Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 13.07.2009, 18:47   #226
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Kopiujesz czym? Windowsowym okienkiem? To może tak być, bo czego nie odczyta, to pominie i nawet nic nie napisze.

ImgBurn spróbuj.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 13.07.2009, 22:02   #227
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,060
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Błażej Podgląd Wiadomości
witam otrzymalem dzis film..ktory wazy 7,2 GB plytka jest w jakis sposob zabezpieczona choc jest to pol oficjalnie wydanie koncertu wykonawcy ..próbuje skopiowac film na dysk i kopiuje sie jakby caly ale ale wazy to tylko 4,6 GB a ma 7,2 gb NIEWIEM jakim prograam to odbezpieczyc..zeby nie stracic jakosci..a chcialbym film przegrac rowzniez na plyte 8,5 GB moze ktos mi podpowie ..?Dziekuje i Pozdrawiam
dvdshrink tylko zaznaczyć w opcjach dvd9
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.07.2009, 23:28   #228
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
przeczytales chociaz kilka postow z ego tematu?
dvd shrink jezeli uzwasz windows xp, jak juz kolega pisal
usuwa zabezpieczenia w locie, pozwala kopiowac w calosci lub z roznymi ustawieniami kompresji
prostszego i szybszego rpogramu chyba nie ma
a ten w dodatku jest darmowy

jak bedziesz mial problemy, to pisz, tylko dokladnie opisz co i jak - jaki soft, jaki system, jakie komunikaty
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.10.2009, 00:14   #229
krakulis
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 03.10.2009
Posty: 2
krakulis w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
kopiowanie dvd

ostatnio zaczolem zabawe z kopiowaniem plyt dvd, lecz nie wszystkie plyty jestem w stanie skopiowac poniewaz niektore z nich posiadaja zabezpieczenie ktorych nie idzie obejsc. Uzywam DVD Decrypter i DVD Shrink. Czy sa jakies sposoby na przejscia tych zabezpieczen badz inne programy ktore daly by rade to zlamac ?
krakulis jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.10.2009, 22:51   #230
Wieslaw3
Bywalec
 
Data rejestracji: 10.11.2004
Posty: 32
Wieslaw3 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Anioły & Demony jak i czym zrobić backup

Witam.
Jak w temacie. Czym zrobić backup tej płyty DVD.
Dzięki z góry.

Ostatnio zmieniany przez Wieslaw3 : 14.10.2009 o godz. 23:04
Wieslaw3 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.10.2009, 09:32   #231
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,274
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
To film czy gra ?-bo w dziale gierek temat wstawiony.Jak film najnowsze AnyDVD lub FabDVD bez problemu daje radę.Z gierką się nie spotkałem.
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.10.2009, 09:46   #232
Wieslaw3
Bywalec
 
Data rejestracji: 10.11.2004
Posty: 32
Wieslaw3 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Sorki jeśli źle wstawiłem. Oczywiście chodzi o film. Popróbuje tymi programami i zobaczymy. Dzięki.
Wieslaw3 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.10.2009, 16:18   #233
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,060
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
AnyDVD plus cokolwiek daje rade..jest temat problemach ze zrobieniem kopii bezpieczeństwa filmu wystarczyło poszukać
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.10.2009, 17:59   #234
RAFALK2006
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 26.10.2009
Posty: 4
RAFALK2006 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mam problem ze zgraniem filmu zabezpieczonego przez DvdCrypt CSS/CPPM

Witam tak jak w tytule, mam problem z nagraniem kopii oryginalnego filmu.
Mam spora kolekcje oryginalnych filmów i aby ją choc trochę zabezpieczyć postanowiłem rozpocząć ich kopiowanie.
Zaczołem od filmu Kod DaVinci, probowałem go zgrać Alcoholem120% (niestety alcohol odczytuje cały czas blędne sektory oraz zatrzymuje się przy postępie 4.5%.
DVD Shrink także padł oraz DVD Fab który kończy zgrywanie komunikatem "kompletna porażka"

Może mi ktos pomóc, co mam zrobić /
pzdr

Rafik
RAFALK2006 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.10.2009, 18:50   #235
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,060
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
a czytał post wyżej ? to już się nudne staje, ludzie ANYDVD to podstawa ! tak jak ogórki i śledziki do wódki ! bez tego ani rusz
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.10.2009, 16:00   #236
RAFALK2006
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 26.10.2009
Posty: 4
RAFALK2006 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
To film czy gra ?-bo w dziale gierek temat wstawiony.Jak film najnowsze AnyDVD lub FabDVD bez problemu daje radę.Z gierką się nie spotkałem.
Witam
Piszesz że z najnowszymi filmami poradzi sobie DVD Fab, tak się składa że mam ten program w oryginalnej wersji, nie radzi sobie z żadnym filmem, poprostu na końcu zawsze mam komunikat "totalna porażka" czy jakos tak.
Probowałem z takimi filmami jak : "Piraci z karaibów trylogia" " obcy" wszystkie części, "Karmazynowy przypływ", "kod DaVinci" i inne oryginalne filmy jakie mam w kolekcji, z niektórymi jakos radzi sobie DVD Shrink ale to tylko ułamek.
Teraz chcę kupic AnyDVD + ConvertXtoDVD 3 myślę że ten zestaw da radę
Może dasz mi jakąłś radę ??
pzdr
RAFALK2006 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.10.2009, 16:34   #237
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
A ten ConvertXtoDVD to niby do czego w tym zestawie?
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.11.2009, 11:50   #238
RAFALK2006
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 26.10.2009
Posty: 4
RAFALK2006 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Reetou Podgląd Wiadomości
A ten ConvertXtoDVD to niby do czego w tym zestawie?

ConvertX potrzebuję do nagrywania płytek DVD z filmami zapisanymi np w: avi
RAFALK2006 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.11.2009, 20:23   #239
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
to zdecyduj sie
piszesz, ze masz problem ze zrobieniem kopii DVD na DVD i wyskakujesz z programem do konwertowania AVI
a co do problemu pierwotnego: dvddecrypter + dvdshrink dadza rade (na Viscie, na XP wystarczy sam DVDShrink) - wymienilem te programy, bo maja powazna zalete - sa DARMOWE
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.11.2009, 01:04   #240
RAFALK2006
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 26.10.2009
Posty: 4
RAFALK2006 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal Podgląd Wiadomości
to zdecyduj sie
piszesz, ze masz problem ze zrobieniem kopii DVD na DVD i wyskakujesz z programem do konwertowania AVI
a co do problemu pierwotnego: dvddecrypter + dvdshrink dadza rade (na Viscie, na XP wystarczy sam DVDShrink) - wymienilem te programy, bo maja powazna zalete - sa DARMOWE

Oczywiście masz racje, obydwa programy są dobre, bo są darmowe
Ale w moim przypadku zabezpieczenia na płytkach uniemożliwiają mi ich wykorzystanie dlatego pytałem czy DVD Fab + Any DVD dadzą radę.
Jeśli zaś chodzi o Convert X DVD, to było trochę tak obok tego tematu
Tak czy siak zdecydowałem się już na Any DVD HD z wieczystą licencją za 599zł + DVD Fab z wieczystą licencją za 350zł + Convert X DVD z takąż samą licencją j.w. za jedyne 250zł
Wydatek spory ale na spokojnie będę miał wreszcie zestaw do kopiowania na kilka lat, tak przynajmniej myślę
RAFALK2006 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
avatar, filmu, kopia, zapasowa

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Czy my naprawdę żyjemy w tak chorym kraju...? andrzejj9 Off topic 123 24.07.2015 20:56
Odtwarzanie Blu-ray na komputerze - różne rozważania.. andrzejj9 Napędy optyczne Blu-ray, Ultra HD Blu-ray, HD DVD 10 04.09.2013 19:17
11 Wrzesnia WTC andy Off topic 51 22.11.2006 21:34
Jak odzyskać skasowane pliki na CD-RW Jozgaw Napędy optyczne CD 7 21.06.2004 08:31


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.