Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD

Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post

LinkBack Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 22.11.2006, 19:27   #46
Spamerzyna

Data rejestracji: 24.09.2006
Grześiu748 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
I kolejny zadowolony klient. Otóż ja mam samsunga sh-162a i nie mogę skopiować żadnej płyty disneya. Z innymi DVD Shrink sobie radzi. Firmware ts01. I jeszcze z jednym filmem Shrink napisał że mam za mało ramu czy coś takiego że poza pamięcią. Tylko że ja mam 512 mb ram (chyba wystarczy?) Może ktoś mi pomoże.
Grześiu748 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

#ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec

Data rejestracji: 29.12.2008

CDRinfo.pl is online  
Stary 22.11.2006, 19:31   #47
Odnowiony Cyfrowo

Data rejestracji: 23.05.2006
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Grześiu748 Podgląd Wiadomości
I kolejny zadowolony klient. Otóż ja mam samsunga sh-162a i nie mogę skopiować żadnej płyty disneya. Z innymi DVD Shrink sobie radzi. Firmware ts01. I jeszcze z jednym filmem Shrink napisał że mam za mało ramu czy coś takiego że poza pamięcią. Tylko że ja mam 512 mb ram (chyba wystarczy?) Może ktoś mi pomoże.
sam shrink to sobie sam juz mało z czym radzi
przy dzisiejszym wyścigu "zabezpieczenia Vs programy je omijające" trzeba dbać o najnowszą wersję Any dvd

co do ramu to nie spotkałem sie z takim komunikatem, a może chodzi o wolne miejsce na hdd

edit: filmy disneya bodajże maja 'RIPGUARD' no ale twój samsung + anydvd+ jakiś program ripujący powinien chrupać takie płyty aż miło

Cytat:
Napisany przez Grześiu748 Podgląd Wiadomości
Chyba raczej nie. Mam z 60 GB wolnego
a komunikat o małej ilości ramu przeszkadza w czymś - uniemożliwia ripowanie

Ostatnio zmieniany przez - Deckard - : 22.11.2006 o godz. 19:39
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.11.2006, 19:34   #48
Spamerzyna

Data rejestracji: 24.09.2006
Grześiu748 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez - Deckard - Podgląd Wiadomości
co do ramu to nie spotkałem sie z takim komunikatem, a może chodzi o wolne miejsce na hdd
Chyba raczej nie. Mam z 60 GB wolnego
Grześiu748 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.11.2006, 19:13   #49
Bywalec

Data rejestracji: 07.11.2006
primo555 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Problem z przegraniem na dysk filmu "Derailed"

Witam

Podczas wykonywania kopii zapasowej z oryginalnej plyty DVD z filmem "Derailed" za pomoca programu DVD Shrink 3.2 wyskakuje informacja:

DVD Shrink encounted an error and cannot continue: Failed to read "G"
Blad danych (CRC)

Probowalem w dwoch napedach na kompie ale zawsze to samo.

Jezeli chodzi o odtwarzanie na kompie jak i w stacjonarnym DVD nie ma problemu.

Moze ktos pomoc ?
primo555 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.11.2006, 19:22   #50
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz

Data rejestracji: 30.11.2004
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
tak - czytanie forum. (szukajka zalecana)
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.11.2006, 19:24   #51
Data rejestracji: 18.05.2004
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
A wydaje Ci się, że Twój problem z filmem Derailed różni się się czymś od problemów z filmem "Autka", "Star Wars", "Kod Leonarda", "King Kong" itd, itp... których namnożyło się ostatnio?
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.11.2006, 19:33   #52
Bywalec

Macie racje, dzieki, pokombinuje
Stary 27.11.2006, 20:34   #53
Bywalec

Przegralem za pomoca AnyDVD 6.0.8.5 - bez problemow

Mam tylko pytanko, bo dopiero pierwszy kontakt z tym programem :

W Ustawieniach jest :
Domysly Region: 1. Stany Zjednoczone, Kanada
zmienic na
2. Europa ?
Stary 27.11.2006, 20:38   #54
Odnowiony Cyfrowo

- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
no zależy gdzie mieszkasz a nie ma 'region free'
Stary 27.11.2006, 20:51   #55
Bywalec

Niestety ale nie ma , jest tylko: Nie zdefiniowany ( zarezerwowany) hehe

No nic wybralem Europe

Chce teraz za pomoca Shrinka przygotowac do nagrania ( skompresowac zeby wszedl mi na plytke) wskazuje mu katalog z tym filmem a On mi odpowiada: DVD Shrink encountered an error and cannot continue Invalid data in file "D:\Derailed\VIDEO_TS\VTS _01_1.VOB"

O co mu chodzi ?

Moze jakims innym programem przygotowac te pliki zeby zmiescily sie na plyte, ale w Czym ?
Stary 27.11.2006, 21:07   #56
Odnowiony Cyfrowo

spróbuj innym programem np. clone dvd ,shrink już wymięka szczególnie jak np. sony dowali arcossem+pupetlockiem albo ripguardem
nie dawno znowu jakieś nowe gówno dodali tylko zapomniałem jak sie nazywa

edit: jakby Ci clone też nie dał rady to spróbuj z anydvd w locie skompresować za pomocą "1Click DVD Copy"
Stary 28.11.2006, 17:51   #57
Bywalec

Miales racje CloneDVD zrobil swoje.

Mam pytanko odnosnie AnyDVD:

Gdy jest wlaczony, klikajac na ikone prawym klawiszem myszy wybieram zgrywaj Video-DVD na twardy dysk , pojawia sie okno , jest tam mozliwosc zaznaczenia: Usuwaj z materialu nie-referencyjne i puste komorki ; zaznaczyc to czy tez nie ?

Co to sa te referencyjne komorki ?
Stary 29.11.2006, 15:15   #58
Stały bywalec ;)

Data rejestracji: 18.10.2002
dejmag zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Skrzynia umarlaka

Witam,

Chodzi o DVD "Piraci - skrzynia umarlaka". Chciałem to wczoraj o 02:00 szybko zrzucić na dysk. Po otworzeniu płyty przez DVDShrink - nie widać pliku z filmem, tego kilkaGB pliku który przeważnie przenoszony jest w re-authoringu. Wszystkie inne, napisy, dodatki, dźwięk -- są widoczne. DVDdecrypter po kilku minutach zrzucania wywala błąd, niestety nie miałem już w nocy czasu na analizę jaki.

Piszę z pracy, jak wróce do domu będę jeszcze miał trochę czasu na próby.

Jak to ugryźć?
Stary 29.11.2006, 15:32   #59
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz

Data rejestracji: 30.11.2004
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
DVDFab Decrypter http://www.dvdidle.com/free.htm
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.11.2006, 16:01   #60
Guru

Data rejestracji: 22.08.2004
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Lub prościej AnyDVD+CloneDVD2 najnowsze

PS.

Czemu prawie wszyscy z uporem maniaka sięgają po DVDShrink i DVD Decepter, z którymi zawsze są jakieś kłopoty

Tagi

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia: