009 18:32
Funny fotos, kawaly... itp. - jeszcze sie tak nie usmialem :) Kasprzak Humor 4225 11.07.2005 11:59
Teksty nauczycieli Tribunal Off topic 47 11.04.2004 21:39


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 02:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.