Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 24.01.2006, 16:09   #1
pawlusz
Bywalec
 
Avatar użytkownika pawlusz
 
Data rejestracji: 03.03.2005
Lokalizacja: Mysłowice
Posty: 47
pawlusz w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Pytanie o The Film Machine

Przeniosłem z Divx, xvid, matroska, i inne enkodery bo to chyba lepsze miejsce...

Przyglądałem się dyskusji na temat najlepszych programów do konwersjii z avi na dvd i mam pytania dotyczące The Film Machine:
1. Jakiego kodeka użyliście (cinema craft encoder, Canpous procoder, czy standardowy którego nazwy nie pamiętam)??
2. Jaki był czas dla przerobienia filmu na 1 cd i 2 cd (średni)
3. Czy to prawda że żeby zrobić film z avi 1 cd potrzeba 20 GB wolnego miejsca??
(Jak ktoś nie wie jak używać The film Machine pośle poradnik na maila, dokładnie tłumaczy co i jak-nie jest robiony przeze mnie, o nic nie pytać!!)
pawlusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 24.01.2006, 16:39   #2
PIOTR34
..: DVD-VIDEO :..
 
Avatar użytkownika PIOTR34
 
Data rejestracji: 20.08.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 2,069
PIOTR34 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez pawlusz
Przeniosłem z Divx, xvid, matroska, i inne enkodery bo to chyba lepsze miejsce...

Przyglądałem się dyskusji na temat najlepszych programów do konwersjii z avi na dvd i mam pytania dotyczące The Film Machine:
1. Jakiego kodeka użyliście (cinema craft encoder, Canpous procoder, czy standardowy którego nazwy nie pamiętam)??
2. Jaki był czas dla przerobienia filmu na 1 cd i 2 cd (średni)
3. Czy to prawda że żeby zrobić film z avi 1 cd potrzeba 20 GB wolnego miejsca??
(Jak ktoś nie wie jak używać The film Machine pośle poradnik na maila, dokładnie tłumaczy co i jak-nie jest robiony przeze mnie, o nic nie pytać!!)
1. CCE? pewnie (90%) forum
2. Z tym to różnie bywa, zależy od mocy sprzętu i ilości przebiegów
3. Wszystko zależy od ustawień (używam DVD2SVCD i wystarcza ok 10GB), jeden z userów napisał jakiś poradnik odnośnie TFM, ale umieścił go na swojej stronce --> 300frayda

4. Jak ludzie nie wiedzą, to na ogół zakładają Nowy Temat, bo albo nie wiedzą jak użyć szukajki, albo im się nie chce szukać.

5. Jeśli masz jakikolwiek poradnik, to może spytaj autora czy możesz go tu umieścić.
__________________
Pozdrowionka
Regulamin forum:
DVD2SVCD - Poradnik

PIOTR34 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.01.2006, 18:56   #3
pawlusz
Bywalec
 
Avatar użytkownika pawlusz
 
Data rejestracji: 03.03.2005
Lokalizacja: Mysłowice
Posty: 47
pawlusz w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez PIOTR34
1. CCE? pewnie (90%) forum
2. Z tym to różnie bywa, zależy od mocy sprzętu i ilości przebiegów
3. Wszystko zależy od ustawień (używam DVD2SVCD i wystarcza ok 10GB), jeden z userów napisał jakiś poradnik odnośnie TFM, ale umieścił go na swojej stronce --> 300frayda

4. Jak ludzie nie wiedzą, to na ogół zakładają Nowy Temat, bo albo nie wiedzą jak użyć szukajki, albo im się nie chce szukać.

5. Jeśli masz jakikolwiek poradnik, to może spytaj autora czy możesz go tu umieścić.
ad 1 - to nic nie pomogleś
ad 2 - Athlon 3 000, 512 ram - powiedzmy 2 pzrebiegi
ad 3 - znowu nic konkretnego
ad 4 - nie było konkretnych informacji i dalej nic nie napisałeś, a 25 klatek to mnie nie rajcuje
ad 5 - nie umieszczam go i nie twierdze że jest mój i dlatego cały splendor spłynie i tak na autora
pawlusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.01.2006, 20:08   #4
PIOTR34
..: DVD-VIDEO :..
 
Avatar użytkownika PIOTR34
 
Data rejestracji: 20.08.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 2,069
PIOTR34 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez pawlusz
ad 1 - to nic nie pomogleś
ad 2 - Athlon 3 000, 512 ram - powiedzmy 2 pzrebiegi
ad 3 - znowu nic konkretnego
ad 4 - nie było konkretnych informacji i dalej nic nie napisałeś, a 25 klatek to mnie nie rajcuje
ad 5 - nie umieszczam go i nie twierdze że jest mój i dlatego cały splendor spłynie i tak na autora
1. Czego kolega oczekuje?
2. Zapomniałem dodać od czasu trwania filmu, może sprawdź u siebie (zresztą ustawiać 2 przebiegi na CCE, to lepiej skorzystaj z programów typu DivxtoDVD, Winavi itp.) na to samo wyjdzie.
3. Mam cię poprowadzić za rączkę, troszkę własnej inicjatywy i chęci.
4. Co cię rajcuje?
5. Przeczytaj jeszcze raz co napisałem, nie stwierdziłem faktu że jest twój, może napisz jakiś poradnik zamiast zadawać pytania, które nie raz już zadano.
6. Nie na darmo forum zostało podzielone na różne kategorie (po co robić B****L)

Nie mam więcej nic do dodania w tym topicu!
__________________
Pozdrowionka
Regulamin forum:
DVD2SVCD - Poradnik

PIOTR34 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.01.2006, 21:40   #5
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez PIOTR34
Nie mam więcej nic do dodania w tym topicu!
To ja dokończę może... 8 )

Cytat:
1. Jakiego kodeka użyliście?
- CCE? pewnie (90%) forum
- to nic nie pomogleś
To ode mnie masz w zaokrągleniu CCE 100%. Pomogłem?


Cytat:
2. Jaki był czas dla przerobienia filmu na 1 cd i 2 cd (średni)?
Na takim sprzęcie powinieneś mieć prędkość CCE około 1. Czyli dla filmu 90 min. będziesz miał: 3x90 + ok. 20 min.(konwersja audio) + ok. 20 min. (na złożenie DVD do kupy) = ok. 5 godzin.


Cytat:
3. Czy to prawda że żeby zrobić film z avi 1 cd potrzeba 20 GB wolnego miejsca??
- Wszystko zależy od ustawień...
- znowu nic konkretnego
To ode mnie kontretnie - Tak, potrzebujesz.

Cytat:
4. Jak ludzie nie wiedzą, to na ogół zakładają Nowy Temat, bo albo nie wiedzą jak użyć szukajki, albo im się nie chce szukać.

ad 4 - nie było konkretnych informacji i dalej nic nie napisałeś, a 25 klatek to mnie nie rajcuje
@pawlusz - co piłeś, czemu sam i dlaczego tak dużo?
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.01.2006, 22:49   #6
pawlusz
Bywalec
 
Avatar użytkownika pawlusz
 
Data rejestracji: 03.03.2005
Lokalizacja: Mysłowice
Posty: 47
pawlusz w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
mimo wszystko co nie co mi pomogliści.
wasza ignorancja jest nie potrzebna ale widocznie to sposób na życie.
skoro wszystko mozna znaleźć na forum bo już było opisane to po co wogóle się odzywacie? żeby zwiększyć liczbę napisanych postów?
nie piszcie juz nic bo i tak wszystko juz napisano....
pawlusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.01.2006, 23:36   #7
PIOTR34
..: DVD-VIDEO :..
 
Avatar użytkownika PIOTR34
 
Data rejestracji: 20.08.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 2,069
PIOTR34 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez pawlusz
mimo wszystko co nie co mi pomogliści.
wasza ignorancja jest nie potrzebna ale widocznie to sposób na życie.
skoro wszystko mozna znaleźć na forum bo już było opisane to po co wogóle się odzywacie? żeby zwiększyć liczbę napisanych postów?
nie piszcie juz nic bo i tak wszystko juz napisano....
Skoro można to znaleźć, to po co zakładać nowy temat?
__________________
Pozdrowionka
Regulamin forum:
DVD2SVCD - Poradnik

PIOTR34 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.