Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 18.07.2004, 17:35   #1
sticko
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 18.07.2004
Posty: 4
sticko w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Wyjmowanie ścieżki dzwiekowej z filmu dvd

Mam problem z wyjeciem sciezki audio z filmu dvd udaje mi sie to programem VobEdit, ale gdy chce ja wczytac wrac z video i napisami do DVDMaestro to nie daje rady :-( Gdy odpalam DVDM. wyskakuje mi taki komunikat "Real Time Preview functionality will not be available because no decoders have been detected" a gdy chce dodac plik audio to wyskakuje mi cos takiego "Media Detection Error". Jezeli ktos zna dobry program do wyjmowania audio i do compilacji to prosil bym o podanie jego nazwy. Z góry dzieki:-)
sticko jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 19.07.2004, 08:47   #2
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
co do pierwszego bledy to nie masz kodekow CCE zainstalowanych w systemie
a drugie to wyciagasz poprawna sciezke ??
sprawdz ifoeditem
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.06.2005, 15:14   #3
Zbih
Bywalec
 
Avatar użytkownika Zbih
 
Data rejestracji: 01.03.2004
Posty: 31
Zbih w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
i padlo na mnie tez..grr..sciagnalem film hitch i nie moge wlozyc pliku *.ac3 do dvd maestro, bo wyskakuje blad media detection error 0xc10b0001 ... demuxuje na pewno dobra sciezke(0x80-w ifo edit pokazuje sprawdzone)..jak zaradzic na to? wczesniej takich problemow nie mialem.
Zbih jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.06.2005, 16:21   #4
Arepo
Guru
 
Avatar użytkownika Arepo
 
Data rejestracji: 30.09.2004
Posty: 3,430
Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez sticko
Mam problem z wyjeciem sciezki audio z filmu dvd udaje mi sie to programem VobEdit, ale gdy chce ja wczytac wrac z video i napisami do DVDMaestro to nie daje rady :-( Gdy odpalam DVDM. wyskakuje mi taki komunikat "Real Time Preview functionality will not be available because no decoders have been detected" a gdy chce dodac plik audio to wyskakuje mi cos takiego "Media Detection Error". Jezeli ktos zna dobry program do wyjmowania audio i do compilacji to prosil bym o podanie jego nazwy. Z góry dzieki:-)
Co do pierwszego błędu :

potrzebujesz tych plików (cinemaster player) :

- cinemres.dll ver. 1.0.2.27
- cinmhook.dll ver. 1.2.1.47
- cinmst32.dll ver. 4.38.4.6607
- dvdpld32.dll ver. 2.0.16.1254

Wszystkie znajdziesz tu : http://www.webzila.com/?wz=dll#results. Po ściągnięciu wystarczy je skopiować do katalogu z DVD Maestro.

W sprawie drugiej :

poczytaj : http://forum.cdrinfo.pl/showthread.p...876#post471876 (od postu nr 5), jeśli to nic nie da wykonaj authoring ifoedit-em - http://www.cdrinfo.pl/artykuly/jakosc-tmpg/strona10.php , jeśli pojawi się kłopot z zielonymi napisami - http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...7&postcount=12

Pozdrawiam
__________________
Lite-On iHBS 212, Pioneer BDR-209EBK
Arepo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.