Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 23.12.2004, 00:45   #31
Jerry from hell
Calibra is the best!!!
 
Avatar użytkownika Jerry from hell
 
Data rejestracji: 06.07.2004
Lokalizacja: Trzebinia
Posty: 314
Jerry from hell zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez THE ONE
Mam już dosyć. Zmieniłem bios nagrywarki, zmieniłem bios płyty przeinstalowałem nero, zrzuciłem decrypterem na dysk jako pliki jako obraz ustawiłem z nadpalaniem dvd w nero, nagrywałem razy 4 r ( bo tyle mi pozwala) nagrywałem razy mak, przeinstalowałem decryptera (bez spolszczenia) zainstalowałem forceaspi sprzwdziłem taśmę (80 pin) i na chwile obecną jestem 12 płyt dvd w plecy. Kumpel na tej samej nagrywarce NA TYCH SAMYCH PŁYTACH ( sam je wszystkie z resztą kupował) nie spalił ani jednej. Problem pozostaje, na jednej tylko płycie jak zmieniłem nagrywanie z maksa na razy 4 udało mi sie nagrać do 97 procent a nie jak do tej pory 80 kilka. Czy ktoś potrafi mi pomóc?/
Cze. Też tak miałem. Nikt mi nie pomógł. Cos tam pisali o zmianie biosu, dziadowkich płytach. Pomogła Zmana Nero.. Tu masz moj opis. http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=44245
__________________
Calibra..... i wszystko jasne :-)


Jerry from hell jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 28.12.2004, 17:59   #32
THE ONE
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika THE ONE
 
Data rejestracji: 29.11.2004
Posty: 10
THE ONE w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
No i stało się. Pojechałem do serwisu oddałem nagrywarke. Kazali sie pokazać za kilka dni ( dokładnie 10 wrr) i bez problemu dali mi nową. Nowszy model bo nie 1633 tylko 1653S z gwarancją od dnia odbioru. No i uwazam, że LITEON JEST TOTALNIE DO DUPY. Znów pali mi badziewiaste minus, chociaz nie wszystkie (polepszyło się ). Ide do Częstochowy na kolanach bo ktos rzucił na mnie jakis urok. Kumpla nagrywarka nadal wypala te same plyty bez problemu.
THE ONE jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.12.2004, 18:42   #33
knydel
God Father
 
Avatar użytkownika knydel
 
Data rejestracji: 29.11.2004
Lokalizacja: Białystok
Posty: 463
knydel zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A próbowałeś tak jak Ci już tu ktoś radził sprawdzić nagrywarke kumplą na swoim sprzęcie ??
__________________
"Za stodołą, gdzieś na płocie, Kogut gromko pieje. Zaraz przyjdę, miła, do cię Tylko się odleję."
knydel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.12.2004, 19:42   #34
THE ONE
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika THE ONE
 
Data rejestracji: 29.11.2004
Posty: 10
THE ONE w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nie próbowałem ale wydaje mi się to zbyteczne. Poprzednia paliła same minusy firmy HIS i GIGA natomiast na tej udało mi sie nagrac jednego badziewiastego minusa firmy HIS. A Giga pali jak na zawołanie.
THE ONE jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.12.2004, 08:58   #35
wojwar
Bywalec
 
Data rejestracji: 26.10.2004
Posty: 73
wojwar zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez THE ONE
Nie próbowałem ale wydaje mi się to zbyteczne. Poprzednia paliła same minusy firmy HIS i GIGA natomiast na tej udało mi sie nagrac jednego badziewiastego minusa firmy HIS. A Giga pali jak na zawołanie.

No ale co jest z Tobą chłopie ? jakieś problemy ze wzrokiem masz ?

Każdy ci pisze - kupuj dobre płyty DVD+R (TDK, Verbatim po zmianie strategii zapisu też się super pali). Większość mówi że DVD-R pali się do bani na Liteonie to posłuchaj ich.

Testowałeś te płyty programem K-probe. To sprawdź jak "super" się nagrały.

I teraz trzy spostrzeżenia mi się nasuwają:
1. .................... (nie powiem bo nie wypada)
2. może jesteś pieniaczem, który nawet jak się do niego mówi że DVD+R na Litku są lepsze to i tak chce używać DVD-R i do tego jakichś badziewnych firm
3. cały ten temat to jedna wielka podpucha z twojej strony i tyle.

Sprawdziłeś ile wyniósł koszt nagrania na badziewnej płycie w porównaniu do kosztu nagrania na porządnej TDK/Verba ?

Koszt taniej płyty to 1 zł - z czego 1 na dziesięć się wypali, a reszta idzie do kosza.
Koszt dobrej płyty to 2,30-2,40 zł - z czego za 10 zł wypali ci się 5 poprawnie.

Widać lubisz pieniądze do kosza wyrzucać.
wojwar jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.12.2004, 11:47   #36
THE ONE
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika THE ONE
 
Data rejestracji: 29.11.2004
Posty: 10
THE ONE w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Słuchaj jak już wcześniej wspominałem dla siebie nagrywam na tylko i wyłącznie plusach dobrej jakości po 6 zyli każda. Interesuje mnie jedynie fakt, że nie nagrywa na minusach badziewiastych. Chciałbym tu tylko i wyłącznie zaznaczyć moim zdaniem fakt zlewania klienta i tyle. Producent zapewnia mnie ze nagrywa minusy i nie powinno miec to znaczenia czy za 2 zł czy z 20zł.Próbuje tylko udowodnić, że tak jest a my klienci jesteśmy odstawiani zaraz po tym jak tylko zapłacimy za towar. Pozniej problemy kombinacje i wałki a wszyscyw koło robią łaske, że w ogóle z tobą raczą porozmawiać. Spróbuj w drugą strone, nie zapłać faktury nie ureguluj jakiejś sprawy a co gorsza nie wywiąż sie z umowy to od razu pojadą z Tobą jak ze sz......ą . Zaczną straszyć dociekać swojego (niby ich racja) i nasyłaś róznego rodzaju informacje pisemne i ludzi. Niestety tak jest u nas w kraju (chociaz ostatni zauwazam poprawe niewielką) i jeszce długo sie to nie zmieni.Pozostniesz Ty i ja szarym nic nie znaczącym klientem. Ach i jeszcze jedno zaniosłem swoją nagrywarke do kumpla i na jego kompie na płytach, które u mnie palą sie na zawołanie moja kochana nagrywarka nagrała bezproblemowo. Teraz to juz kompletnie zgłupiałem i nie mam pojęcia co dalej. Knydel miałes racje chociaż myślałem juz , że będe miał kaske z powrotem.Pozdrowionka dla wszystkich zdenerwowanych.
THE ONE jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.12.2004, 18:22   #37
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez THE ONE
Słuchaj jak już wcześniej wspominałem dla siebie nagrywam na tylko i wyłącznie plusach dobrej jakości po 6 zyli każda.[...]Chciałbym tu tylko i wyłącznie zaznaczyć moim zdaniem fakt zlewania klienta i tyle. Producent zapewnia mnie ze nagrywa minusy i nie powinno miec to znaczenia czy za 2 zł czy z 20zł.[...]Pozdrowionka dla wszystkich zdenerwowanych.
jasne producent zapewnia, że nagrywa na minusach ale czy sprzedawca zapewnia Ciebie, że te 'minusy' to jest coś więcej niż kawałek narnego tworzywa w kształcie płytki powleczonego warstwą metalu? Muśle, że czepianie się producentów LITE-ON przy tej cenie i możliwościach jest trochę dziwne? Żaden producent nie zamieszcza tyle nowych biosów, ktora nagrywarka przechodzi bez problemu najnowsze zabezpieczenia gier? (812S np.) a tak w ogóle to po co na ninusach nagrywać? każdy stary stacjonarny grat przeczyta 'plusy' zrobione na DVD-ROM

Ostatnio zmieniany przez ed hunter : 29.12.2004 o godz. 18:47 Powód: dotatkowe pytanie
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 05:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.