Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 19.06.2010, 19:11   #271
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,274
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
To chyba oczywiste-film jest zabezpieczony najnowszymi zabezpieczeniami które wymagają zmiany struktury płyty.I coś nie idzie tak jak trzeba -ja stawiam na złą współpracę napędu z programami deszyfrującymi.
Dawaj screen AnyDVD taki jak mój z najnowszymi copy protection

Problem z przegraniem na dysk filmu &quot;.............&quot;-2010-06-19-19-04.png
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 19.06.2010, 20:50   #272
ladovnik
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.06.2010
Posty: 12
ladovnik w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Screen zamieszczam w załączniku.
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
Problem z przegraniem na dysk filmu &quot;.............&quot;-advd-ss1.jpg  
ladovnik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.06.2010, 21:09   #273
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,274
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Masz tam tylko tylko niby CSS a to niemożliwe -tam jest to wszystko tak jak na moim screenie-masz problemy z współpracy z programamiSpróbuj innym napędem
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.06.2010, 09:50   #274
ladovnik
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.06.2010
Posty: 12
ladovnik w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Niestety, nie mam innego napędu...
ladovnik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.06.2010, 16:55   #275
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,274
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Dlatego my tu mamy po cztery napędy minimum
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.06.2010, 18:35   #276
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,061
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez ladovnik Podgląd Wiadomości
Niestety, nie mam innego napędu...
a próbował machnąć sam film z wybranymi ścieżkami i napisami bez menu? bo w zabezpieczeń,zapętleń i dziur najwięcej w strukturze menu siedzi
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.06.2010, 20:48   #277
ladovnik
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.06.2010
Posty: 12
ladovnik w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzisiaj nie miałem czasu, ale jutro spróbuję i napiszę Wam, jaki będzie rezultat.
ladovnik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.06.2010, 13:12   #278
ladovnik
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.06.2010
Posty: 12
ladovnik w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Próbowałem DVD Fabem zgrać sam film, bez menu, dodatków itd. ale nadal jest to samo - szary obraz

To samo, gdy próbowałem zgrać film TRANSFORMERS i IRON MAN.

Udało mi się za to wykonać kopię filmu Hitman.

Ostatnio zmieniany przez ladovnik : 21.06.2010 o godz. 14:00
ladovnik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.06.2010, 16:34   #279
ladovnik
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.06.2010
Posty: 12
ladovnik w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ze zdziwieniem stwierdziłem dzisiaj, że ten AVATAR nawet próbując oglądać z oryginalnej płyty, zamiast menu i samego filmu ma szary obraz. Jak oglądałem na DVD to było normalnie :/

Edycja:

W końcu problem rozwiązany. Okazało się, że film zgrywał się dobrze, ale programy, których używałem do oglądania filmów nie dawały rady. Próbowałem Media Player Classic, All Player oraz Windows Media Player - we wszystkich był szary obraz. Poszukałem w google na temat tego szarego obrazu i trafiłem na ludzi polecających odtwarzacz "VLC Media player". Okazało się, że w nim oryginalny film, jak i kopia zapasowa działają bez zarzutu

Dziękuję za zainteresowanie sprawą i okazaną pomoc.

Pozdrawiam,
ladovnik

Ostatnio zmieniany przez ladovnik : 22.06.2010 o godz. 17:38
ladovnik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.01.2011, 21:21   #280
Uzumaki
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.01.2011
Posty: 4
Uzumaki w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jak przegrywać płyty z nowymi zabezpieczeniami???

Witam.
Chciałem zrobić sobie kopię zapasową filmu Książę Persji: Piaski Czasu lecz niestety płytka ma jakieś dziwne zabezpieczenia. Czytałem gdzieś, że coś nowego se chyba Sony wymyślił ale nie znalazłem sposobów na deszyfrowanie tego filmu. Może mógłby mnie ktoś oświecić bo dvd shrink i decrypter se nie radzą (metoda kopiuj -> wklej także odpada )
Proszę o szybką odpowiedź i z góry dziękuję za pomoc.
Uzumaki jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.01.2011, 21:31   #281
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Szybka odpowiedź.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.01.2011, 21:31   #282
gallus
gÓru
 
Avatar użytkownika gallus
 
Data rejestracji: 20.12.2003
Lokalizacja: Zbąszynek
Posty: 5,983
gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
A any dvd próbowałeś?
__________________

gallus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.01.2011, 21:54   #283
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
decrypter se nie radzą
DVD Decryptera to się używało 5 lat temu. Ten program nie jest już rozwijany. AnyDVD+CloneDVD.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.01.2011, 12:18   #284
Nowy2011
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.01.2011
Posty: 7
Nowy2011 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Problem z filmem na DVD

Witam!

Może ktoś z tego forum mi pomoże.

Mam film na płycie DVD (oryginał) i chciałem go zgrać prawidłowo.
Na jednym dysku znajdują się 2 filmy - wersja kinowa i wersja reżyserska.

Używam DVDFab, aby przegrać filmy do ISO. Wybieram opcję: Film główny i zgrywam obie wersje do plików ISO.

Do oglądania filmów korzystam z Western Digital Player z podłączonym dyskiem twardym także od Western Digital.

Tu właśnie pojawia się problem - filmy na odtwarzaczu mają skoki - tzn. film gwałtownie przyspiesza i przeskakuje scenę. Zawsze w tych samych miejscach - jak sądzę na przecięciach rozdziałów (przy odtwarzaniu obrazów na PC tego problemu nie ma, choć śmiem twierdzić że kom. jakby z trudem przeskakuje do kolejnej sceny choć jest to właściwie niewidoczne)

Z innymi płytami dvd - tzn. z jednym filmem - wszystko działa pięknie. Czyta obraz iso i nic nie skacze.

Chciałem skorzystać z opcji: "podziel" w dvdfab (tak w ciemno), oglądałem samouczek tylko że po włożeniu mojej płyty w pierwszej ramce w dvdfab- pojawiają się 2 dyski - nie wiem jak to dzielić i czy to w ogóle pomoże.

Próbowałem w innych programach i również pojawiają się podobne błędy w tych samych miejscach.

Chciałem po prostu zapytać czy to problem ze zgrywaniem czy też może chodzi o odczyt z dysku twardego, ale z drugiej strony dlaczego nie ma tego kłopotu przy innych płytach?
Nowy2011 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.01.2011, 13:27   #285
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
2 wersje filmu na dvd to wrzucenie scen, który różnią się te wersje w kąty i odpowiedni program sterujący. Może odtwarzacz nie radzi sobie z kątami? Może fab coś popieprzył przy zgrywaniu? Ale zawsze możesz usunąć kąty (jedną z wersji filmu).
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
avatar, filmu, kopia, zapasowa

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Czy my naprawdę żyjemy w tak chorym kraju...? andrzejj9 Off topic 123 24.07.2015 20:56
Odtwarzanie Blu-ray na komputerze - różne rozważania.. andrzejj9 Napędy optyczne Blu-ray, Ultra HD Blu-ray, HD DVD 10 04.09.2013 19:17
11 Wrzesnia WTC andy Off topic 51 22.11.2006 21:34
Jak odzyskać skasowane pliki na CD-RW Jozgaw Napędy optyczne CD 7 21.06.2004 08:31


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.