Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 15.12.2006, 19:45   #91
corey8slipknot
Bywalec
 
Data rejestracji: 21.11.2004
Posty: 25
corey8slipknot w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Miami Vice - PROBLEM !!!!

Witam !!!

Mam problem z tym filmem, poniewaz nie moge przerobic z org. dvd dyscrypt ani dvd shrink sobie z tym nie radzi Czy mogłby mi ktos pomoc ??
corey8slipknot jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 15.12.2006, 19:49   #92
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,061
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ripguard tam siedzi, nowy anydvd + clonedvd albo dvdfabdecrypter
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.12.2006, 15:56   #93
Miki_v8
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Miki_v8
 
Data rejestracji: 02.12.2004
Posty: 24
Miki_v8 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Problem ze skopiowaniem DVD Bajki AUTA(Cars)

Mam taki problem, chcialbym skopiowac bajke AUTA z orginalnej plyty DVD, problem w tym iz probowalem DVD Decryp, DVDShrink oraz alcoholem i dochodzi do 50% i ma problem ze zczytywaniem reszty, poradzcie czym to zgrac.
Miki_v8 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.12.2006, 16:20   #94
Miki_v8
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Miki_v8
 
Data rejestracji: 02.12.2004
Posty: 24
Miki_v8 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Wiec tak udalo mi sie zgrac ja ale obraz zajmuje 8GB, czy da rade go rozlozyc na dwie plyty DVD czy trzeba kupic plyte DL?
Miki_v8 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.12.2006, 16:26   #95
gallus
gÓru
 
Avatar użytkownika gallus
 
Data rejestracji: 20.12.2003
Lokalizacja: Zbąszynek
Posty: 5,983
gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Je***380;eli poszukasz na forum / google to uda Ci si***281; roz***322;o***380;y***263;, je***380;eli nie to musisz kupi***263; p***322;ytk***281; DL
__________________

gallus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.12.2006, 16:51   #96
Miki_v8
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Miki_v8
 
Data rejestracji: 02.12.2004
Posty: 24
Miki_v8 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nie rozumiem jednego, skoro Alcohol ma ustawiona opcje zeby rozkladal po 4GB i utworzyl dwa pliki to czemu przy probie nagrania pisze ze plyta ma za malo miejsca?
Miki_v8 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.12.2006, 16:55   #97
gallus
gÓru
 
Avatar użytkownika gallus
 
Data rejestracji: 20.12.2003
Lokalizacja: Zbąszynek
Posty: 5,983
gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Bo nie o alcohol chodzi on dzieli tylko obraz na cz***281;***347;ci a nie film!
Forumowa szukajka prawd***281; Ci powie...
__________________

gallus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.12.2006, 17:21   #98
katar14
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 17.09.2005
Posty: 11
katar14 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jak w temacie - chce skopiowaćza pomocą DVD Shrink 3.2 ver film Kod DaVinci - podczas odpalenia na samym poczatku wyskakuje -Invalid DVD navigator strukture - czy DVD Shrink z tym sobie nie radzi ? spotkał ktoś sie z czys takim i jak to przeskoczyć dodam ze w tle działa mi także AnyDVD i nic nie pomoaga - film normalnie z oryginalu można oglądać - jak go skopiować??

Ok problem juz nie aktualny - zainstalowałem nowszą wersję ANYDVD i poszło
Pozdrawiam

Ostatnio zmieniany przez Reetou : 18.12.2006 o godz. 19:24
katar14 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.12.2006, 19:46   #99
Sebastian_M26
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 27.12.2006
Posty: 11
Sebastian_M26 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Problem ze skopiowaniem filmu na HDD

Witam

Zawsze do robienia kopi zapasowych używam programu DVD Decrypter,
nigdy nie miałem żadnych problemów.
Dziś chcąc przegrać film Miami Vice zaraz na początku dvd decrypter znajduje bład na płycie i ciagle do niego wraca nie przechodzi dalej ( płyta jest w stanie bdb)
Aż tak dobrze nie znam programu, jest funkcja by się na błędach nie zatrzymywał.
Dodam że podczas odtwarzania dvd wszystko jest oki.

Użyć innego programu?
Sebastian_M26 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.12.2006, 19:50   #100
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=67375
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.01.2007, 11:45   #101
KC42
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 14.12.2003
Posty: 661
KC42 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
kopia zapasowa filmu Anaconda

Witam

Mam oryginalny film Anaconda, da się go skopiować na dysk ale niestety z dysku działa tylko głos nie pomaga najnowsze AnyDVD ani DVDFabdecrypter dziwne bo to dość stary film czyż by wtedy wymyślili zabezpieczenie nie do obejścia, dodam że na podglądzie w DVDshrinku jest tylko niebieska plansza.
Czy może ktoś kiedyś zrobił kopie zapasową tego filmu.
KC42 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.01.2007, 10:27   #102
KC42
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 14.12.2003
Posty: 661
KC42 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez KC42 Podgląd Wiadomości
Witam

Mam oryginalny film Anaconda, da się go skopiować na dysk ale niestety z dysku działa tylko głos nie pomaga najnowsze AnyDVD ani DVDFabdecrypter dziwne bo to dość stary film czyż by wtedy wymyślili zabezpieczenie nie do obejścia, dodam że na podglądzie w DVDshrinku jest tylko niebieska plansza.
Czy może ktoś kiedyś zrobił kopie zapasową tego filmu.
Pewnie nikt nie pisze bo moje pytanie nikt nie widzi jak zostałem przerzucony tutaj z głównej strony
KC42 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.01.2007, 10:57   #103
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,061
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez KC42 Podgląd Wiadomości
Pewnie nikt nie pisze bo moje pytanie nikt nie widzi jak zostałem przerzucony tutaj z głównej strony
widzi widzi
jaki napęd w jakim stanie płytka bo ta płytka to chyba będzie CSS tylko zabezpieczona więc raczej wina leży po stronie sprzętu
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.01.2007, 11:08   #104
KC42
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 14.12.2003
Posty: 661
KC42 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez - Deckard - Podgląd Wiadomości
widzi widzi
jaki napęd w jakim stanie płytka bo ta płytka to chyba będzie CSS tylko zabezpieczona więc raczej wina leży po stronie sprzętu
benq 1640, pioneer 110, i liteon w komputerze kolegi nie pamiętam modelu, mój komputer Ok inne płyty się kopiują bez problemu nawet najnowsze zabezpieczenia, a Anaconda da się skopiować ale czyta tylko audio w komputerze, na stacjonarnym DVD nie rusza wcale sprawdzałem na 3 modelach, na forum już było takie pytanie dość dawno temu i nikt nie rozwiązał tego problemu.

Cytat:
Napisany przez KC42 Podgląd Wiadomości
benq 1640, pioneer 110, i liteon w komputerze kolegi nie pamiętam modelu, mój komputer Ok inne płyty się kopiują bez problemu nawet najnowsze zabezpieczenia, a Anaconda da się skopiować ale czyta tylko audio w komputerze, na stacjonarnym DVD nie rusza wcale sprawdzałem na 3 modelach, na forum już było takie pytanie dość dawno temu i nikt nie rozwiązał tego problemu.
zapomniałem napisać nośnik jak nówka

Cytat:
Napisany przez KC42 Podgląd Wiadomości
zapomniałem napisać nośnik jak nówka

Przed chwilą próbowałem zgrać DVDFabDecrypter 3.55 opcją film główny to przy odtwarzaniu słychać głos a na ekranie plansza Content removed

Ostatnio zmieniany przez Reetou : 17.01.2007 o godz. 23:53
KC42 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.01.2007, 12:52   #105
trzmiel
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 03.03.2005
Lokalizacja: kcynia
Posty: 18
trzmiel w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam! Mam problem bo chce zrobic kopie koncertu i ni jak mi to wychodzi próbowałem już zgrywac DVD Decrypter, DVDFab Decrypter i nic z tego wszystko jest dobrze do 50% a podem wywalają się błedy płyta jest jest nowa. Załączam inforamcje o płycie:
Summary for drive F:
Drive (Hardware) Region: 0

Media is a Data DVD.
Booktype: dvd-rom (version 1), Layers: 2 (opposite)

Video DVD (or CD) label: TIESTO_IN_CONCERT
Media is not CSS protected.
Video Standard: PAL
Media is locked to region(s): 1 2 3 4 5 6!

RCE protection not found.
DVD structure appears to be correct.
Structural copy protection not found.
Autorun not found on Video DVD.
Bad sector protection not found.
Emulating RPC-2 drive with region 1!


Proszę o pomoc!!!
trzmiel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
avatar, filmu, kopia, zapasowa

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Czy my naprawdę żyjemy w tak chorym kraju...? andrzejj9 Off topic 123 24.07.2015 20:56
Odtwarzanie Blu-ray na komputerze - różne rozważania.. andrzejj9 Napędy optyczne Blu-ray, Ultra HD Blu-ray, HD DVD 10 04.09.2013 19:17
11 Wrzesnia WTC andy Off topic 51 22.11.2006 21:34
Jak odzyskać skasowane pliki na CD-RW Jozgaw Napędy optyczne CD 7 21.06.2004 08:31


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.