Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 07.01.2006, 00:13   #1
KrystianPoland
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.11.2005
Posty: 19
KrystianPoland w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
TmP DVD AUTHOR-problemy z dodaniem filmu

Podczas próby dodania pliku do TMP DVD author wyskakuje mi cos takiego:
*This is an illegal video file

This is an illegal video file.
For DVD-Video you can only use the following video formats:

MPEG-1 Video, MPEG-2 Video


wiem ze chodzi o to ze film nie jest zgodny z formatem dvd-mam pytanie.jakim programem to "przerobic"?? uzywalem paru ale zawsze nawet male filmiki rozrastają sie w kilkuset megowe pozycje,i zamiast otrzymac jeden plik wyskakuja mi zawsze pare plikow,probowalem wrzucic pare filmikow na jedna plyte wychodzi mi góra dwa zwlaszcza zwykly serial 4-odcinkowy nie wejdzie mi na plyte dvd z menu bo po przerobieniu go do formatu za duzo zajmuje.pomozcie
KrystianPoland jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 07.01.2006, 11:40   #2
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Zapomniałeś napisać jaki plik próbujesz dodać/przerabiać i jakie na parametry.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.01.2006, 22:00   #3
KrystianPoland
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.11.2005
Posty: 19
KrystianPoland w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
chodzilo mi głownie o avi
KrystianPoland jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.01.2006, 22:23   #4
ryba120
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika ryba120
 
Data rejestracji: 11.02.2005
Lokalizacja: Rzeszów
Posty: 499
ryba120 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez KrystianPoland
chodzilo mi głownie o avi
A próbowałeś taki program jak WinAvi Video Converter ?
Moim zdaniem jest fajny, szybko przerabia z avi na mpeg2 lub DVD i jest prosty w obsłudze.
Jak chcesz zmieścić kilka filmów na jednym DVD to trzeba wybrać jako format docelowy mpeg2 i zaznaczyć by nie przekraczał 1GB.
Jakość jest na pewno nie porównywalna do DVD ale da się oglądać. Zresztą musisz sam spróbować.

Do pobrania wersja TRIAL jest TU
ryba120 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.