Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 12.12.2005, 19:10   #1
nikolb
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.12.2005
Posty: 15
nikolb w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Przerobka avi to dvd, nie mam juz sil do tego :(

Wiem ze pewnie wiele razy to bylo ale ja juz nie mam sil. Przerabialem Winavi wszystko elegancko szlo ale jak odtwarzam to na stacjonarnym to film klatkuje strasznie poszedlem do kumpla i u niego chodzi jako tako ale robi sie taka jakby kratka z filmu co chwile i czasami sie zatrzymuje. Inne filmy przerobione z divx na dvd chodza mi normlanie tylko ja to jakos zle przerabiam i nie wiem co zle robie.
Probowalem takze w avi2dvd ale po kilku minutach kompresji pojawial sie blad po przerobieniu audio
17:18:25] Video encoded successfully ! [D:\Filmy\The
Descent\Avi2dvd_temp\Encoded_Video.m2v 0 Bytes]
[17:18:25] Job NOT Done. There are warnings ... Find at
the log file the 0 byte generated file to focus where exactly
the problem appears

Rowniez probowalem w TheFilmMachine i tez jakies bledy byly.

Nie wiem o co chodzi z tym jakims CCE i video encoder i decoder. Jak to wszystko skonfigurowac
Prosze o jakies informacje nie za bardzo jestem obeznany w tym temacie jakim programem przerabiac oczywiscie zeby polskie napisy tez byly zeby mi to normalnie chodzilo na stacjonarnym bo mecze sie juz z tym troche a mi nie wychodzi. Probowalem kilku poradnikow co sie tu na forum pojawily ale jakos w kazdym cos zle robilem
nikolb jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 12.12.2005, 19:24   #2
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez nikolb
Probowalem kilku poradnikow co sie tu na forum pojawily ale jakos w kazdym cos zle robilem
I to jest powód do zadowolenia?

Wiesz co, spróbuj może programów typu DVDSanta (w najnowszej wersji obsługuje napisy), czy DivxtoDVD. W nich się raczej nie da nic skopać.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.12.2005, 10:15   #3
fredziopl
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika fredziopl
 
Data rejestracji: 16.05.2004
Lokalizacja: Jedrzejow
Posty: 114
fredziopl zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Witam

zobacz sobie programik divxtoDdvd, nie ma problemow winavi (zbyt duzy bitrate) robi deko dluzej od niego u mnie srednio 1.5 h film okolo 40 minut, ale jest zdecydowanie szybszy od avi2dvd czy filmmachine i jakosc moze nie powala ale jest wystarczajaca .

wszystko zalezy od tego czego oczekujesz po pliku wynikowym

Pozdrowka
__________________
POWERED by FredzioPL
Colin 5 RULEZZZZ


_______________
P4 3.2, Gforce 5700, 2x 512 KINGSTON Dual DDR, ASUS P5P800, Pioneer 110 1.39, 250Gb SATA Samsung + 120 GB SATA Samsung,
fredziopl jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.12.2005, 14:31   #4
nikolb
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.12.2005
Posty: 15
nikolb w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
oczekuje jak najlepszej jakosci ale zeby film nie skakal jakich kodekow mam uzyc do tego zeby uzyskac jak najlepsza jakosc ? nie zalezy mi tu na czasie konwersji
sprawdze ten program i napisze ale jak macie jakies inne ktore daja najlepsza jakosc to piszcie
nikolb jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.12.2005, 15:12   #5
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Poczytaj sobie dział DVD na www.CDRinfo.pl
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.12.2005, 15:38   #6
nikolb
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.12.2005
Posty: 15
nikolb w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
a jak przerabiam w tym divxtodvd to jak dodaje napisy to na podgladzie widze ze sie nie dodaly? Czy wogule na podgladznie nie pokazuje napsow dopiero jak skonczy konwersje ? W ustawieniach ffdshow mam tez wlaczone napisy mam je zostawic czy wylaczyc czy program bez tego sobie doda juz napisy i czy one maja byc w txt czy jakims innym formacie ?

edit: przerobilem napisy na format srt bo taki chyba ten program obsluguje bo jak dawalem txt to musialem zmienic na All Files a srt odrazu byl w supported files i nie dodaje napisow kurde szlag mnie trafi zaraz pomozcie bo juz wymiekam z tym a naprawde nie wiem co zle robie

Ostatnio zmieniany przez nikolb : 13.12.2005 o godz. 16:09
nikolb jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.12.2005, 10:21   #7
nikolb
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.12.2005
Posty: 15
nikolb w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
eh i mi sie cos popsulo zanstalowalem klcodec i odinstalowalem ffdshow nic nie zmienialem w opcjach procz opcji zw. z napisami i teraz jak odtwarzam w powerdvd film z roz. vob to mi haczy strasznie poprostu idzie klatkami co 10-15sekund ? A normalne aviki itp ida elegancko. Mam teraz zainstalowane tylko ffdshow i to samo sie dzieje
nikolb jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.12.2005, 23:28   #8
marynarz
Guru
 
Data rejestracji: 01.05.2002
Lokalizacja: Katowice
Posty: 1,634
marynarz niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Ostatnio sie zabralem na przerobke. Na warsztat rzucilem The Film Machine i CCE 2.67.
Wyszlo kapitalnie: piekny film (10 przebiegow) i napisy (nie hardsuby). Zaznaczam ze korzystalem tylko z opisow jakie pojawily sie na tym forum i to byl moj pierwszy raz
Ktos polecil takie miejscie to i ja polecam: http://republika.pl/frayda/poradniki.html
__________________
...El Marinar...
marynarz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.12.2005, 10:11   #9
nikolb
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.12.2005
Posty: 15
nikolb w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
przerobilem sobie film divxtodvd ale jakosc filmu juz w dvd jest wg mnie marna a plik zajmuje troche ponad 1GB tylko :p
marynarz czy ty masz dobra jakosc przerobionego filmu ? czy taka sama jak w divxie ?
Jaki program daje wlasnie taka mozliwosc zeby byla jak najlepsza jakosc ?
nikolb jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.