Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD

Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post

LinkBack Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 22.08.2010, 11:17   #1
Nowy na forum

Data rejestracji: 22.08.2010
SimonSajmon w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Problem z asynchronem w DVD-Video

Witam serdecznie, mam pewien problem związany z asynchronem...
Już wyjaśniam. Nagrałem materiał kamerą Sony Z1. Zrzuciłem go na dysk i zmontowałem programem Adobre Premiere CS 4. Plik do którego zrobiłem export to MPEG2-Video z dźwiękiem Dolby Digital AC3 (robiłem też dźwięk PCM ale problem jest identyczny). Chcę wypalić film na płytę dvd-video. Po włączeniu Nero wrzuciłem plik video , dodałem audio do projektu, jednak plik audio z niezrozumiałych przyczyn w Nero jest o 2 setne sekundy dłuższy... pojawia się asynchron... nie mam pojęcia co z tym zrobić.. niestety te minimalne opóźnienie dxwięku jest wyczuwalne. Nie wiem jakim cudem ta ścieżka audio jest dłuższa, gdyż w Premiere audio i video kończą się w tym samym miejscu i są idealnie zsynchronizowane. Bardzo proszę o pomoc. pozdrawiam
SimonSajmon jest offline   Odpowiedz cytując ten post

#ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec

Data rejestracji: 29.12.2008

CDRinfo.pl is online  
Stary 02.09.2010, 00:34   #2
Data rejestracji: 18.05.2004
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jeśli masz mpeg2 + ac3, to nie rób kolejnych konwersji w neronie, tylko zrób authoring w ifoEdit. Masz tam też możliwość ustawienia przesunięcia dźwięku.

A swoją drogą jeśli wyczuwasz przesunięcie dźwięku o 0,02 sek. to tylko pogratulować słuchu...
Reetou jest online   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia: