Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 07.12.2005, 17:47   #1
R2
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.12.2002
Posty: 20
R2 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
zmiana zdefiniowanej ścieżki dzwiękowej w DVD-r

Witam
Mam taki problem:
Mam koncert nagrany na DVD-R , ktoś go przegrał tak że wywalił dwie z 3 ścieżek dziękowych, i po wybraniu z menu odtwarzanie filmu, film startuje ale bez dzwięku.
Trzeba mu wybrać z klawisza inną ścieżkę niż ma ustawioną stndardowo.
Film w powerDvD ma 3 ścieżki ale tylko DTS ma dzwięk DD5.1 i DD2.0 nie grają choć daja sie ustawić.
W DvdShrinku widać tylko DTS.
Próbowałem w DvdReMake Pro ale nie wiem co trzeba zmienić aby standardowo właczał DTS a nie stereo.
Czy taki wpis audio_stream# jest za to odpowiedzialny?
Jak to zmienić ?
Dzięki za pomoc
pozdr. R2
R2 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 07.12.2005, 18:38   #2
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Wystarczy w pre commands przed filmem wstawić instrukcję Set Audio stream = x, gdzie x jest numerem ścieżki z audio (pewnie 1 lub 2 .
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.12.2005, 19:11   #3
R2
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.12.2002
Posty: 20
R2 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Reetou
Wystarczy w pre commands przed filmem wstawić instrukcję Set Audio stream = x, gdzie x jest numerem ścieżki z audio (pewnie 1 lub 2 .
A odrobinkę jaśniej
dzięki

Dvdremake mam np taki zapis Set R[5] mode to Register, R[5] = 0
lub audio_stream# = R[7]

już poszło w audio_stream# = R[7] zmieniłem na R[2] i działa
próbowałem wcześniej to zmieniać , musiałem cos przeoczyć.
Zobaczę jak wyjdzie po zrzuceniu całości.

Dzięki za pomoc

Ostatnio zmieniany przez R2 : 07.12.2005 o godz. 19:27
R2 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.12.2005, 22:23   #4
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
No to farta masz
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.