Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 13.02.2007, 07:31   #1
klim1
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.06.2006
Posty: 2
klim1 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Smile Ulead VideoStudio 9/problem z menu

Witam
Używam w/w programu od jakiegoś czasu i nurtuje mnie problem takiej oto sprawy.
Przygotowany materiał filmowy chcę nagrać na płytę DVD ale nigdy nie udało mi się stwożyć menu na tej płycie. Jeżeli zaznaczę że chcę utwożyć menu to wyskakuje taki komunikat '' Can't find menu temtlate file ''
i dopiero jak zrezygnuje z menu to mogę nagrać płytkę . Jeżeli może mi ktoś coś poradzić to byłbym bardzo wdzięczny
klim1 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 13.02.2007, 16:15   #2
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ja to rozumiem tak: masz jak***261;***347; niepe***322;n***261; wersj***281; programu, albo nie wszystko zainstalowa***322;e***347;, albo usun***261;***322;e***347;.
Program, ***380;eby stworzy***263; menu potrzebuje do pracy wzory menu (template), a nie mo***380;e ich znale***378;***263; - st***261;d zg***322;aszany b***322;***261;d.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.02.2007, 18:35   #3
klim1
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.06.2006
Posty: 2
klim1 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Tak przypuszczałem , ale podczas instalacji nie mam nic do gatki instaluje się automatycznie i nie ma się wyboru . Być może coś cię potem doinstalowuje . Jeżeli ktoś ma wiedzę na ten temat to bardzo byłbym wdzięczny . Mam wersję 8 ale co z tego jak numer seryjny przykleiłem do biurka a biurko przed Św zostało wymienione
Pozdrawiam
klim1 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.02.2008, 14:54   #4
początkująca
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika początkująca
 
Data rejestracji: 19.02.2008
Posty: 2
początkująca w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Wink

hej mam mały a może troszkę większy problem: hmmmm kupiłam sobie kamerkę sony no i razem z nią dostałam oprogramowanie do obróbki filmów ulead video studio9 tylko że ja jestem zielona i za każdym razem jak próbuje coś w nim zrobić to nie mam pojęcia od czego zacząć. Narazie to tylko udało mi się zimportować nagranie z kamery za pomocą i-linka czy jak to się tam nazywa ale jak go przerobić i zapisać na płytę to nie mam pojęcia bo jest tam tyle opcji że aż mnie głowa boli. Mam nadzieję że ktoś się zlituje i napisze na czym ta obróbka i zapisywanie polega bo już mam tyle kaset że za niedługo mi miejsca na półce zabraknie no to chyba tyle z mojej strony pozdrawiam i z góry dzięki jak ktoś cokolwiek odpisze

Ostatnio zmieniany przez Reetou : 19.02.2008 o godz. 19:08
początkująca jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.02.2008, 19:08   #5
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Tutaj masz instrukcj***281; do UVS v. 9 -> http://ftp.ulead.com/pub/Manual/vide.../vstudio9e.zip

Instrukcj***281; po polsku widzia***322;em na allegro -> http://www.allegro.pl/item311150938_...o_8_ulead.html
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.02.2008, 18:14   #6
początkująca
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika początkująca
 
Data rejestracji: 19.02.2008
Posty: 2
początkująca w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Talking wielkie dzięki ;-)

Widz***281; ***380;e po ang jest ta instrukcja bardzo obszerna - to suuuuper i mam nadzieje ***380;e jako***347; sobie przet***322;umacze bo na tej drugiej stronce to ju***380; nic nie ma. Kurcze szkoda tylko ***380;e w pdf bo bym sobie zrzuci***322;a do t***322;umacza i bym mia***322;a z g***322;owy a tak no co***380; ale naprawde si***281; mi przyda dzi***281;ki dzi***281;ki i jeszcze raz dzi***281;ki no to pa

Ostatnio zmieniany przez początkująca : 20.02.2008 o godz. 18:28
początkująca jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 06:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.