Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 15.04.2011, 19:30   #1
SimonSajmon
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 22.08.2010
Posty: 6
SimonSajmon w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Zmiana nazwy DVD-Video

Witka
proszę o poradę w pewnej drobnej kwestii. Otóż chcę zmienić nazwę płyty DVD-Video. Po włożeniu płyty do napędu komputera, w 'mój komputer' i atoodtwarzaniu pojawia się nazwa np. Fight Club, chciałbym zmienić ta nazwę na FC. Co powinienem zrobić? Domyślam się, ze trzeba utworzyc obraz płyty? I po zrzuceniu obrazu tą nazwę jakos zmienić? Jakie programy dają możliowśc zmiany nazwy? Oczywiscie zależy mi takze na bezstratnej jakosci (choc to chyba jest standardem
z góry dzięki za pomoc
SimonSajmon jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 15.04.2011, 19:38   #2
gallus
gÓru
 
Avatar użytkownika gallus
 
Data rejestracji: 20.12.2003
Lokalizacja: Zbąszynek
Posty: 5,983
gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
np. ultra iso
__________________

gallus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.04.2011, 09:10   #3
SimonSajmon
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 22.08.2010
Posty: 6
SimonSajmon w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzięki za pomoc.
SimonSajmon jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.04.2011, 11:28   #4
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ja bym po prostu przekopiował katalog Video_TS z płyty (nie obraz). Dlaczego? Bo oprócz zwykłego Label płyty, które można nadać płycie przy wypalaniu np. w Nero jako kompilację DVD-Video, można także zmienić w PGCEdit DVD-text, które odczytują niektóre stacjonarki.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.04.2011, 13:39   #5
SimonSajmon
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 22.08.2010
Posty: 6
SimonSajmon w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
A gdzie będę mógł zmienić PGCEdit DVD-text czy tu chodzi o nazwę woluminu? I czy w tym wypadku powinienem zgrać cały katalog video-ts czy sam plik ts? No i wreszcie czy kolejne nagrywanie nie wpłynie negatywnie na jakosć?
SimonSajmon jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.04.2011, 14:38   #6
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
W menu DVD opcja Set DVD-text general name. Nazwę woluminu, pisałem, przy wypalaniu ustawiasz. Zawsze zgrywasz całość katalogu VIDEO_TS. Nagrywanie nie ma wpływu na jakość materiału. No chyba że się źle nagra
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.04.2011, 15:59   #7
SimonSajmon
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 22.08.2010
Posty: 6
SimonSajmon w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzięki, zrobiłem wszystko zgodnie z poradą. Pojawia się tylko drobny problem:
ten mój film któremu chcę zmienic nazwę trwa ok. 2 minut i ma dwa pliki filmowe w folderze video_ts. Jeden to video_ts mający 14kb a drugi to klip filmowy VTS_01_1 który ma ponad 91 mb - tyle mi ważą po zgraniu z płyty na dysk. Tego małego który ma 14 kb nie wrzucałem do nero. Natomiast gdy wrzuciłem ten drugi sam, lub wcześniej gdy na próbe wrzuciłem oba, nero mówi:

"Jeden lub więcej plików VOB, zawierające segmenty wielokrotne, mogą zostać importowane jako pojedyncze pliki wideo, o ile ich właściwości wideo są zgodne.
Czy chcesz połączyć segmenty VOB w pojedyncze wideo, jeśli jest to możliwe? Jeśli wybierzesz NIE, każdy segment zostanie potraktowany jako pojedyncze wideo."
wybrałem NIE. dobrze?

po wypaleniu na płytę mój VTS_01_1 ma ponad 88 mb. czyli jest o kilka mb mniejszy ... Dlaczego ? czy tak powinno być?
SimonSajmon jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.04.2011, 16:21   #8
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
1. Przeczytaj dokładnie, co napisałem wyżej.
2. Jakiego programu używasz?
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Problem z odczytem DVD Video Agusia DVD-Video 4 16.02.2008 21:57
DVD Video w NeroVisionExpres Problem OLIPOLIP Napędy optyczne DVD 2 13.02.2008 09:29
Jaką kupić nagryware DVD z niżej wymienionych ? mistrzu84 Napędy optyczne CD 17 17.02.2006 23:04
Obraz Video DVD bez fizycznego napędu DVD w Nero Dominomax Zdjęcia i wideo 4 14.02.2006 19:23
NeroVision Express sie je... HELP lukmeen Napędy optyczne DVD 0 17.07.2005 00:03


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.