Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 10.10.2007, 10:39   #1
forresty
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 25.09.2007
Posty: 6
forresty w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
synchronizacja dźwięku w Adobe encore

Witam
Mam trzy pliki . jeden video m2v i dwa ac3. Próbuję połączyć to w adobe encore, ale dżwięk rozjeżdża się z wizją (w obu plikach audio). Pliki tworzyłem vob editem z oryginalnej płyty i dołożyć chcę napisy. Nie wiem co zrobić - skracam plik wideo ale to nie pomaga bo później i tak się rozjeżdża delikatnie.
video ma standard 25fps a audio stały bitrate. Moze coś z tym plikiem video coś nie tak? Nie idzie go zaimportowac do dvd maestro a dvdlab krzyczy że jest jakiś otwarty GOP i może wyświetlac niepoprawnie.
Ktoś może mnie nakierować w czym problem? Moze to wina samego programu?
Nie wiem jakie dane wam są potrzebne żeby określić co się dzieje.
forresty jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 10.10.2007, 11:18   #2
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Spr***243;buj roz***322;o***380;y***263; za pomoc***261; DIF4U + Decrypter - je***347;li wymagana jest korekcja audio, to robiona jest automatycznie.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.10.2007, 11:58   #3
forresty
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 25.09.2007
Posty: 6
forresty w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzięki za info. Próbowałem niedawno decrypterem (męcze się z tą płytą już kilka ładnych dni) ale efekt był podobny. Sama płyta odtwarzana działa normalnie i wszystko jest ok. Problem pojawil się najpierw przy próbie wrzucenia go do dvd maestro i tam plik video się nie ładował. W adobe się ładuje ale nie zgrywa się z obiema ścieżkami audio. Może na początku tej scieżki cos jest zapisane abo co?
Nie mogę znaleźć tego dif4u - odnośniki nie działają. Ten program jeszcze egzystuje gdzieś?I co miałbym z nim robić?
forresty jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.10.2007, 12:30   #4
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
OK. To spr***243;buj VOBEditem zrobi***263; demux po VOBid i zobacz, czy to si***281; da wczyta***263; do Maestro - sprawd***378; czy w wyniku tego otrzymasz 1, czy wi***281;cej plik***243;w.

(co si***281; robi z dif4u jest opisane TU- oczywi***347;cie interesuje ci***281; cz***281;***347;***263; pierwsza z tego poradnika, czyli konfiguracja dif4u, avisyntha+decryptera. Je***347;li nie namierzysz dif4u, to kontakt na priv)
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.10.2007, 15:11   #5
forresty
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 25.09.2007
Posty: 6
forresty w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Sytuacja na teraz:
Wydzieliłem sam film mniej więcej jak w tym tutorialu:
http://www.cdrinfo.pl/artykuly/jakosc-tmpg/strona2.php
Czyli usunąłem jakies puste vobid, napisy, dźwięk itd. został sam film
Potem vobeditem zrobiłem jeden plik m2v z tego wszystkiego i załadowałem do adobe. No i zmieniło sie tyle ze film startuje równo z dźwiękiem ale powoli dźwięk z czasem się rozjeżdża. Film w końcu ładuje się do dvd maestro i zaraz się załaduje także scieżka dźwiękowa. Zaraz napiszę z jakim skutkiem...
(po kilku minutach) I .... wszystko działa idealnie.
Teraz nie wiem czy w Adobe to dalej robić (mam już zrobione całe menu prawie). Tylko nie wiem czy mi nie skompliluje teraz płyty z rozjechanym dźwiękiem?
Maestro... niby taki stary programik ale daje sobie radę .
forresty jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.