Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 29.01.2011, 13:51   #286
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,061
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
uzywam DVDFab, aby przegrać filmy do ISO. Wybieram opcję: Film główny i zgrywam obie wersje do plików ISO.
zgraj całą płytę bez wykrajania , w twoim playerze westernowym start z menu płyty - żądana wersje filmu
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 29.01.2011, 14:10   #287
Nowy2011
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.01.2011
Posty: 7
Nowy2011 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
"start z menu płyty - żądana wersje film"
Zgrałem już też film w całości, ale wtedy zamiast przyspieszenia wskakują jakieś inne momenty z filmu itp. "krzaki". Może jestem "zielony" w czymś (dopiero po czasie odkryłem przewijanie o 10 min w tym odtwarzaczu WD ) - ale jak zgrywam cały dysk do ISO to menu płyty się nie pojawia nigdy tylko od razu leci film. Chyba że mam to przegrać jako katalog z VOB-ami i wtedy plik z menu. - w sumie tak jeszcze nie próbowałem.

Zastanawiam się czy to co napisał kolega wcześniej może być dobrym tropem.

W każdym razie bardzo dziękuję za odpowiedź!
Nowy2011 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.01.2011, 18:03   #288
Nowy2011
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.01.2011
Posty: 7
Nowy2011 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
zgraj całą płytę bez wykrajania
Nic to nie dało jednak. Zgrałem całość - i jaki plik bym nie wybrał na WD to zaczyna od początku cały film o długości ponad 3h -czyli 2 wersje naraz z dziwnymi skokami. Żadnego menu ani innych ekranów. Z tego co czytałem na zagranicznym forum to Western ma problem z menu. Może do nowszych modeli WD nowy firmware pomaga - do mojego nie.

Cytat:
Ale zawsze możesz usunąć kąty (jedną z wersji filmu).
Z chęcią to zrobię tylko jak? Może jest jakiś program, który zapisze obraz filmu w ISO bez podziału na rozdziały, zachowując jakość DVD?
Nowy2011 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.01.2011, 18:16   #289
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,061
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
spróbuj zgrać fabem tylko jedna wersje filmu bez menu , zaznacz tylko napisy i audio jakie Cie interesuje
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.01.2011, 18:35   #290
Nowy2011
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.01.2011
Posty: 7
Nowy2011 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Tak już robiłem wiele razy - zarówno z wersja kinową jak i reżyserską. W tym miejscu gdzie w wersji reżyserskiej leci co innego to są skoki. Jakoś tak. To jakaś wyższa magia. Chyba zainwestuje w odtwarzacz BlueRay-a bo za duże cuda się dzieją, a drugiej strony kurde szkoda.
Nowy2011 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.01.2011, 19:06   #291
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
A ten fab to w ogóle obsługuje materiał z kątami? Bo to może on chrzani wszystko? Zwykłym AnyDVD na dysk zrzucić i wywalać kąty np. PGCEdit. A iso to można sobie zrobić np. w neronie paląc na wirtualną nagrywarkę.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.01.2011, 00:16   #292
Nowy2011
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.01.2011
Posty: 7
Nowy2011 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Spróbowałem PGCEdit. Znalazłem jakiś mini tutorial do programu na cdrlab.pl - Ogólnie odkryłem tyle, że ten film gwałtownie przyspiesza na bardzo krótkich komórkach (Cell) - miejsce, które zazwyczaj sprawdzałem trwa 00:00:01.23 - m.in. ten właśnie krótki fragment przeskakuje.
Nie posłuchałem się do końca rady - zgrałem dvdfab jedną z wersji filmu i zrobiłem podgląd w PGCEdit (okno z VOB/Cell ID) - "tzn. ja bym wydłużył czas tych komórek - jakoś połączył" - nie rozumiem tak do końca co należy zrobić. Czy jest może jakiś samouczek na forum?
Przepraszam że jestem "zielony", ale interesuję się tym raptem od wczoraj
Nowy2011 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.02.2011, 13:58   #293
Nowy2011
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.01.2011
Posty: 7
Nowy2011 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ha ha. Mam koncercik na DVD - akurat nagrany w ten sposób, że można oglądać go niby z różnych kamer. Tam to się dopiero dzieją cuda po zrzuceniu całego obrazu. Widziałem na jednym forum z firmwerami do WD Media Player w miarę świeże błagania o dvd menu support. Może coś się ruszy. Teraz to chyba obecnie WD Live nie ma tego problemu.
Nowy2011 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.09.2011, 14:20   #294
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Parę lat już nie miałem styczności z zabezpieczonymi płytami. Log z AnyDVD poniżej. Próbuję skopiować CloneDVD2, ale w połowie płyty wywala błąd.

Kod:
Summary for drive E: (AnyDVD 6.8.5.0)
OPTIARC DVD RW AD-7540A 1.42 JUL26,2006
Drive (Hardware) Region: 0 (not set!)

Current profile: DVD+R
Media is a DVD.
Booktype: dvd+r (version 1), Layers: 1
Total size: 2148304 sectors (4195 MBytes)

Video DVD (or CD) label: Nowy
Media is not CSS protected.
Media is region free.
Video Standard: PAL

Structural copy protection not found.
RCE protection not found.
UDF filesystem patched!
Autorun not found on Video DVD.
Bad sector protection not found.
Emulating RPC-2 drive with region 1!
__________________
epol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.09.2011, 15:16   #295
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,061
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez epol Podgląd Wiadomości
Parę lat już nie miałem styczności z zabezpieczonymi płytami. Log z AnyDVD poniżej. Próbuję skopiować CloneDVD2, ale w połowie płyty wywala błąd.

Kod:
Summary for drive E: (AnyDVD 6.8.5.0)
OPTIARC DVD RW AD-7540A 1.42 JUL26,2006
Drive (Hardware) Region: 0 (not set!)

Current profile: DVD+R
Media is a DVD.
Booktype: dvd+r (version 1), Layers: 1
Total size: 2148304 sectors (4195 MBytes)

Video DVD (or CD) label: Nowy
Media is not CSS protected.
Media is region free.
Video Standard: PAL

Structural copy protection not found.
RCE protection not found.
UDF filesystem patched!
Autorun not found on Video DVD.
Bad sector protection not found.
Emulating RPC-2 drive with region 1!
http://forum.slysoft.com/showthread.php?t=8486
spróbuj shrinkiem albo fabem
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.09.2011, 20:41   #296
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,274
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez epol Podgląd Wiadomości
Parę lat już nie miałem styczności z zabezpieczonymi płytami. Log z AnyDVD poniżej. Próbuję skopiować CloneDVD2, ale w połowie płyty wywala błąd.

Kod:
Summary for drive E: (AnyDVD 6.8.5.0)
OPTIARC DVD RW AD-7540A 1.42 JUL26,2006
Drive (Hardware) Region: 0 (not set!)

Current profile: DVD+R
Media is a DVD.
Booktype: dvd+r (version 1), Layers: 1
Total size: 2148304 sectors (4195 MBytes)

Video DVD (or CD) label: Nowy
Media is not CSS protected.
Media is region free.
Video Standard: PAL

Structural copy protection not found.
RCE protection not found.
UDF filesystem patched!
Autorun not found on Video DVD.
Bad sector protection not found.
Emulating RPC-2 drive with region 1!
Co to za tytuł-bo nie jest zabezpieczony bardziej słynny odczyt Neca tu szwankuje
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.09.2011, 22:00   #297
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
DVDFab kopiuje jak narazie.

Płyty są z jakiegoś wesela czy czegoś.

Napęd to Optiarc, czyli jak dobrze myślę klon Neca. W drugim, nieużywanym kompie też niestety Nec jest.
__________________
epol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.09.2011, 01:21   #298
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,274
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
A to być może jest jakaś chałtura w postaci celowego uszkodzenia na końcu materiału- też takie rzeczy robię DVDFab i zaznaczone pomijaj błędy odczytu.
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.11.2013, 10:10   #299
bombatomek
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 25.11.2013
Lokalizacja: Niemcy
Posty: 1
bombatomek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Koncert

Czy koncerty tak samo sie przegrywa? Oczywiście mówię o swoich prywatnych oryginałach których mam już blisko 10 i szkoda mi je używać, wolałbym schować głęboko a puszczać te przegrane, czasem zapomnę wyciągnąć i dzieci potem walają moją płytą po blacie i jestem chory ....
Czytam i widzę że to nie tak łatwo przegrać
bombatomek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.11.2013, 10:34   #300
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,274
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Różnie -ale ogólnie koncerty są łatwiejsze -rzadko mają najnowsze zabezpieczenie a duża część wcale .
Oczywiście przegrywa je się tak samo jak wszystkie filmy.

Ja polecam AnyDVD lub DVDFab ale oczywiście jest jeszcze przynajmniej kilka
programów tego typu
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
avatar, filmu, kopia, zapasowa

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Czy my naprawdę żyjemy w tak chorym kraju...? andrzejj9 Off topic 123 24.07.2015 20:56
Odtwarzanie Blu-ray na komputerze - różne rozważania.. andrzejj9 Napędy optyczne Blu-ray, Ultra HD Blu-ray, HD DVD 10 04.09.2013 19:17
11 Wrzesnia WTC andy Off topic 51 22.11.2006 21:34
Jak odzyskać skasowane pliki na CD-RW Jozgaw Napędy optyczne CD 7 21.06.2004 08:31


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.