Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 01.10.2004, 15:38   #1
mastha
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika mastha
 
Data rejestracji: 01.10.2004
Posty: 4
mastha w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Angry Problem z Nero, a moze i nie...

Od razu przejde do rzeczy. Sciagnalem sobie film The Day After Tomorrow wersje dvd NTSC. Wszystkie pliki vob, ifo i bup byly. Nagralem sobie plytke DVD+RW czy film chodzi. Chodził ładnie, menu jezyki,... just all. Brakowalo jedynie napisow w jezyku polskim. Zgodnie z kilkoma poradnikami (www.cobraverde.net, dvdrhelp.prv.pl, doom9, i kilka innych) przerobilem napisy, menu i zrobilem synchronizacje. Zajelo mi to ok 3tygodni, no w koncu amator Robilem authorke w ifoedit, maestro odpadal bo nie moge dorzucic oryginalnych napisow w *.sup, a subripem nie chcialo mi sie bawic (literowki i reszta). Po kazdej authoryzacji nagrywalem DVD+RW i sprawdzalem czy chodzi - taka dziwna metoda sprawdzania bledow, ale jak wiadomo ifoedit raczej nie ma podgladu. Kiedy juz konczylem proby robic (chyba 2-3 przed koncem) zaczal w nero wyskakiwac mi blad:

Relokowanie plików DVD-Video nie powiodło się. Czy chcesz kontynuować, niezgodność ze standardem grozi...itd

kombinowalem co zrobic ale nic nie dzialalo. Sprawdzilem oryginal tez nie dal sie nagrac, zapomnialem dodac ze caly czas pracowalem na plikach juz po zdemuxowaniu i kopiach ifo (gdyby cos sie stalo 4,4GB musialbym sciagac od nowa). Plytki sie nagrywaly i wszystko ladnie chodzilo, wiec olalem problem. Kiedy skonczylem przerobke chcialem nagrac plytke DVD-R i sprawdzic na domowym odtwarzaczu. Blad jak zwykle wystapil, nagralem i... qpa. Na wyswietlaczu zamiast filmu wyswietla sie ERROR. Sprobowalem jeszcze raz CLONEDVD i film sie strasznie ciął, nie można było tego nazwać filmem, raczej pokazem slajdów .
Dodam jeszcze, ze nie jest to problem miejsca na dysku (jak przeczytalem to gdzies na tym forum), Wyczyscilem pozniej partycje i blad byl. Reinstalka Nero tez byla.

Tak sobie myslalem i nie wiem czy dobrze...
relokacja plikow... to uporzadkowanie plików na plycie (po kolei i w calosci, a nie we fragmentach jak na hdd). Zrobilem sobie defragmentacje HDD oczywiscie wszystkie voby byly pofragmentowane, niestety defragmentator nie poradzil sobie z vts_01_1.vob i vts_01_2.vob. Chcialem voby stworzyc od nowa z pliku .m2v, ale on byl jeszcze bardziej pofragmentowany niz voby razem wziete. Probowalem rowniez Diskeeper'em 8 ale takze sobie z nimi nie poradzil. Nie mam pomyslow co dalej robic

Jak moje rozumowanie co do tego bledu jest prawdziwe i nic na to nie poradze to sciagne jeszcze raz vts_01_1.vob i vts_01_2.vob. i przerobie od nowa. Ale zanim to zrobie i strace kilka dni na sciagniec to chcialbym sie upewnic czy dobrze mysle. Ktos moze z wyjadaczy ma jakies sugestie??

Naprawde prosze o pomoc. Juz cholery dostaje, miesiac roboty i wszystko musze od nowa.
mastha jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.