Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 10.12.2005, 19:25   #1
tOOmek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.12.2005
Lokalizacja: Inowrocław
Posty: 5
tOOmek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
przeróbka AVI na DVD-Video (problem z napisami)

Witam! Mam takie pytanie.

Co mam zrobić aby napisy dołączone do filmu avi w pliku txt. odpalały się po przerobieniu formatu filmu na DVD-Video na zwykłym kinie domowym? Jak dotychczas przerabiałem filmy w programie WinAvi ale tylko filmy z dabingiem . Nie wiem jak mam wkleić te napisy aby były odtwarzane na zwykłym DVD. HELP!!!!

Zgóry dzięki!!!!!
tOOmek jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 10.12.2005, 21:04   #2
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Tzn. żeby były już włączone? Nie wnikając w strukturę DVD możesz to najprościej zrobić tak:
- wczytaj przerobiony już film do DVD Shrink;
- przejdź do trybu reauthor i przenieś film (title) do lewego okna;
- wybierz Set default streams i zaznacz Display following subpicture stream;
- zrób Backup!
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.12.2005, 21:27   #3
tOOmek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.12.2005
Lokalizacja: Inowrocław
Posty: 5
tOOmek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Chodzi o to że nie wiem jak wkleić te napisy do filmu w formacie AVI tak aby były automatycznie w tym filmie (bez włączania żadnego pliku txt.). Jak to się zrobi to już tylko wystarczy przerobić film w winavi i wypalić w nero.
tOOmek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.12.2005, 21:30   #4
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
http://www.searchengines.pl/phpbb203...20pliku%20.avi
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.12.2005, 23:32   #5
tOOmek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.12.2005
Lokalizacja: Inowrocław
Posty: 5
tOOmek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Wielkie dzięki!!! Wkońcu zadziałało... niedawno się bawiłem tymi programami ale coś mi nie wychodziło Zobaczymy jak będą te napisy na TV wyglądać. Jeszcze raz dzięki! Pozdro!!!!
tOOmek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.12.2005, 00:33   #6
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Fajnie.

Daj znać jak się oglądało.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.12.2005, 02:42   #7
tOOmek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.12.2005
Lokalizacja: Inowrocław
Posty: 5
tOOmek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Napisy działają tak jak powinny, ale coś z dzwiękiem jest nie tak. Dźwięk leci z dużym opóźnieniem w stosunku do filmu. Jak go zrównać Wcześniej było ok dopiero po przerobieniu się zmieniło.....

Ostatnio zmieniany przez tOOmek : 11.12.2005 o godz. 03:14
tOOmek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.12.2005, 13:17   #8
tOOmek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.12.2005
Lokalizacja: Inowrocław
Posty: 5
tOOmek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dobra z dźwiękiem też już sobie poradziłem. Sposób:

"Ustaw:
Preload - 500 ms
Interleaving - 1ms
Compression - No compression
Conversion - SR - No change, Precision - 16 bit, Stereo, High Quality
Potem daj file | save wav i poczekaj ze 20 minut ash zapisze sobie wava
Jak skonczy wylacz VDub i wlacz jeszcze raz, po czym ustaw audio na directstrem copy, zmaiast source audio wybeirza wav audio i wczytaj stworzonego wava. interleaving na 1ms, preload na 500. Powinno pomoc."

Instrukcje napisał M@X w innym temacie. Dzięki...
tOOmek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.12.2005, 18:54   #9
Ziemoz
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.12.2005
Posty: 1
Ziemoz w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam, mam inny problem :/ W Virtual Dabie po otwarciu filmu wyskakuje mi komunikat: "Couldn't locate decompressor for format XVID (Unknown)"
BAAAAARDZO bym był wdzięczny za każdą pomoc!
Ziemoz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.12.2005, 19:18   #10
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Zainstaluj/przeinstaluj Xvida.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.