Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 20.01.2009, 23:21   #1
reese
Bywalec
 
Data rejestracji: 20.05.2007
Posty: 37
reese w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
usuwanie uop'sów z katalogu VIDEO_TS na dysku HDD

Witam!

Mam na dysku katalog VIDEO_TS a w nim pliki (zgrane z DVD), tylko niestety zgrane z uop'sami (czyli nie można np. przejść od razu do menu, tylko trzeba obejrzeć za każdym razem jakieś reklamy itd. - nie można oczywiście tego przewinąć - operacja zabroniona dla urzytkownika).

Jest na to sposób, zrobić plik obrazu, później pociągnąć DVD Decrypter (z odpowiednimi ustawieniami) + AnyDVD (także z odpowiednimi ustawieniami), ale to jest trochę roboty - 2 razy kopiować 8GB. Może jest jakiś szybszy sposób na to?

Pozdrówka
reese jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 20.01.2009, 23:39   #2
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ciekawe co urząd ochrony państwa robi na tym dvd?

A jeśli mówisz o puo, to (oczywiście) PGCEdit, a jak chcesz zrobić clear automatem, to ściągnij też do niego plugin.

Ale to wcale nie muszą być puo - kiedyś już o tym dyskutowaliśmy. Poza tym reklamy się wywala, a nie przewija
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.01.2009, 00:55   #3
reese
Bywalec
 
Data rejestracji: 20.05.2007
Posty: 37
reese w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzięki Reetou za szybką odpowiedź (na Ciebie zawsze można liczyć!), zadziałało na galowo - dokładnie tak jak mówiłeś (oczywiście trzeba było trochę wygooglować, poszukać itd. w końcu dałeś tylko wskazówki).
>Ciekawe co urząd ochrony państwa robi na tym dvd?
sorki miało być PUO (już odwykłem od tych skrótów)

>Ale to wcale nie muszą być puo - kiedyś już o tym dyskutowaliśmy
hmm tak, ale to było bardzo dawno, miałem taki problem, że nie mogłem przewijać materiału głównego próbowałem różne playery i nie mogłem przewijać, próbowalem różnych metod aby to jakoś usunąć i porażka. Pamiętam, że to jakoś skwitowałeś: dziwne, to musiał być jakiś karkołomny authoring (czy jakoś tak). Jedynie w dvd shrink mogłem przewijać materiał główny no ale ten program nie służy do oglądania... W sumie ten problem nadal jest nierozwiązany...

>Poza tym reklamy się wywala, a nie przewija
mam na to swoją teorię, powiem Ci tak, kiedyś byłem fanem robienie płytki dokładnie zgodnie z moimi potrzebamik, nie tylko usuwałem "wstawki" przed odpaleniem menu, ale takie które rozpoczynały się po naciśnieciu "start filmu"... mało tego (przy pomocy Twojej i... swap1 (nie pamiętam dokładnie), a ja mialem wtedy nik matdb ), nauczyłem się nawet ustawiać lektora jako opcji domyślnej po naciśnięciu "start filmu" (ale nie tak na siłe, tzn. gdy z menu wybiorę np. j. angielski to po naciśnięciu start będę miał film bez lektora a nie znów mowę polską...) - dlugo z tym walczyłem i nawet nauczyłem się programować troszkę... (choć to nie było znów aż tak trudne, ja tylko sobie wkręciłem jakiś kit, że celowo się ze mną drażnicie i nie chcecie powiedzieć dokładnie jak powinno być, później jednak po pewnym czasie to rozgryzłem i było git) itd. - stare dzieje

Potem stwierdziłem, tyle zachodu i po co?: jak film raz na 4 lata obejrze, a tak będzie się kisił na płytce... gdybym to urzywał raz na tydzień - to rozumiem, starania jak najbardziej uzasadnione, ale tak to jest po prostu zbędne (po co taki perfekcjonizm, no po co). Szkoda wysiłku i czasu!!!, NIEWARTO, grunt żeby nie było uopsów bo to jednak trochę drażni (ale jak widać można to łatwo usunąć).

Ostatnio zmieniany przez reese : 21.01.2009 o godz. 01:47
reese jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Śmieszne teksty... MacGyver Humor 4412 11.03.2020 21:16
IMPREZKA ON-LINE (tylko powyzej 18 lat) Remix Off topic 37390 02.12.2011 16:07
nie dziala nagrany plik MrBiedrona Napędy optyczne DVD 17 22.10.2005 14:57
Teksty nauczycieli Tribunal Off topic 47 11.04.2004 21:39
Tematy maturalne na Polski.. (przeciek z IRCa ;) Martin_TP Off topic 7 14.05.2003 23:20


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.