Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 28.04.2005, 18:15   #1
k_luke
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.10.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 11
k_luke w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Problem z odtwarzaniem - PowerDVD

Witam, mam problem z odtwarzaniem filmów DVD - mianowicie:
początkowo wszystko było OK, lecz zauważyłem po zrzuceniu filmu na dysk poprzez DVD Decrypter (moja nagrywarka to LiteOn 1653S) - iż PowerDVD źle odtwarza filmy tzn. słychać dźwięk, a nie widać obrazu - jest czarny obraz z różnymi kolorowymi pasami... wyświetla jedynie poprawnie przy maksymalizacji na cały ekran. To samo jest w programie WinDVD - dotyczy to zarówno filmów DVD odtwarzanych z płyt, jak również z plików znajdyjących się na dysku. Natomiast wszystko działa poprawnie w Windows Media Playerze - również bez maksymalizacji... Próbowałem ponownej instalacji PowerDVD, bez powodzenia. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu...
k_luke jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 01.05.2005, 12:39   #2
300FraYda
Bywalec
 
Avatar użytkownika 300FraYda
 
Data rejestracji: 02.12.2004
Posty: 66
300FraYda zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jaki masz DirectX?? Ja np mialem kiedys tak ze wszystkie filmy sie przycinaly jak odtwarzalem na kompie i wygladalo to jak pokaz slajdow. Pozniej przeinstalowalem system i wgralem directX 9.c PL i wszystko bylo OK. Rada dla Ciebie spruboj reinstalnac direcX a pozniej odtworzyc film. Bedzie dzialo sie tak samo proponuje uaktualnic codecki od mpeg'a Daj znac o rezultatach
300FraYda jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.05.2005, 16:43   #3
k_luke
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.10.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 11
k_luke w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez 300FraYda
Jaki masz DirectX?? Ja np mialem kiedys tak ze wszystkie filmy sie przycinaly jak odtwarzalem na kompie i wygladalo to jak pokaz slajdow. Pozniej przeinstalowalem system i wgralem directX 9.c PL i wszystko bylo OK. Rada dla Ciebie spruboj reinstalnac direcX a pozniej odtworzyc film. Bedzie dzialo sie tak samo proponuje uaktualnic codecki od mpeg'a Daj znac o rezultatach
To nie ma nic do rzeczy - filmy, nawet te na DVD w Windows Media Playerze chodza dobrze... lecz np. PowerDVD przy zachowaniu proporcji obrazu sie krzaczy - jak maksymalizuje, nie zachowujac proporcji to odtwarza dobrze... zwrocilem uwage ze rozpoczelo sie to po instalacji DVD Decrypter - wywalilem go i zainstalowalem PowerDVD ponownie - bez oczekiwanego rezultatu...
k_luke jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.05.2005, 08:09   #4
mesztica
User nad userami :)
 
Avatar użytkownika mesztica
 
Data rejestracji: 09.01.2004
Lokalizacja: Łagów Lubuski
Posty: 119
mesztica zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Uzywalem zawsze 2 playerow... PowerDVD i WinDVD (niewielkie roznice ale jednak). Nagle PowerDVD zaczal sie wywalac na filmach, albo nie skakiwal jakis Titles albo dzwieku nie bylo (DTS6.1 na przyklad)... albo poprostu wykonywal nieprawidlowa operacje. Rzadko tak bylo ale na poczatku myslalem, ze film skopany, ale na WInDVD chodzil i na stacjonarkach tez
Moral z tego taki... WinDVD 6 i po klopocie
Pozdro
__________________
XP-M2500+@2710Mhz & Hynix512DualDDR460 & 120GB+160GBSATA & Plextor712A & DVDLiteON & BenqEW162i
mesztica jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.