Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD

Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post

LinkBack Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 02.08.2005, 19:37   #1
Nowy na forum

Data rejestracji: 02.08.2005
crazyfrog w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
z mpg do svcd przy pomocy CCE ?

hi guys... pierwszy post mój na forum choć proszę mnie nie bluzgać... nie jestem poczatkującym w encode na svcd... robiłem to dotychczas w tmpg ale po paru godzinnych zabiegach powiedziałem nie... ostatnio mozna to samo zrobic przy pomocy CCE w o wiele krotszym czasie .. mam zgrane z tv przy pomocy karty dvb fajne tv programy i kilka filmow.. zajmuja od 2 do 5 gb.. chce je encodowac z mpg na svcd z cce..
zdobylem CCE odpalilem i rozczarowanie... bo nie moge wczytac mpg... otoz chcialbym zrobic svcd o nastepujacych wskaznikach:
resize: svcd pal 480-576, aspekt ratio: 4:3, FPS: 25, Bitrate: VBR 2496 5 lub 6 pass (mowia ze najlepiej jakosciowo), usunac interlaced i chcialbym podlozyc pod video audio ...wyciagnalem z mpg tego zgranego z tv audio edytowalem usuwajac szumy dodalem fade in and fade out.... dlugosc wav nie zmienila sie z ta poczatkowa co byla wiec nie powinno byc problemu z synchronizacja... teraz prosze jakiegos znawce o opisanie mi doglebnie jak zrobic to w CCE mpg do svcd.. szukalem tu na forum ale nic nie znalazlem.. opisane same procesy jak z dvd, sub, itp.. dzieki z gory za pomoc chetnym.. moze sie odwdziecze
crazyfrog jest offline   Odpowiedz cytując ten post

#ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec

Data rejestracji: 29.12.2008

CDRinfo.pl is online  
Stary 09.08.2005, 07:05   #2
Wyjadacz ;)

Data rejestracji: 08.10.2004
Salem zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nie wiem czy Ci to pomoże, ale może spróbuj to zrobić przy pomocy WinAvi Video Converter.
Wiem jakość

Pozdrowienia Salem

Ostatnio zmieniany przez Salem : 09.08.2005 o godz. 07:10
Salem jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia: