Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 24.07.2005, 08:54   #1
Jędrek65
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.01.2005
Posty: 2
Jędrek65 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Wielki Problem z nagraniem płyty DVD+R!.

Witam wszystkich.
Jestem nowicjuszem w temacie nagrywania DVD,tydzień temu dopiro kupiłem nagrywarkę i mam blade pojęcie w tej kwestji,dlatego proszę o pomoc znawców i fachowców w tej dziedzinie.Otóż nie mogę nagrać płyty DVD+R,udaję mi się nagrać płytę DVD-R,ale + za chiny nie mogę,wyskakuje taki komunikat(Could not perform end of Disc-at-once) ,może to kwestia ustawień w programie Nero?.Mam nagrywarkę LG-4163B i korzystam z programu Nero Burning Enterprise Edition 6.6.0.14.Proszę wszystkich o pomoc
którzy wiedzą w czym problem,z góry wzystkim serdeczne dzieki.
Pozdrawiam Jędrek

Ostatnio zmieniany przez Jędrek65 : 24.07.2005 o godz. 09:08
Jędrek65 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 24.07.2005, 11:03   #2
madmax2
Godzina 5-ta minut 30-ści
 
Avatar użytkownika madmax2
 
Data rejestracji: 06.10.2002
Posty: 1,067
madmax2 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Co to za płyty? Z jakim profilem nagrywasz w Nero?
__________________
Pozdrawiam.
Lepiej powiedzieć:
"To interesujące, co mówisz" zamiast "Co Ty pie...lisz"
Lepiej powiedzieć:
"Chyba powinieneś to przemyśleć" zamiast "No i weź tłumacz *****owi"
Lepiej powiedzieć:
"Raczej nie zrobisz tego w ten sposób" zamiast "I tak do zaje...ania, całe życie z kretynami"
madmax2 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.07.2005, 13:13   #3
atb3
Bywalec
 
Avatar użytkownika atb3
 
Data rejestracji: 22.05.2005
Posty: 43
atb3 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Najprostszy program do nagrywania płyt DVD to Clony DVD 2 i nagrywa "Super" ja go używam pomimo że także posiadam Nero.
Jeżeli jesteś zainteresowany to pisz atb3@op.pl może da się coś zrobić
atb3 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.07.2005, 13:24   #4
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
CloneDVD to tylko do nagrywania filmów DVD a on pewnie chce nagrać dane na płytke DVD+R
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.07.2005, 13:29   #5
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
koledze @atb3 tylko filmy w głowie

po pierwsze nie wiemy jakie to płyty

po drugie jaki bios

po trzecie może to nero trzeba przeinstalować?
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.07.2005, 15:25   #6
Jędrek65
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.01.2005
Posty: 2
Jędrek65 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzieki za zainteresowanie,płytki na których próbowałem nie są za mocne bo Msonic,a jaki Bios niestety nie wiem.Ale gdy nagrywam płyty tej samej firmy,tylko -,nie ma żadnego problemu,mgit ma rację,chodzi mi o nagranie danych,co do reinstalacji chyba nie ma sensu,bo próbowałem na XP i to samo(Pierwszysystem to Windows Millenium).
Jędrek65 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.07.2005, 17:07   #7
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Jędrek65
Dzieki za zainteresowanie,płytki na których próbowałem nie są za mocne bo Msonic,a jaki Bios niestety nie wiem.Ale gdy nagrywam płyty tej samej firmy,tylko -,nie ma żadnego problemu,mgit ma rację,chodzi mi o nagranie danych,co do reinstalacji chyba nie ma sensu,bo próbowałem na XP i to samo(Pierwszysystem to Windows Millenium).
to, że minusy są ok nie znaczy nic.

z innej parti minusy mogą robić takie same jaja.

teraz to nawet nie ma się co pytać jaki jest producent tej płyty, bo to już mało znaczy w tanich nośnikach.

pomysł taki - Verbatim + , jak będzie to samo to mamy problem.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.07.2005, 17:48   #8
madmax2
Godzina 5-ta minut 30-ści
 
Avatar użytkownika madmax2
 
Data rejestracji: 06.10.2002
Posty: 1,067
madmax2 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Jędrek65
(Pierwszysystem to Windows Millenium).
Z pewnością Win ME to nienajlepsze rozwiązanie. Wiem coś o tym, bo nawet kupiłem sobie oryginała i plułem potem w brodę.
Płyty Msonic to też kiepski pomysł.
Zrób, jak mówił ed hunter. Verby DVD+R.
A jak to nic nie da to, tak jak napisł mój przedmówca będziemy mysleć.
__________________
Pozdrawiam.
Lepiej powiedzieć:
"To interesujące, co mówisz" zamiast "Co Ty pie...lisz"
Lepiej powiedzieć:
"Chyba powinieneś to przemyśleć" zamiast "No i weź tłumacz *****owi"
Lepiej powiedzieć:
"Raczej nie zrobisz tego w ten sposób" zamiast "I tak do zaje...ania, całe życie z kretynami"
madmax2 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.07.2005, 17:58   #9
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Sprawdź wersje biosa w Nero InfoTool
Ponadto zaktualizować bios (frimware) na pewno nie zaszkodzi
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.07.2005, 19:55   #10
czechoj
Dziadek
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika czechoj
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,041
czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
@Jędrek65 a pytałeś w sklepie czy dla Twojej nagrywarki przewidziano licencje na +
hahaha..
wybacz ten zart
rozumieć mamy że nagrywarka widzi plusy ale ich nie nagrywa, czy tak?
czy próbowałeś nagrywac na jednej i tylko jednej płycie (Msonic) czy na kilku (np. z jednej paczki)
__________________
czechoj
APLIKATOR _ REKULTYWATOR
czechoj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.