Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 13.03.2005, 19:42   #1
bennyone
Niedzielny Palacz
 
Avatar użytkownika bennyone
 
Data rejestracji: 16.10.2001
Lokalizacja: Gorzow
Posty: 353
bennyone zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
WinOnCd 6 DVD i nagranie DVD Video

Witam

Post bedzie z gatunku pytan o "jak to zrobic"
nie jest niczym nadzwyczajnym

Do tej pory nagrywalem DVDVideo za pomoca Nero, sciagal sie plik rar z danymi ktore po wybraniu w nero opcji DVDVideo wrzucalo sie do katalogu VIDEO_TS ustawialo etykiete plytki, pozniej predkosc zapisu i Zapisz no i to byl koniec - film sie nagrywal etc - jednak jak mowi KProbe wyniki z jakimi Nero zapisuje plyty sa oplakane - teraz nie dzwie sie juz dlaczego mam problemy z przeskokami(niewielkimi ale widac) oraz szarpaniem

WinOnCD 6 DVD zapisuje to wszystko lepiej - wykresy Kprobe wygladaja bardzo przyzwoicie, niestety nie udalo mi sie zmusic programu do zapisu DVDVideo, w zasadzie robie to tak - ustawiam zakladke projekt na DVDVideo, ustawiam etykiete plyty i albumu - nastepnie metoda Drag and drop przenosze sciagniete pliki na okienko "Drag DVD Files into that window", nastepnie okno wyboru menu i kolejnosci odtwarzania zostawiam bez zmian (srodkowa opcja) pozniej ustawiam opcje zapisu klikam na burn i wyskakuje okno ze rozmiar plikow w projekcie jest za duzy i niestety ten produkt nie suportuje nagrywania Double Layer - chcialbym zauwazyc ze te same pliki po prostu sie w nero nagrywaja - nero ich ani nie kompresuje ani nic z nimi nie robi, w danym oknie mialem do wyboru OK lub Cancel - coz wybralem cancel

stad pytanie jak nagrac taki material za pomoca WinOnCD 6 DVD Edition

mam litka 832S jesli sa jakies pytania odnosnie konfigu i innych czynnosci to chetnie odpowiem.

Pozdrawiam
bennyone jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 13.03.2005, 20:31   #2
KaPi
Zaprenumerowany
 
Avatar użytkownika KaPi
 
Data rejestracji: 16.09.2003
Lokalizacja: 49° 41' 43,2" N 22° 01' 10,7" E
Posty: 410
KaPi zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A może nagrasz w WinOnCD 6 DVD już gotowy obraz?
__________________

ZPAV, SafeDisc 3/4 and WinOnCD 6
KaPi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.03.2005, 20:55   #3
bennyone
Niedzielny Palacz
 
Avatar użytkownika bennyone
 
Data rejestracji: 16.10.2001
Lokalizacja: Gorzow
Posty: 353
bennyone zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez KaPi
A może nagrasz w WinOnCD 6 DVD już gotowy obraz?

No tak ale nie dosc ze wypakowane pliki zajmuja 4,4 GB miesca to pozniej obraz itp, no ale jak trzeba to trzeba, mam nadzieje ze typowe ISO nero zapisze a WinOnCD nagra bez problemow - sprawdze to przy nastepnej okazji.
bennyone jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.03.2005, 21:19   #4
KaPi
Zaprenumerowany
 
Avatar użytkownika KaPi
 
Data rejestracji: 16.09.2003
Lokalizacja: 49° 41' 43,2" N 22° 01' 10,7" E
Posty: 410
KaPi zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ale dlaczego twierdzisz, że Nero źle nagrywa DVD-Video? Ja problemów nie mam. Może masz starą wersję lub to wina nagrywarki? Albo nośników. Ja nagrywam na TEAC DV-W516G płytki TDK DVD+R 4,7GB 1-4x z prędkością 4x i nie mam żadnych problemów. Aha, to jeszcze może być wina odtwarzacza DVD.
KaPi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.03.2005, 21:24   #5
bennyone
Niedzielny Palacz
 
Avatar użytkownika bennyone
 
Data rejestracji: 16.10.2001
Lokalizacja: Gorzow
Posty: 353
bennyone zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez KaPi
Ale dlaczego twierdzisz, że Nero źle nagrywa DVD-Video? Ja problemów nie mam. Może masz starą wersję lub to wina nagrywarki? Albo nośników. Ja nagrywam na TEAC DV-W516G płytki TDK DVD+R 4,7GB 1-4x z prędkością 4x i nie mam żadnych problemów. Aha, to jeszcze może być wina odtwarzacza DVD.

KProbe mi powiedzial, wyniki nagrywania winonem byly zdecydowanie lepsze - pomysl zrobienia iso w nero i nagrania tego Winonem jest ok, najlepiej jednak bylo by jakbym zostal olsniony jak nagrac to po prostu od razu pod winonem
bennyone jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.03.2005, 13:24   #6
KaPi
Zaprenumerowany
 
Avatar użytkownika KaPi
 
Data rejestracji: 16.09.2003
Lokalizacja: 49° 41' 43,2" N 22° 01' 10,7" E
Posty: 410
KaPi zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
WinOnCD jest tak nieprzemyślany (sam go mam), że nie warto w nim szukać niczego. Uważam, że najmniej kłopotliwe będzie nagranie samego ISO w WinOnCD bez kombinacji. Wczoraj z ciekawości sam próbowałem zrobić film i głupol zaczął coś kompresować!

A próbowałeś nagrywać w innych programach, na przykład w CloneDVD2 albo DVD Decrypterze?
KaPi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.03.2005, 13:30   #7
bennyone
Niedzielny Palacz
 
Avatar użytkownika bennyone
 
Data rejestracji: 16.10.2001
Lokalizacja: Gorzow
Posty: 353
bennyone zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez KaPi
WinOnCD jest tak nieprzemyślany (sam go mam), że nie warto w nim szukać niczego. Uważam, że najmniej kłopotliwe będzie nagranie samego ISO w WinOnCD bez kombinacji. Wczoraj z ciekawości sam próbowałem zrobić film i głupol zaczął coś kompresować!

A próbowałeś nagrywać w innych programach, na przykład w CloneDVD2 albo DVD Decrypterze?
nie, nie probowalem - jesli tylko cloneDVD nagra film bez kombinacji po prostu po przeciagnieciu plikow do katalogu VIDEO_TS to jestem sklonny go sprawdzic
bennyone jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.03.2005, 14:43   #8
KaPi
Zaprenumerowany
 
Avatar użytkownika KaPi
 
Data rejestracji: 16.09.2003
Lokalizacja: 49° 41' 43,2" N 22° 01' 10,7" E
Posty: 410
KaPi zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez bennyone
jesli tylko cloneDVD nagra film bez kombinacji po prostu po przeciagnieciu plikow do katalogu VIDEO_TS to jestem sklonny go sprawdzic
Wystarczy uruchomić CloneDVD2, wybrać trzecią opcję po lewej od góry i wybrać gdzie znajduje się folder z plikami AUDIO_TS i VIDEO_TS - reszta to tylko wybranie prędkości i nagrywanie
KaPi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.03.2005, 14:46   #9
bennyone
Niedzielny Palacz
 
Avatar użytkownika bennyone
 
Data rejestracji: 16.10.2001
Lokalizacja: Gorzow
Posty: 353
bennyone zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez KaPi
Wystarczy uruchomić CloneDVD2, wybrać trzecią opcję po lewej od góry i wybrać gdzie znajduje się folder z plikami AUDIO_TS i VIDEO_TS - reszta to tylko wybranie prędkości i nagrywanie

I tak bede robic, temat zamkniety zwlaszcza ze podobno clonecd i clonedvd super nagrywaja, ktos z forum obok mi kiedys wspomnial

dzieki za pomoc
bennyone jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.