Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 21.04.2006, 12:31   #1
suchy503
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika suchy503
 
Data rejestracji: 07.05.2002
Lokalizacja: Lubelskie
Posty: 145
suchy503 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
stacjonarna nagrywarka LG RH7500 a dvdshrink

witam, zakupiłem w/w nagrywarke i mam problem z materiałem który ta nagrywarka nagra nie moge przerobic dvdshrinkiem gdyż ten wogóle nie wczytuje tej płyty. płyte ta mogę bez problemu zrzucić na dysk pod Total Commanderem, moge też bez problemu przegrac ją jako obraz prze nero lub DVD Decrypterem. Chodzi mi o edytowanie tego materiału co zgram go na płytke. Nagrywarka robi mi pliki VIDEO_RM i VIDEO_TS, czy jest możliwość przerobic potem to na AUDIO_TS i VIDEO_TS. Gdy nagram nawet 10 filmów na jedna płyte to i tak mam tylko 4 voby okok siebie, a na orginalnych płytach tych wobów było by 10. Nagrywarka powinna nagrywac w dwóch trybach VR i Video, po włożeniu płyty powinienem wybierac sobie tryb jednak wyskakuje tylko inicjacja dysku więc nie wiem w jakim nagrywam trybie. W isnstrukcji pisze, zę dvd-r zawsze bedzie w trybie video, dvd-rw w trybie VR, dvd+rw w trybie dvd+rw. Czy nagranie w innym trybie spowoduje ze dvdshrink zobaczy ta płytę? czy w jakiś sposób ( jeżeli tak to jakim programem) da sie wywalić na początku to małe okienko do startu filmu?
__________________
Krzysiek
suchy503 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.