Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 23.11.2004, 23:01   #1
Jankesik11
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 23.11.2004
Posty: 1
Jankesik11 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Problem z nagranymi płytkami dvd!

Witam!
Posiadam nagrywarke dvd LiteOn812S@832S. Nagrywam nią płyty od jakiegoś pół roku,problem polega na tym, że wszystkie płyty które nią nagrałem działały, a teraz przestały działać. Płytki nagrywane w czerwcu nie działają jak i te nagrane miesiąc temu. Wszystkie moje filmy zaczęły się na kinie domowym zacinać, komputer nie chce ich czytać, wyskakuje błąd crc. Nagrywałem na płytkach DVD+ Emteca I Philipsa, wszystko paliłem 2,4x z włączonym booktype. Czy to możliwe, żeby tak nagle przestało działać ? Na pewno nie jest to wina biosu nagrywarki, bo przez ten czas co nagrywałem miałem około 5 biosów. Sprawdzałem oczywiście u kolegów, również się tną i nie chce się na dysk zgrać. Czy nagle płytki mogły tak od siebie się popsuć ?
Jankesik11 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 24.11.2004, 17:39   #2
zebacz
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 16.11.2004
Posty: 24
zebacz w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
A mówili - używaj Tdk i ewentualnie Verbatima ;-( Niestety polecam soft do sprawdzania rzeczywistego producenta płyt - może ci to coś rozjaśni. Z drugiej strony nie mam wogóle zaufania do firmy Lite-On - na 10 sprzedanych nagrywarek CD wysyłam ok 6 do serwisu.

pozdr.
zeb
zebacz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 03:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.