Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 22.12.2005, 22:45   #1
laycik
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 02.12.2005
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 139
laycik w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Scream

witam
mam pytanie czy ktos przerabial moze film "Krzyk"??
chodzi mi o 1 czesc a dokladnie o menu na tej plycie.
jest w menu opcja trailers ale zaraz po wejsciu tam wszystkie przyciski staja sie niedostepne. dziala tylko przycisk "Menu" na pilocie stacjonarnego dvd. probowalem jakos dodac nowy button czy wyedytowac istiejace w menuedit ale nie da sie tego zrobic. gdy wpisuje np nowe polozenie buttona to cokolwiek tam wpisze to wchodza mi standardowe ustawienia. zupelnie jakby te menu mialo jakas blokade czy cos. tak samo jest w ppdmenu "subtittles". A co do wyboru rozdzialow to juz nic nie powiem bo tam jest tylko mozliwosc wyboru (np rozdziali 1-4, 5-8 itp a po wejsciu dalej nie da sie wybrac konkretnego np 3), przyciski niby sa ale w stacjonarnym ich nie widac tak samo jak na kompie (probowalem w win DVD platinum i power DVD).
DVDRemake widzi te przyciski tak samo jak menuedit ale nic sie z nimi nie da zrobic poza usunieciem. PUOsy sa wylaczone (sprawdzalem roznymi programami) i nie wiem juz jak sie za to zabrac. nie chodzi mi o te zwiastuny same w sobie bo mozna po prostu je usunac (chociaz film i tak wchodzi na dvd-r) ale chcialbym jakos to rozgrysc i dowiedziec sie dlaczego sie tak dzieje i jak to naprawic.
bardzo prosze o pomoc.
PS wybaczcie jesli troszke zbyt zawile napisalem.
laycik jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.