Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 07.12.2005, 20:18   #1
Kan_not
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 07.12.2005
Posty: 2
Kan_not w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
problem. przerywajace filmy ntsc

witam,
prosze o pomoc.
mam film w pliku img; wypakowuje go za pomoca Iso Buster 1.8; rozkaldam za pomoca VobEdit v0.6 nastepnie dodaje napisy i skladam za pomoca IfoEdit v0.96 dalej imgtool i wypalam DVD Decypter 3.5.4.0.
w kompie film odtwarza prawidlowo natomiast w Philips DVD 7.6.3SA film startuje i po 3 sekundach zatrzymuje sie, odtwarza kilka klatek natsepnie znowu sie zatrzymuje(czasem na stale). jest kolor.
wydaje mi sie ze filmy Pal wypala(odczytuje) prawidlowo(kilka filmow udalo sie prawidlowo skopiowac),problem pojawia sie w przypadku filmow NTSC(byc moze to moje mylne wrazenie).
uzywam plyt sony -r

gdzie moze tkwic przyczyna takiego zachowania?
pozdrawiam
Kan_not jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 07.12.2005, 20:27   #2
tom34
Bywalec
 
Avatar użytkownika tom34
 
Data rejestracji: 01.01.2003
Lokalizacja: Ustroń
Posty: 37
tom34 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Film mpg pochodzi z DVB?
Sorry pomylka myslałem, że napisałeś mpg a napisales img. Moje niedopatrzenie sorry jeszcze raz...

Ostatnio zmieniany przez tom34 : 07.12.2005 o godz. 21:27
tom34 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.12.2005, 20:40   #3
Kan_not
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 07.12.2005
Posty: 2
Kan_not w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez tom34
Film mpg pochodzi z DVB?
co to znaczy?
sorry dopiero od niedawna interesuje sie tym tematem
Kan_not jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.12.2005, 22:28   #4
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Spróbuj do złożenia filmu użyć ReJig zamiast ifoEdit. Kiedyś mi się obiło o uszy, że ifoEdit nie radzi sobie za dobrze z NTSC.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.12.2005, 13:22   #5
1stwasp
Redakcja
 
Avatar użytkownika 1stwasp
 
Data rejestracji: 27.12.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 719
1stwasp zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Tak to prawda - IfoEdit w poprzednich wersjach nie radził sobie z NTSC i to własnie w wersji o której piszesz 0.96... - w najnowszej wersji 0.971 sobie radzi - jest na bug liscie poprawka do NTSC.
Natomiast to nieradzenie objawiało sie niewłasciwymi wskazaniami czasu na wyswietlaczu DVD i w zasadzie tylko tym...
Żadne przeskoki obrazu nie powinny miec miejsca.
Rejig-a odradzam każdemu, komu moge tylko odradzić...
To taka karykatura ifoEdit - w mojej opinii co wyraźnie zaznaczam

Pozdrawiam!
1stwasp jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.12.2005, 13:49   #6
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez 1stwasp
Rejig-a odradzam każdemu, komu moge tylko odradzić...
Dawno, dawno temu zrobiłem kilka filmów NTSC za pomocą Rejig'a - nawet jeszcze działają

Ale zapamiętam
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.12.2005, 16:55   #7
ideJ
I'd like to be a
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika ideJ
 
Data rejestracji: 10.07.2003
Lokalizacja: Łódź
Posty: 1,181
ideJ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Starsze wersje IfoEdita faktycznie miały problem z niektórymi filmami NTSC (ostatnia dostępna nie ma już tego problemu).
@1stwasp:
Odradzasz używanie ReJiga do zmniejszania dvdvideo czy do muksowania strumieni razem (to pierwsze jeszcze mogę zrozumieć, to drugie mnie zaciekawiło)
__________________
Jedi Knight from Tau'ri
Proud Lantians' descendant.
ideJ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.12.2005, 17:57   #8
1stwasp
Redakcja
 
Avatar użytkownika 1stwasp
 
Data rejestracji: 27.12.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 719
1stwasp zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Odgrzebałem taki mój stary post na innym forum
http://forum.doom9.org/showthread.ph...ighlight=rejig
Mam nadzieję, że wystarczy jak dla jednego programu - zwłaszcza, że są to błędy bardziej niż elementarne.
Jak widzę coś takiego to przestaję być zainteresowany tym czy autor to poprawił czy nie...

Pozdrawiam!
1stwasp jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.