Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 13.09.2004, 17:10   #1
aczajnik
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 13.09.2004
Posty: 2
aczajnik w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
a co zrobić aby DVD Shrink (ostatnia wersja i Nero z 20 na końcu) ścisnął film o pojemności 8Gb do wielkości potrzebnej do wypalenia na DVD5 bo u mnie to jakoś do bani ściska pozostawia na pasku jeszcze czerwony.....a powinno chyba ćisnąc odrazu do wymagajej w konfiguracji wielkości
__________________
aczajnik jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 13.09.2004, 18:51   #2
ideJ
I'd like to be a
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika ideJ
 
Data rejestracji: 10.07.2003
Lokalizacja: Łódź
Posty: 1,181
ideJ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@aczajnik:
Twój post nie miał żadnego związku z wątkiem w którym go umieściłeś. Podkradanie wątków jest be. Następnym razem po prostu skasuję post.

Próbowałeś zmienić ustawienia kompresji (poziomy itp itd)?
__________________
Jedi Knight from Tau'ri
Proud Lantians' descendant.
ideJ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.09.2004, 19:19   #3
aczajnik
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 13.09.2004
Posty: 2
aczajnik w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez ideJ
@aczajnik:
Twój post nie miał żadnego związku z wątkiem w którym go umieściłeś. Podkradanie wątków jest be. Następnym razem po prostu skasuję post.

Próbowałeś zmienić ustawienia kompresji (poziomy itp itd)?
Sorrki ale dzisiaj pierwszy raz chciałem zapytać na forum ...i jeszcze takie jajo ...nie miałem zamiaru nikomu podkraść wątku....o pozostałych rzeczach nawet nie zdaję sobie sprawy....
Jeżeli kogoś uraziłem to PRZEPRASZAM!!!!!!
__________________
aczajnik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.09.2004, 21:53   #4
Czołgista
dupa a nie
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Czołgista
 
Data rejestracji: 06.08.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 1,434
Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez aczajnik
a co zrobić aby DVD Shrink (ostatnia wersja i Nero z 20 na końcu) ścisnął film o pojemności 8Gb do wielkości potrzebnej do wypalenia na DVD5 bo u mnie to jakoś do bani ściska pozostawia na pasku jeszcze czerwony.....a powinno chyba ćisnąc odrazu do wymagajej w konfiguracji wielkości
Shrinkiem zcisnąć 8GB na 4,7GB, no, no, kozak z Ciebie 8 )
Taka kopia będzie "kulawa" nawet na TV 21'.
Ale o gustach się nie dyskutuje !
W "prawym panelu" (compression settings) pod napisem Video na początek powinieneś mieć ustawione 'Automatic' dla wszystkich składników płyty ("lewy panel" (DVD Structure) Menus, Main Movie, Extras ...)
Teraz wybierając "Main Movie" usuń niepotrzebne ścieżki i napisy. itd , itp.

Prawdopodobnie w którymś pdmenu zamiast "automatic" miałeś "No Compression".

Aż tak się tą wpadką nie przejmuj !
Czołgista jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.09.2004, 22:36   #5
ideJ
I'd like to be a
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika ideJ
 
Data rejestracji: 10.07.2003
Lokalizacja: Łódź
Posty: 1,181
ideJ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@aczajnik:
no fakt, nie zwróciłem uwagi na datę rejestracji... Nikogo nie uraziłeś. Po prostu chcę uniknąć bałaganu
@Czołgista:
Ponoć DVD Shrink z włączonym AEC (czy jak to się tam zwie) może dać całkiem dobre efekty (oczywiście nie zawsze ale... nawet dziś był post w tym temacie na forum.doom9.org Generalnie niemal każdy zaczyna od transkderów. W pewnych przypadkach po prostu nie ma sensu używać CCE ^_^ (byle tylko nie przerodził się ten wątek w debatę o wyższości Świąt Wielkiej Nocy nad Świętami Bożego Narodzenia ^_^ )
__________________
Jedi Knight from Tau'ri
Proud Lantians' descendant.
ideJ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.09.2004, 23:48   #6
Czołgista
dupa a nie
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Czołgista
 
Data rejestracji: 06.08.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 1,434
Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez ideJ
@aczajnik:
no fakt, nie zwróciłem uwagi na datę rejestracji... Nikogo nie uraziłeś. Po prostu chcę uniknąć bałaganu
@Czołgista:
Ponoć DVD Shrink z włączonym AEC (czy jak to się tam zwie) może dać całkiem dobre efekty (oczywiście nie zawsze ale... nawet dziś był post w tym temacie na forum.doom9.org Generalnie niemal każdy zaczyna od transkderów. W pewnych przypadkach po prostu nie ma sensu używać CCE ^_^ (byle tylko nie przerodził się ten wątek w debatę o wyższości Świąt Wielkiej Nocy nad Świętami Bożego Narodzenia ^_^ )
Ja też zaczynałem od transkoderów np DVD2One , ale na dzień dzisiejszy to mnie się już niepowiadają nawet org. DVD , w większości jakość taka sobie.
Co do używania CCE to się zgadzam , na transkoderach morzna już uzyskać taką jakość że na TV 32' nie ma się do czego przyczepić.
Czołgista jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.