Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD

Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post

LinkBack Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 10.11.2006, 22:21   #46
Data rejestracji: 18.05.2004
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez 1stwasp Podgląd Wiadomości
jeszcze prościej się to robi niż w IfoEdit ;-)

Pamiętam jak kiedyś, po raz pierwszy odpaliłem Scenarista, to nie wiedziałem w jaki sposób wczytać do niego ścieżki...
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post

#ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec

Data rejestracji: 29.12.2008

CDRinfo.pl is online  
Stary 11.11.2006, 10:23   #47
Stały bywalec ;)

Data rejestracji: 28.10.2006
soboliero zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Co chce zrobić? Chce zrobić, to co zrobiłem w infoedit'cie, czyli mam film dvd i dodaje do niego napisy. I właśnie tu jest problem , bo w tych poradnikach się gubie i nie bardzo wiem jakie i jak wczytać w scenarista pliki.
soboliero jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.11.2006, 13:02   #48
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
akurat w tym poradniku jest opisane wszystko krok po kroku...

Pliki źródłowe wideo/audio są takie same jak przy ifoEdit, napisy muszą być w formacie Scenarista (sst) - to też jest opsane. Jak można się tam zgubić?
Stary 11.11.2006, 16:54   #49
Stały bywalec ;)

Data rejestracji: 28.10.2006
soboliero zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jasne, że to może sie komuś wydawać łatwe, ale dostałem sonic scenarist 2.7 i na powitanie mam panel, nie mogę nic importować i jak uzyskać te rozszerzenia? Tam sie importuje plik filmu *.m2v, plik(i) audio *.ac3, *.dts. plik z pozycjami rozdziałów. Uzyskać te pliki potrafie, ale wczytać je w scenarista już niekoniecznie

Ostatnio zmieniany przez soboliero : 11.11.2006 o godz. 18:20
soboliero jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.11.2006, 20:22   #50
Nie no, wszystko jest napisane krok po kroku w http://www.cdrinfo.pl/artykuly/scenarist/strona6.php

Wystarczy po kolei wykonać je wszystkie. Prościej tego się nie da wyjaśnić...
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia: