Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   DVD-Video (https://forum.cdrinfo.pl/f13/)
-   -   Przerabianie divx/xvid na DVD PAL (+ polskie napisy) - Poradnik (https://forum.cdrinfo.pl/f13/przerabianie-divx-xvid-dvd-pal-polskie-napisy-poradnik-21085/)

tomek__w 07.11.2003 01:47

Witam szanownych grupowiczów

Bardzo prosze o przeslanie mi na email
plikow z CCE aby dzialal podglad w programie DVDMaestro albo o umieszczenie ich wkoncu w zalaczniku ;)

Z gory dziekuje i pozdrawiam wszytkich "przerabiaczy" :)

slawekb 07.11.2003 08:27

Witam wszystkich

Właśnie zaczynam swoje boje z przerabianiem divx-ów na dvd i bardzo prosze o przeslanie na mój e-mail
plikow do podglądu w DVDMaestro.

Z góry dziekuje i pozdrawiam
slawekb@medcom.com.pl

kisiel.art 09.11.2003 05:26

ja poprosze o to samo co kolega sławekb kisiel.art@interia.pl

kisiel.art 09.11.2003 09:35

mam problemy z programem ac3machine, nie moge przekonwerterowac dzwieku na 25 klatek, po nacisnieciu Give me ac3 wyskakuje na ułamek sekundy czarne okienko w ktorym jak dobrze zobaczyłem jest cos takiego "error creating logfile"

CobraVerde 09.11.2003 10:20

Cytat:

kisiel.art napisa***322;(a)
mam problemy z programem ac3machine, nie moge przekonwerterowac dzwieku na 25 klatek, po nacisnieciu Give me ac3 wyskakuje na ułamek sekundy czarne okienko w ktorym jak dobrze zobaczyłem jest cos takiego "error creating logfile"
a masz w katalogu programu pliki ac3enc.dll, azid.dll i oczywiście BeeSweet.exe ?

kisiel.art 09.11.2003 14:20

ac3enc.dll tylko tego pliku nie mam, mozesz mi go podesłac ??

dk75 09.11.2003 16:25

heh... wszyscy tylko "daj", "podeślij" a samemu to nie łaska... :/

Jeśli chodzi o BeSweet i komponenty do niego to wszystko jest na jego stronie domowej. :P

CobraVerde 09.11.2003 16:39

Cytat:

dk75 napisa***322;(a)
heh... wszyscy tylko "daj", "podeślij" a samemu to nie łaska... :/

Jeśli chodzi o BeSweet i komponenty do niego to wszystko jest na jego stronie domowej. :P

racja :blee: - ciągle tylko coś wysyłam jakby nie było wyszukiwarek i odpowiednich serwisów. przecież sam tego nie "produkuję" i każdy bez problemu może znaleść potrzebne pliki i programy w sieci...
poza tym od dawna boję się ;) odpalać GG bo codziennie jestem zasypywany pytaniami na które są odpowiedzi na forum i w tym poradniku - więcej samodzielności, inicjatywy i myślenia moi mili :P

kisiel.art 09.11.2003 17:59

Cobra dzieki za przesłanie pliku! Obraz przerobiony, dzwiek tez jeszcze napisy i jak znam zycie tez będa z nimi problemy.

Sebixus 10.11.2003 11:23

POMOCY!!!
Nie mam ani dzwieku audio ani napisow po konwersji divx->dvd. DvdMaestro nie wyswietla zadnych bledow a i po drodze nie mialem znaczacych problemow. Po prostu Maestro nie odtwarza dzwieku i nie wyslwietla napisow :( Nie wiem zatem co mam robic... Please help!!!

CobraVerde 10.11.2003 12:12

Cytat:

Napisany przez Sebixus
POMOCY!!!
Nie mam ani dzwieku audio ani napisow po konwersji divx->dvd. DvdMaestro nie wyswietla zadnych bledow a i po drodze nie mialem znaczacych problemow. Po prostu Maestro nie odtwarza dzwieku i nie wyslwietla napisow :( Nie wiem zatem co mam robic... Please help!!!

spokojnie ;) pewnie o czymś zapomniałeś albo coś źle zrobiłeś i dlatego masz problemy:
- czy masz aktywny podgląd w DVDMaestro ?
- czy zaznaczyłeś ścieżki (audio i napisy) żeby były odtwarzane w programie ?
- czy plik AC3 odtwarza się w innych programach np. WMP ?

proponuję dokładnie prześledzić instrukcję i to co robiłeś - metoda jest sprawdzona, trzeba tylko unikać błędów i czytać forum :czytaj::czytaj::czytaj::czytaj:

Sebixus 10.11.2003 16:28

spokojnie ;) pewnie o czymś zapomniałeś albo coś źle zrobiłeś i dlatego masz problemy:
- czy masz aktywny podgląd w DVDMaestro ?
- czy zaznaczyłeś ścieżki (audio i napisy) żeby były odtwarzane w programie ?
- czy plik AC3 odtwarza się w innych programach np. WMP ?

proponuję dokładnie prześledzić instrukcję i to co robiłeś - metoda jest sprawdzona, trzeba tylko unikać błędów i czytać forum


-Jezeli chodzi o podglad w DVDMaestro to jest aktywny - sciagalem dodatkowo do niego Cinemaster 2000 Dvd Player!!!

-Jezeli natomiast chodzi o zaznaczenie sciezek do odtwarzania to nie mam ajmniejszego pojecia jak to zrobic - i w tym chyba sedno sprawy jest. Jesli mialbys chwilke to bardzo prosze o jakas wskazowke...

-Plik AC3 odtwarzalem w Winamp'ie i jest...

Z gory dzieki... :P

CobraVerde 10.11.2003 16:31

Cytat:

Napisany przez Sebixus
Jezeli natomiast chodzi o zaznaczenie sciezek do odtwarzania to nie mam ajmniejszego pojecia jak to zrobic - i w tym chyba sedno sprawy jest. Jesli mialbys chwilke to bardzo prosze o jakas wskazowke...
Z gory dzieki... :P

jest poradniku - wystarczy uważnie czytać ;)

Sebixus 10.11.2003 17:41

Nie wiem jak moglo sie to stac, ze przedladajac tysiace razy ten tutorial umknelo to mojej uwadze... ;) Dzieki wielkie za podpowiedz... :D

kisiel.art 11.11.2003 10:37

mam cyba wszystkie potrzebne pliki do podgladu filmu w dvdmaestro ale po nacisnieciu play na dole pokazuje mi na czarno zóltym tle komunikat:
There is not enough video memory for dvd playback.
Close dvd player and swith to lovwe resolution or color bit depth.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 05:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.