Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 30.07.2002, 01:27   #1
painkor
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 30.07.2002
Posty: 82
painkor zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
przegrywanie filmow z dvd na dvd

oczywiscie przy zakupie nagrywarki dvd...
mam zamiar taka kupic i ...wlasnie
czy da sie przegrac film oryginalny dvd na czysta plytke dvd(pomijajac fakt ze na oryginale moze to wiecej zajac miejsca bo wiadomo jakies bonusy)
ciekawi mnie czy ktos wie czy tak przegrany film da sie odtworzyc na stacjonarnym odtwarzaczu dvd.
slyszalem dawno temu opinie ze trzeba rozkodaowac film kopiujac go na hdd ale potem tak nagrany nie odtworzy sie na stacjonarnych odtwarzaczach...
ma ktos jkas wiedze na ten temat?
jesli tak to prosil bym o wyjasnienie watpliwosci.
dziekuje i pozdrawiam
painkor jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 09.08.2002, 11:40   #2
psycho7
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 09.08.2002
Lokalizacja: Polska
Posty: 1
psycho7 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
cześć!!!stary mam ten sam problem jak będziesz coś juz wiedział to daj znać bardzo PROSZĘ:-)pozdrawiam
psycho7 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.08.2002, 12:46   #3
painkor
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 30.07.2002
Posty: 82
painkor zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
z tego co wiem to tak....
1 da sie odtworzyc film na stacjonarnym(trzeba poszukac listy kompatybilnosci juz jest ponad 400 modeli)
2 sa dwa standarty DVD-RW DVD+RW obydwa sa dobre kwestia wyboru i cen plytek.
czyste dvd w polsce mozna kupic juz za 12.00zl ale trzeba poszukac natomiast na zachodzi sa nawet po 1.40$ za sztuke
problem sie pojawia w innym miejscu mianowicie zdazaja sie filmy i to coraz czesciej majace wiecej niz 4.7 giga..mimo ze podcza zrzucania usuniemy prawie wszystko z niego np..inne sciezki dzwiekowe trilery bonusy itp zostawiajac sam film w wer angielskiej i pl napisy...przyklad mroczne widmo zajelo mi 5.6 giga

mozna niby kupic na zachodzie(w polsce nie widzialem a przynajmniej nie w oplacalnej cenie) plytki dvd 9.4 giga ale tez jest problem bo natknolem sie na plytki tylko dwustronne podczas gdy wiekszosc filmow jest jednostronna dwuwarstwowa
czytalem ze pod koniec lata ma sie pojawic ClonDVD ktory bedzie potrafil dzielic film na dwie czesci...ale puki co nie ma go jeszcze..
co do plytek 9.7 giga to jak pisalm tylko na zachodzi i cena to okolo 8$ tylko wiadomo jest uciozliwe czekanie na przesylke itp...
wiec jesli myslisz o przegrywaniu filmow polecam uzbroic sie w cierpliwosc i poczekac jeszcze z 1 rok az spadna ceny dvd czystych i bedzie wiekszy wybor nie tylko w sprzecie i cdekach ale tez w oprogramowaniu....no chyba ze do archwizacji to tylko wtedy
pozdrawiam
ps...sozz za bledy nie patrzylem na to co napisalem
painkor jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.08.2002, 18:30   #4
DomanR
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika DomanR
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: Poznań
Posty: 100
DomanR zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Co do tych płyt 9,7GB to też takie widziałem w sklepie internetowym w Stanach, ale były to właśnie płyty dwustronne. Mam nadzieję, że niedługo pojawią się dwuwarstwowe DVD-R'y. Chyba nie ma żadnych problemów żeby coś takiego wyprodukować, czy się mylę i nic takiego nigdy nie powstanie?
DomanR jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.08.2002, 14:26   #5
neig111
Bywalec
 
Data rejestracji: 25.06.2002
Posty: 42
neig111 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Chip 8/2002
neig111 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 05:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.