Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 10.04.2004, 16:30   #1
remixoil
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.04.2004
Posty: 1
remixoil w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
przegrywanie filmów na płyte dvd

Witam wszystkich miłosników dvd i prosze o rade ;jestem przedszkolakiem komputerowym dlatego moje problemy mogą wydać sie smieszne ale od czegoś te nauki musze zacząc po1;mam nagrany dowolny film na dysku komputera/to już umiem/ i teraz chce ten film przegrać na płyte dvd /mam nagrywarke dvd/ i program NERO CZY TO JUŻ WYSTARCZY do przegrania filmu na płyte dvd czy trzeba coś więcej ??jeżeli TAK to prosił bym o przedstawienie dokładnie punkt po punkcie wykonywanie czynnosci w celu przegrania a jeżeli NIE to prosze podać co mi brakuje /jakie programy/ i jak je zdobyćpo2;coś misie rozregulowało z dzwiękiem i jak puszczam płyte dvd z oryginalnym nagraniem to głos jest jakby rzyspieszony/za szybki/ co trzeba pokręcic żeby ten głos spowolnić? z góry dziękuje za pomoc i życze wszystkim SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY.

Ostatnio zmieniany przez remixoil : 10.04.2004 o godz. 16:33
remixoil jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 14.04.2004, 10:32   #2
Sobociński
Bywalec
 
Avatar użytkownika Sobociński
 
Data rejestracji: 13.04.2004
Posty: 32
Sobociński w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez remixoil
Witam wszystkich miłosników dvd i prosze o rade ;jestem przedszkolakiem komputerowym dlatego moje problemy mogą wydać sie smieszne ale od czegoś te nauki musze zacząc po1;mam nagrany dowolny film na dysku komputera/to już umiem/ i teraz chce ten film przegrać na płyte dvd /mam nagrywarke dvd/ i program NERO CZY TO JUŻ WYSTARCZY do przegrania filmu na płyte dvd czy trzeba coś więcej ??jeżeli TAK to prosił bym o przedstawienie dokładnie punkt po punkcie wykonywanie czynnosci w celu przegrania a jeżeli NIE to prosze podać co mi brakuje /jakie programy/ i jak je zdobyćpo2;coś misie rozregulowało z dzwiękiem i jak puszczam płyte dvd z oryginalnym nagraniem to głos jest jakby rzyspieszony/za szybki/ co trzeba pokręcic żeby ten głos spowolnić? z góry dziękuje za pomoc i życze wszystkim SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY.
hej
Zależy jaki film chcesz przegrać (DVD czy DIVX). Musisz sprawdzić jaką pojemność ma ten film. Jeżeli jest to divx to jest to bardzo proste. Wystarczy że odpalisz nero, tworzysz dysk danych, wkładasz płytkę CDR z odpowiednią wielkością (najczęściej 700MB) i poszło.
Inna bajka jest z filmem DVD. W tym przypadku jeżeli film nie ma zabezpieczeń i zajmuje nie więcej niż 4,7GB to:
1. sprawdz jaką masz wersję NERO, czy obsługuje DVD - jeżeli nie to zainstaluj inną np. 60019
2. uruchom nero, otwórz zakładkę DVD i wybierz video-DVD. wyświetli Ci się m.in. podświetlony folder video, do którego przenieś wszystkie pliki, z których składa sie film.
3. jeżeli pasek stanu nie naszedł na czerwoną włącz linię to włącz nagrywanie.
JEŻELI film masz jeszcze na płycie DVD i nie można go skopiować normalnie to może oznaczać że jest zabezpieczony w jakiś sposób.
Wtedy musisz zgrać go na dysk twardy np. przez program DVD Shrink (bardzo prosty) ucinając inne wersje językowe, dubbingi, menu (tak żeby ustawić wielkość do 4,7GB) - ewentualnie uciąć nieco z jakości.
Dalej postępuj jak w punktach 1-3.
Pozdrawiam
Sobociński jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.04.2004, 11:58   #3
Jarooooo
Bywalec
 
Data rejestracji: 03.04.2004
Posty: 71
Jarooooo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Skoro umiesz juz zrzucic film DVD na twardziela to nastepnie polecił bym Ci CloneDVD2 jest po polsku i bardzo przejzysty, napewno sie nie pogubisz i ładnie nagrasz płytke. Masz mozliwości wyłączenia manu lub poszczególnych dodatków.
__________________
AMD ATHLON 2500XP+ Barton
ABIT NF7
512 DDR
RADEON 9200 128MB 64B.
LITEON DVD +/-RW 851S
CAVIAR 80GB
Jarooooo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.01.2006, 11:47   #4
marlena15
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 22.01.2006
Posty: 1
marlena15 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mam pytnieJak przegrać film z dysku na płyte cdr?Od niedawna mam internet i jestem kompletnie ciemna w tej materii.Jakie programy są mi potrzebne?Podajcie jakiś najłatwiejszy w obsłudze.I jeszcze cos.Czy jeśli nie mam nagrywarki to nie moge nic przegrywać na płytę?Wiem że to głupie pytania,ale naprawde potrzebuje pomocy
marlena15 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.01.2006, 13:23   #5
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Talking

Cytat:
Napisany przez marlena15
Mam pytnieJak przegrać film z dysku na płyte cdr?Od niedawna mam internet i jestem kompletnie ciemna w tej materii.Jakie programy są mi potrzebne?Podajcie jakiś najłatwiejszy w obsłudze.I jeszcze cos.Czy jeśli nie mam nagrywarki to nie moge nic przegrywać na płytę?Wiem że to głupie pytania,ale naprawde potrzebuje pomocy
mam pytanie....czy nie mając kontaktu z nasieniem, można zajść w ciążę?

kiedyś słyszałem, że od wiatru...

^_^
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.01.2006, 20:34   #6
**mondeo**
*Dziadziuś*
 
Avatar użytkownika **mondeo**
 
Data rejestracji: 27.10.2005
Lokalizacja: podlasie
Posty: 641
**mondeo** zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez marlena15
Mam pytnieJak przegrać film z dysku na płyte cdr?Od niedawna mam internet i jestem kompletnie ciemna w tej materii.Jakie programy są mi potrzebne?Podajcie jakiś najłatwiejszy w obsłudze.I jeszcze cos.Czy jeśli nie mam nagrywarki to nie moge nic przegrywać na płytę?Wiem że to głupie pytania,ale naprawde potrzebuje pomocy
zajdz najpierw do sklepu i kup nagrywarkę,najlepiej dvd i powinnaś razem z nagrywarką dostać program do nagrywania
po tym zakupie jak dalej nie będziesz wiedziała co robić,proszę pytać na forum
tu lektura do poczytania
http://www.cdrinfo.pl/cdr/porady/howto/
__________________
Stajesz się odpowiedzialny za to,co oswoiłeś....
**mondeo** jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.