![]() |
||
Nagrywarki |
Pliki |
Dyski twarde |
Recenzje |
Księgarnia |
Biosy |
Artykuły |
Nagrywanie od A do Z |
Słownik |
FAQ
|
||
|
|||||||
| DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD |
![]() |
|
|
Opcje związane z dyskusją |
Ranking:
|
Tryby wyświetlania |
|
|
|
|
#1 |
|
KONKWISTADOR
Data rejestracji: 26.03.2002
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna
Posty: 1,506
![]() |
W załączniku znajduje się dosyć obszerny poradnik o który mnie prosiło ostatnio parę osób. mam nadzieję, że będzie pomocny dla stale rosnącej liczby użytkowników nagrywarek DVD, którzy mają filmy divx i chcieliby je oglądać na stacjonarnych odtwarzaczach DVD, ciesząc się przyzwoitą jakością obrazu i dźwięku i oczywiście polskimi napisami do filmów, które oficjalnie takich jeszcze nie mają (bo wyjdą na DVD za jakiś czas) albo mieć nie będą (bo się u nas na DVD nie pojawią)...
proszę o wszelkie uwagi jego temat, bo nie wykluczone, że o czymś zapmniałem albo coś pokręciłem ![]() proszę też wszystkich zainteresowanych o dzielenie się swoimi doświadczeniami na temat konwersji Divx -> DVD. sam jeszcze się muszę wiele nauczyć pozdrawiam poradnik: http://www.cobraverde.net/Porady/divx2dvd.htm
__________________
www.cobraverde.net - moja strona o VIDEO/DVD: porady, napisy, pliki itp. Ostatnio zmieniany przez RobsYoda : 06.04.2004 o godz. 19:00 |
|
|
| #ads | |
|
CDRinfo.pl
Reklamowiec
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Bywalec
Data rejestracji: 12.05.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 36
![]() |
Dzieki za tutorial.
Niestety utknąłem na wczytywaniu pliku XXXXXX.avs do CCE Pokazuje mi komunikat i tu cytuję: AVIFileOpen("C:/XXXXXX.avs"):Acording to the registry, the type of file specified in AVIFileOpen does not have a handler to process it. I to by było na tyle Proszę o pomoc.
|
|
|
|
|
#3 |
|
KONKWISTADOR
Data rejestracji: 26.03.2002
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna
Posty: 1,506
![]() |
musisz poprawnie zaistalować AviSynth, bo CCE nie widzi tego plugina i nie rozpoznaje zawartych w skrypcie poleceń.
tu www.avisynth.org masz instalki poszczególnych wersji - proponuję zacząć od 2.07, która jest najmniej problemowa we współpracy z CCE 2.50 powodzenia
__________________
www.cobraverde.net - moja strona o VIDEO/DVD: porady, napisy, pliki itp. |
|
|
|
|
#4 |
|
KONKWISTADOR
Data rejestracji: 26.03.2002
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna
Posty: 1,506
![]() |
jakby co to wersja 2.07 jest tutaj: http://www.mpegit.net/AviSynth_207.exe
a 2.08 tutaj: http://www.canaldivx.com/progs/AviSynth.zip poźniejsze wersje to bety (np. 2.51) i bywają z nimi kłopoty...
__________________
www.cobraverde.net - moja strona o VIDEO/DVD: porady, napisy, pliki itp. |
|
|
|
|
#5 |
|
Bywalec
Data rejestracji: 12.05.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 36
![]() |
Program blablabla.exe wygenerował błędy i zostanie zamknięty.......
Kocham za to XP-ki. Dzięki za linki do innych wersji. Czy sam procek może mieć z tym coś wspólnego - mam XP 1800?? |
|
|
|
|
#6 |
|
KONKWISTADOR
Data rejestracji: 26.03.2002
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna
Posty: 1,506
![]() |
ja używałem tej metody i programów na prockach od 1700XP do 2600XP, na Windows XP Pro, SP1 - wszystko zawsze gra, a jak są problemy z skryptami AVS + CCE 2.50 to wystarczy przywrócić wersję Avisynth 2.07 i jest OK. nowszych wersji Avisynth używam do CCE 2.67...
__________________
www.cobraverde.net - moja strona o VIDEO/DVD: porady, napisy, pliki itp. |
|
|
|
|
#7 |
|
Bywalec
Data rejestracji: 12.05.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 36
![]() |
Z innymi wersjami tez mi wywala. Przyjął ten skrypt z programem CCE Basic Traial ale tam są całkiem inne opcje i nie za bardzo mi poszło.
|
|
|
|
|
#8 |
|
KONKWISTADOR
Data rejestracji: 26.03.2002
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna
Posty: 1,506
![]() |
a masz wogóle CCE 2.50 ?
__________________
www.cobraverde.net - moja strona o VIDEO/DVD: porady, napisy, pliki itp. |
|
|
|
|
#9 |
|
Bywalec
Data rejestracji: 12.05.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 36
![]() |
CCE
Mam 2.50 a nazwa pliku cspte250
|
|
|
|
|
#10 |
|
Nowy na forum
Data rejestracji: 03.12.2003
Posty: 12
![]() |
czy udało ci się rozwiązać problem cce z avisynth mówię o "program wygenerował błąd.....
|
|
|
|
|
#11 |
|
Wyjadacz ;)
Data rejestracji: 10.05.2003
Posty: 346
![]() |
oczywiście... taki problem to dla mnie nie problem... nie mam takich problemów... co chciałbyś wiedzieć? 8)
|
|
|
|
|
#12 |
|
KONKWISTADOR
Data rejestracji: 26.03.2002
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna
Posty: 1,506
![]() |
no to dziwne bo u mnie działa bez problemu od ponad roku - odinstaluj wszysko (CCE i AVS) do czysta (pliki, rejestr) a potem zainstaluj od nowa...
jak masz wersję scrackowaną to tym bardziej to zrób
__________________
www.cobraverde.net - moja strona o VIDEO/DVD: porady, napisy, pliki itp. |
|
|
|
|
#13 |
|
Nowy na forum
Data rejestracji: 12.05.2003
Lokalizacja: W domu
Posty: 1
![]() |
prosze o umieszczenie opisy jak przerobic dvx na dvd , prosto i bez klopotow. Plik niby zip jest php i czym to otworzyc? world 2000 nie ma klopoty , mam pinacle impression 2.1 jak tam umiescic napisy niby robie wszystko ale jakos nie chca sie wyswietlac.a z konwersja do dvd tez mam problem
|
|
|
|
|
#14 |
|
KONKWISTADOR
Data rejestracji: 26.03.2002
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna
Posty: 1,506
![]() |
a czym masz problem bo te spakowane opisy można bez problemu ściągnąć i rozpakować - przed chwilą sprawdzałem.
__________________
www.cobraverde.net - moja strona o VIDEO/DVD: porady, napisy, pliki itp. |
|
|
|
|
#15 |
|
Nowy na forum
Data rejestracji: 27.11.2003
Posty: 2
![]() |
poszukuje programu BeeSweet 1.5 + dodatki: BeSliced, AC3Machine, BeSweetGUI bo mam problem ze znalezieniem, jakby ktos mogl i mial ochote
prosze mi go podeslac z gory dziekuje... gevrey@wp.pl |
|
|
![]() |
|
|