Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   DVD-Video (https://forum.cdrinfo.pl/f13/)
-   -   Przerabianie divx/xvid na DVD PAL (+ polskie napisy) - Poradnik (https://forum.cdrinfo.pl/f13/przerabianie-divx-xvid-dvd-pal-polskie-napisy-poradnik-21085/)

b2 23.08.2004 14:57

Po przeprawowaniu ok 60% przy transkodowaniu przez D2SRoBa , CCE 2.50 wyswietla komunikat can't write to file * CCE_PAL.mpv. Windows error 0X505 (chyba). klikam ok, po chwili znowu wyswietla sie ten blad. kompresja niby dalej trwa ale cos jest nie tak. klatki liczone są dalej, ale rozmiar pliku od początku. powstaly film po nagraniu na plyte nie ma napisow, brak menu, odtwarzany jest od polowy i w ogole bezsens. przeszedlem na DVD2SVCD 1.2.2 b1 + enkoder tsunami 2.5 ale ten przy ustawieniu 2pass VBR i highest quality po 10 godzinach pracy przejechał dopiero 20% :podbite: . I też nie wiem, czy się nie wyłoży. Używam AviSynth 2.5

Bobba.Fett 23.08.2004 16:19

Sonic
 
jakiśczas temu mój kolega używał programu Sonic my dvd. podobno to zwykłego przekonwertowania jest to zupełnie niezły programik.... niestety u mnie programik nie działa gdyż wyskakuje mi cały czas jakiś brak kodeków. Co myślicie o tym programie???? CZemu nie działa???

KRASEK 23.08.2004 23:26

Cytat:

Napisany przez lord_honey
a nacisnoles 1 w DVDmaestro ? tam gdzie wklejasz napisy

He, he, nacisnąłem, aż tak źle ze mną nie jest. ;p To nie to...
Cytat:

Napisany przez b2
...CCE 2.50 wyswietla komunikat can't write to file * CCE_PAL.mpv. Windows error 0X505 (chyba)...

Miałem podobny problem z CCE. (could not write to the file *.mpv. windows error code 0x70112...
Kombinowałem z różnymi CCE I AviSynth. Działo sie tak z filmem w XviD, pomogło zainstalowanie osobnego kodeka XviD..

Bobba.Fett 24.08.2004 11:07

jakiego kodeka xvid wgrywałeś?? macie jakieś najpopularniejsze/najprzydatniejsze kodeki???

dk75 24.08.2004 15:49

ffdshow ze wszystkimi pluginami (najważniejszy to VFW - do kodowania, przydaje się do XviD w VirtualDub i pewnie AviSynth) ale bez AviSynth (niepotrzebuję).
Same pluginy do XviD w ffdshow nie wystarczą do frameservera w VirtualDub (więc pewnie i w AviSynth).

Metal_Azo 25.08.2004 09:42

Witam ponownie.
Jest taki problem może ktoś odpowie:
Skopiowalem całą zawartosc DVD na HDD, zainstalowalem poczciwego ClonyDVD (ver.2.0.9.4), włączylem nagrywarke (1-warstwowa), dalem plytke DVD-RW...
Zadalem, zeby nagral DVD, wyrzucilem sciezke niemiecką, wyszedl stopien kompresji 69% i puscilem przetwarzanie... Wysypal mi po chwili błąd:
"Creation of DVD files was not successful:
Invalid block start code (PS 10 VOBU 4 416239 133 Clone 6 TCE)"

wszystko pod WinXP Pro, miejsce na dysku jest, wolna pamiec jest.
Poradźcie.

ideJ 25.08.2004 10:06

:bicz:
Jaki to ma związek z tematem wątku? (tak dla przypomnienia : Przerabianie divx/xvid na DVD PAL ( + polskie napisy) ).
Ten wątek już się za bardzo rozrósł i absolutnie nie widzę sensu w zaśmiecaniu go postami nie na temat.

(może płytka porysowana?)

andrzej53 04.10.2009 19:15

Konwersja AVI do DVD
 
Witam
jestem nowym na forum, to pierwszy mój post mam kilka pytań co do konwersji plików wideo.posiadam filmy na dysku twardym kompa nagrane aparatem cyfrowym (Canon A530) kilku minutowe chce je nagrać na płytę DVD żeby były odtwarzane przez odtwarzacz stacjonarny Grundig GDP 1100 . Pytanie jakim programem to zrobić , proszę o krótką instrukcję.
jakim programem to wypalić,proszę o krótką instrukcję.Dziękuje


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:56.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.