Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 13.03.2005, 13:05   #1
psmech
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 13.03.2005
Posty: 2
psmech w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Unhappy AVI do DVD w Nero bez nagrywarki DVD

Zwykle gdy chciałem przekonwertować AVI do DVD musiałem iść do kuzyna, on ma nagrywarkę i bez problemu Nero najpierw konwertował do obrazu a potem go nagrywał na płytkę DVD.

Chciałbym jednak zrobić obraz u siebie i dać mu tylko obraz prosto do nagrania. Niestety u mnie nie ma opcji tworzenia DVD (tylko VCD, SVCD, miniDVD), gdyż nie mam takowej nagrywarki. Czy mogę zainstalować np. ImageRecorder dla DVD (mam tylko dla CDRW) albo jakoś "oszukać" Nero że niby mam nagrywarkę DVD - byle mieć dostępne te opcje??
psmech jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 13.03.2005, 13:12   #2
namor
Guru
 
Avatar użytkownika namor
 
Data rejestracji: 11.08.2003
Lokalizacja: 74-400
Posty: 1,188
namor zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez psmech
Zwykle gdy chciałem przekonwertować AVI do DVD musiałem iść do kuzyna, on ma nagrywarkę i bez problemu Nero najpierw konwertował do obrazu a potem go nagrywał na płytkę DVD.

Chciałbym jednak zrobić obraz u siebie i dać mu tylko obraz prosto do nagrania. Niestety u mnie nie ma opcji tworzenia DVD (tylko VCD, SVCD, miniDVD), gdyż nie mam takowej nagrywarki. Czy mogę zainstalować np. ImageRecorder dla DVD (mam tylko dla CDRW) albo jakoś "oszukać" Nero że niby mam nagrywarkę DVD - byle mieć dostępne te opcje??
są inne sposoby na zrobienie AVI do DVD gdze efekt końcowy jest dużo lepszy i napewno nie potrzebujesz nagrywarki aby go zrobić uzyskujesz gotowe pliki do wypalenia

zobacz
Przerabianie divx/xvid na DVD PAL (+ polskie napisy) - Poradnik
__________________
namor jest offline  
Stary 13.03.2005, 20:40   #3
psmech
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 13.03.2005
Posty: 2
psmech w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzięki za te materiały, ale właśnie mi się podobało to co robi Nero - łatwo, szybko i samodzielnie. Dlatego mi tak zależy żeby coś zrobić abym mógł u siebie zrobić projekt/obraz i go zapisać.
psmech jest offline  
Stary 13.03.2005, 20:48   #4
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Bardzo fajny temat jest TUTAJ


__________________
VIZZARD jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.