Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 09.05.2005, 18:45   #1
SaimonINC
Bywalec
 
Data rejestracji: 11.03.2005
Posty: 28
SaimonINC w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Exclamation Czym Przegrywać Oto Jest.........

Nurtuje mnie pytanie czym przegrywac płyty dvd-video ?? Nero jak wybiore opcje 8x to przegrywa mi 4X to samo jest z cloneDVD a juz nie mowie co sie dzieje jak wsadze plytke i dam zeby przegral z predkoscia MAXIMUM ( klapa totalna przegrywa z 12X plytki 8X, plyty 4X nagrywa z 2x ale to czasem sie tak dzieje sporadycznie a mam nero 6.6.0.6 !! Co jest do licha !! czy moze znasz jakis inny super program ?? Prosze o pomoc bo dostaje juz nerwów !! Naprawde.... trace cierpliwosc mam nagrywarke Pioneer 109 !! z nowym wgranym niedawno biosem !!
SaimonINC jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 09.05.2005, 19:27   #2
Yarozelsky
Gość
 
Posty: n/a
mnie sie wydaje zeto od plyt zalezy,ale moge sie mylic
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.05.2005, 19:43   #3
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Mily_ na pomoc!!!!!!!!!!!!!!
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.05.2005, 05:51   #4
SaimonINC
Bywalec
 
Data rejestracji: 11.03.2005
Posty: 28
SaimonINC w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
No ale nie prosze o wypowiedz jakimi programami przegrywacie !! Moze sciagne cos co akurat bedzie chodzilo wysmienicie i właśnie czemu nero nie chce mi zrobic obrazu plyty DVD-/+ R na dysku ??
SaimonINC jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.05.2005, 07:36   #5
Yarozelsky
Gość
 
Posty: n/a
a masz partycje NTFS? bo na Fat 32 nie idzie zrobic obrazu dvd,jakiej plyty nierobi ci obrazu na hd[film gara]?Ja uzywan Nero,
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.05.2005, 09:26   #6
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Yarozelsky
...bo na Fat 32 nie idzie zrobic obrazu dvd,...
i tu sie nie zgodze

bo idzie zrobic obraz ktory ma ponizej 4GB a takich troche mozna jush spotkac
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.05.2005, 09:37   #7
Yarozelsky
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
Napisany przez icemac
i tu sie nie zgodze

bo idzie zrobic obraz ktory ma ponizej 4GB a takich troche mozna jush spotkac
no to zwracam honor,myslalem ze sie nieda
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.05.2005, 12:16   #8
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
FAT32 ma w specyfikacji maxymalny plik 4GB

wiec jak koledze sie uda to niech sobie zrzuca, ale NTFS troche bezpieczniejszy i stabilniejszy uzywam i nie narzekam bo na facie troche sie kaszanilo

lecz ma tesh wady bo jak sie wszystko posypie to spod DOSa nici z odzyskaniem danych
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.05.2005, 13:21   #9
1stwasp
Redakcja
 
Avatar użytkownika 1stwasp
 
Data rejestracji: 27.12.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 719
1stwasp zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez icemac
FAT32 ma w specyfikacji maxymalny plik 4GB

wiec jak koledze sie uda to niech sobie zrzuca, ale NTFS troche bezpieczniejszy i stabilniejszy uzywam i nie narzekam bo na facie troche sie kaszanilo

lecz ma tesh wady bo jak sie wszystko posypie to spod DOSa nici z odzyskaniem danych
NTFS jest znacznie stabilniejszy, żeby nie napisać, że jest stabilny, tak po prostu i jest bezpieczniejszy (zrówno w samej konstrukcji jak i wobec mechanizmów dostępu do plików, tzw. prawa, których nie ma w FAT).
Jest też wolniejszy od FAT - to wynika z operacji na tabeli indeksów wskazań do plików będącej w pamięci a nie na fizycznych wskazaniach położeń plików - ale przez to jest bezpieczniejszy - patrz powyżej :-). Coś za coś.

Co do odzysku danych to polecam Winternals ERD Commander - wszystko da się nim odzyskać tak jak w starym dobrym DOSie.

Pozdrawiam!

PS - pociągnąłem off topic :-)
1stwasp jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.05.2005, 16:35   #10
siekierka7
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.05.2005
Posty: 19
siekierka7 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ja używam "InterVideo DVDCopy 2" i jestem bardzo zadowolony
siekierka7 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.05.2005, 18:08   #11
300FraYda
Bywalec
 
Avatar użytkownika 300FraYda
 
Data rejestracji: 02.12.2004
Posty: 66
300FraYda zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja uzywam Nero w wersji 6 a do kopiowania DVD izywam CloneDVD 2 i Any DVD oraz do tworzenia obrazow ISO uzywam ULTRA ISO
300FraYda jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.05.2005, 23:12   #12
zene_k
Zarejestrowany dla jaj
 
Avatar użytkownika zene_k
 
Data rejestracji: 25.11.2004
Lokalizacja: 53°25' N,14°35' E
Posty: 3,826
zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez SaimonINC
Nurtuje mnie pytanie czym przegrywac płyty dvd-video ?? Nero jak wybiore opcje 8x to przegrywa mi 4X to samo jest z cloneDVD a juz nie mowie co sie dzieje jak wsadze plytke i dam zeby przegral z predkoscia MAXIMUM ( klapa totalna przegrywa z 12X plytki 8X, plyty 4X nagrywa z 2x ale to czasem sie tak dzieje sporadycznie a mam nero 6.6.0.6 !! Co jest do licha !! czy moze znasz jakis inny super program ?? Prosze o pomoc bo dostaje juz nerwów !! Naprawde.... trace cierpliwosc mam nagrywarke Pioneer 109 !! z nowym wgranym niedawno biosem !!
Zanim Mily przybędzie na pomoc powiedz, jakich płytek używasz i jaką masz konfigurację sprzętu. Może coś się wymyśli.

Cytat:
No ale nie prosze o wypowiedz jakimi programami przegrywacie !! Moze sciagne cos co akurat bedzie chodzilo wysmienicie i właśnie czemu nero nie chce mi zrobic obrazu plyty DVD-/+ R na dysku ??
Może nie chce zrobić obrazu, bo płyta ma zabezpieczenia, a Nero nie potrafi ich niestety ominąć.
__________________
Pozdrawiam Marek

Ostatnio zmieniany przez zene_k : 10.05.2005 o godz. 23:17
zene_k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 03:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.