Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 04.11.2005, 05:52   #2131
mensir67pl
***3665;***1769;***1758;
 
Avatar użytkownika mensir67pl
 
Data rejestracji: 21.04.2004
Lokalizacja: ArchiwumX
Posty: 6,356
mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Sleet
Ja mam inne pytanko. Moze w nie tym dziale ale whatever
Jakie plytki najlepiej wypalac BenQ 1640 ?
Puki co uzywam TDK plusy ze wzgladu ze sa dosc tanie a TDK zawsze kojarzyl mi sie z dobra marka

Nic bardziej mylnego - dziwie sie sie ze tak potezna firma majaca wyrobiona marke na rynku

mometami pozwala sobie na taki chlam jak TDK dvd od CMC .

Ogolnie nosnki nie badzo polecany no wiadomo jesli sie wstrzelimy w przyzwoita dostawe.

Ale jak wiadom z obdukcji w kazdej markowej firmie trafiaja sie czarne dziury produkcyjne ale co tam ..............a dla weteranow w temacie


Pozdrawiam wszystkich FANATYKOW 8 )
__________________
DVD+-RW: BenQ 1640
DVD+-RW: Pioneer DVR-215/D
Blu-Ray ReWriter-Pioneer BDR-S06XL



Ostatnio zmieniany przez mensir67pl : 04.11.2005 o godz. 06:01
mensir67pl jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 04.11.2005, 07:02   #2132
melag
Fibaro
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika melag
 
Data rejestracji: 01.02.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 5,790
melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez luminat
Musze Cie zmartwic Qsuite 2.1 przeznaczone jest dla biosu BSMB. Przynajmniej u mnie wyswietlilo komunikat bledu, podczas proby QScan z QSuite 2.1 na biosie BSLB, informujacy o tym, ze funkcja nie jest obslugiwana przez urzadzenie.
Wg. Help-u Qsiute 2.1 supportuje 1620, 1625 (skany w temacie) i oczywiście 1640 praktycznie dla każdego z biosu dla w/w napędów.
8 )
melag jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.11.2005, 08:42   #2133
Crasher
AMD User
 
Avatar użytkownika Crasher
 
Data rejestracji: 19.01.2005
Lokalizacja: Gryfino
Posty: 246
Crasher zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Plyta nagrana na jakims komputerze z Hipermarketu
Nagrywana x4, nagrywarka zglaszala sie jakos Sony.
Testowana na BenQ w celu porownania najnowszej wersji CDSpeed z ta starsza.

CDSpeed 3.80



CDSpeed 4.10



Pozdrawiam
Dołączone obrazki
File Type: png BENQ____DVD_DD_DW1640_BSLB_04-November-2005_09_31.png (53.4 KB, 488 oglądane)
File Type: png BENQ____DVD_DD_DW1640_BSLB_04-November-2005_09_40.png (53.8 KB, 449 oglądane)
__________________
:: Athlon XP 1700+@2.3 GHz :: Abit NF7-S v2.0 :: DDR TwinMOS 256 MB :: GF Ti4200 :: 2 x Barracuda 7200.7 80 GB :: NeoTEC X3800 ::
Crasher jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.11.2005, 09:41   #2134
czechoj
Dziadek
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika czechoj
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,041
czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez slawekj
Moja propozycja.
Ponieważ bios BSMB zawiesza QScan (okoliczności znane) proponuje dokonywanie testów na błędy TE/FE biosem BSLB i QScanem z QSuite 2.1.
Sławekj to chyba nie najlepszy pomysł zmieniać co chwila bios tylko dla testów :\ . Lepiej kupićdrugiego Benka
__________________
czechoj
APLIKATOR _ REKULTYWATOR
czechoj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.11.2005, 09:49   #2135
Sleet
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.11.2005
Posty: 4
Sleet w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez mensir67pl
Nic bardziej mylnego - dziwie sie sie ze tak potezna firma majaca wyrobiona marke na rynku

mometami pozwala sobie na taki chlam jak TDK dvd od CMC .

Ogolnie nosnki nie badzo polecany no wiadomo jesli sie wstrzelimy w przyzwoita dostawe.

Ale jak wiadom z obdukcji w kazdej markowej firmie trafiaja sie czarne dziury produkcyjne ale co tam ..............a dla weteranow w temacie


Pozdrawiam wszystkich FANATYKOW 8 )

Dobra. Tzn jakie sa najlepsze nosniki - w porownywalnej cenie do tdk ? (wiem ze Verbatim jest liderem ale sa troche za drogie jak na moja kieszen).
__________________
Sleet jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.11.2005, 09:58   #2136
KC42
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 13.12.2003
Posty: 661
KC42 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Sleet
Dobra. Tzn jakie sa najlepsze nosniki - w porownywalnej cenie do tdk ? (wiem ze Verbatim jest liderem ale sa troche za drogie jak na moja kieszen).

1,50 to drogie,
KC42 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.11.2005, 10:17   #2137
Crasher
AMD User
 
Avatar użytkownika Crasher
 
Data rejestracji: 19.01.2005
Lokalizacja: Gryfino
Posty: 246
Crasher zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Gdzies tu ostatnio widzialem temat o dobrym nosniku. Z tego co pamietam to Sony zarowno "+" jak i "-" x8

Pozdrawiam
__________________
:: Athlon XP 1700+@2.3 GHz :: Abit NF7-S v2.0 :: DDR TwinMOS 256 MB :: GF Ti4200 :: 2 x Barracuda 7200.7 80 GB :: NeoTEC X3800 ::
Crasher jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.11.2005, 11:50   #2138
melag
Fibaro
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika melag
 
Data rejestracji: 01.02.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 5,790
melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Sleet
Dobra. Tzn jakie sa najlepsze nosniki - w porownywalnej cenie do tdk ? (wiem ze Verbatim jest liderem ale sa troche za drogie jak na moja kieszen).
1.25zł na MCC003 :
http://www.proline.pl/shop.php?prodi...442b525f433235

8 )
melag jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.11.2005, 12:29   #2139
daniel5120
.: [VD]misio[PL] :.
 
Avatar użytkownika daniel5120
 
Data rejestracji: 25.04.2005
Lokalizacja: Kielce
Posty: 21
daniel5120 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Exclamation Tragedia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisany przez slawekj
Proponuje już mnie nie atakować tylko zrozumieć, że wypalanie nie polega na włożeniu przypadkowej płytki do przypadkowego napędu i nagrywaniu na max.

Ja to wszystko przerobiłem i nagrywam tak jak powinno się nagrywać.
Nagrywam każdy nośnik z taką prędkością na jaką zasługuje.

:\ :\ :\

o rzesz czytam te posty i mi sie plakac chce
ciagle widze testy tdk z mozliwoscia palenia 8x a palonych 2,4 lub 4

LUDZIE, APEL DO WAS a w szczegolnosci do @SLAWKA jesli producent deklaruje mozliwosc zapisu z 16x predkoscia to kupujac palnik takowy licze na to ze bedzie tez dobrze palil tez z ta predkoscia a zawalanie forum testami tdk i verbatim to raczej nie w tym temacie, sam go zalozyles to trzymaj sie tematu a nie rob kolejnej reklamy plytek

widze ze tobie nie jest potrzebna nagrywarka ktora pali wieksza predkoscia niz 8x to wiec po co kupowales benq 1640 ??

jesli nagrywarka mogaca palic 16x pali dobrze tylko z predkoscia 4x i tylko na plytkach tdk i verbatim to jest g... warta i taka jest prawda

do tej pory nie widzialem zadnego testu robienia kopii zabezpieczonych plytek cd i dvd (czas robienia obrazu, jego poprawnosc, poprawnosc zrobionej kopii i jego wiernosc odwzorowania)
nie widzialem takze do tej pory jakosci nagrywania plyt cd bo w koncu jak by na to nie patrzec tez producent zadeklarowal mozliwosc nagrywania takowych !!
nie widzialem moze poza jednym zadnych testow dotyczacych ripowania audio i filmow dvd !!!!
jedyne co zauwazylem to testy starszych i porysowanych plytek za co wielkie dzieki autorowi dzieki niemu moglem ocenic korekcje bledow tego palnika jeden z nielicznych podszedl do tematu z zimna krwia i bez fanatycznej probie wmawiania innym ze palenie na tdk 8x z predkoscia 4x potrafi tylko benq

dla mnie sie liczy caly zakres predkosci od 1-16 a nie 2,4-4 i mozliwosc nagrywania na jak najwiekszej liczbie nosnikow a nie tylko nosniki tdk i verbatim

nagrywarka ktora generuje jak najmniejsza liczbe bledow na slabych jakosciowo nosnikach jest godna polecenia a nie taka ktora ich nie generuje na tdk 8x nagrywanych 4x (niestety benq mial z tym kiedys problem i generowal bledy C2)

stracilem 3 godziny czytajac go i nie wynioslem z niego nic ciekawego poza informacja o biosach, jutro mam kolosa z architektury systemow komputerowych na ktorego nic sie nie uczylem poswiecajac czas probie znalezienia czegos konkretnego o tej nagrywarce, niestety za duzo nie znalazlem

zaczynam szukac PRAWDZIWYCH TESTOW na zagranicznych forach tam przynajmniej dowiem sie w ciagu godziny wiecej niz tu w ciagu calego dnia bo tu jest pelno fanatykow piszacych glupoty niz prawdziwe testy (oddajace caly zakres mozliwosci uzadzenia a nie nedzne 2,4-4x ) i zachwalajacych w nieboglosy cos o czym tak naprawde nie maja bladego pojecia o prawdziwych testach

ten temat wola o pomste do moderatorow !!!!

jesli siek omus nie podoba to prosze pisac na prv bo tu raczej nie bede zagladal

TO JEST DENNY POST Z KTOREGO TAK NAPRAWDE NICZEGO NIE MOZNA SIE DOWIEDZIEC (poza malymi wyjatkami) I JEST STRATA CZASU DLA LUDZI SZUKAJACYCH PRAWDZIWYCH TESTOW MAJACYCH POMOC IM W WYBORZE A NIE TYLKO PSEUDO REKLAMY !!!!!!!!!!!!!!

Ostatnio zmieniany przez daniel5120 : 04.11.2005 o godz. 13:21
daniel5120 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.11.2005, 13:15   #2140
angolek
Bywalec
 
Avatar użytkownika angolek
 
Data rejestracji: 21.08.2004
Posty: 62
angolek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez melag

A ja te płytki kupiłem u nich raz od CMC a raz od Ritek-a, więc widzę, że niezła loteria. Nazywaja się chyba PEARL i wygladają tak
Prawde mówiąc jak dla mnie nic szczególnego.
To jednak nie są prawdziwe Verby
angolek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.11.2005, 13:29   #2141
melag
Fibaro
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika melag
 
Data rejestracji: 01.02.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 5,790
melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez angolek
A ja te płytki kupiłem u nich raz od CMC a raz od Ritek-a, więc widzę, że niezła loteria. Nazywaja się chyba PEARL i wygladają tak
Prawde mówiąc jak dla mnie nic szczególnego.
To jednak nie są prawdziwe Verby
Ja kupuję w Poznaniu na Górnej Wildzie i jak dotychczas trafiam na MCC
melag jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.11.2005, 13:55   #2142
mensir67pl
***3665;***1769;***1758;
 
Avatar użytkownika mensir67pl
 
Data rejestracji: 21.04.2004
Lokalizacja: ArchiwumX
Posty: 6,356
mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez angolek
A ja te płytki kupiłem u nich raz od CMC a raz od Ritek-a, więc widzę, że niezła loteria. Nazywaja się chyba PEARL i wygladają tak
Prawde mówiąc jak dla mnie nic szczególnego.
To jednak nie są prawdziwe Verby
No przykro mi bylo - i wiadom bylo ze to nie verba ? Ordzinal............

http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...postcount=1120
__________________
DVD+-RW: BenQ 1640
DVD+-RW: Pioneer DVR-215/D
Blu-Ray ReWriter-Pioneer BDR-S06XL


mensir67pl jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.11.2005, 15:00   #2143
ecuadoo
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika ecuadoo
 
Data rejestracji: 02.11.2005
Posty: 10
ecuadoo w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez daniel5120
:\ :\ :\

o rzesz czytam te posty i mi sie plakac chce
ciagle widze testy tdk z mozliwoscia palenia 8x a palonych 2,4 lub 4

LUDZIE, APEL DO WAS a w szczegolnosci do @SLAWKA jesli producent deklaruje mozliwosc zapisu z 16x predkoscia to kupujac palnik takowy licze na to ze bedzie tez dobrze palil tez z ta predkoscia a zawalanie forum testami tdk i verbatim to raczej nie w tym temacie, sam go zalozyles to trzymaj sie tematu a nie rob kolejnej reklamy plytek

widze ze tobie nie jest potrzebna nagrywarka ktora pali wieksza predkoscia niz 8x to wiec po co kupowales benq 1640 ??

jesli nagrywarka mogaca palic 16x pali dobrze tylko z predkoscia 4x i tylko na plytkach tdk i verbatim to jest g... warta i taka jest prawda

do tej pory nie widzialem zadnego testu robienia kopii zabezpieczonych plytek cd i dvd (czas robienia obrazu, jego poprawnosc, poprawnosc zrobionej kopii i jego wiernosc odwzorowania)
nie widzialem takze do tej pory jakosci nagrywania plyt cd bo w koncu jak by na to nie patrzec tez producent zadeklarowal mozliwosc nagrywania takowych !!
nie widzialem moze poza jednym zadnych testow dotyczacych ripowania audio i filmow dvd !!!!
jedyne co zauwazylem to testy starszych i porysowanych plytek za co wielkie dzieki autorowi dzieki niemu moglem ocenic korekcje bledow tego palnika jeden z nielicznych podszedl do tematu z zimna krwia i bez fanatycznej probie wmawiania innym ze palenie na tdk 8x z predkoscia 4x potrafi tylko benq

dla mnie sie liczy caly zakres predkosci od 1-16 a nie 2,4-4 i mozliwosc nagrywania na jak najwiekszej liczbie nosnikow a nie tylko nosniki tdk i verbatim

nagrywarka ktora generuje jak najmniejsza liczbe bledow na slabych jakosciowo nosnikach jest godna polecenia a nie taka ktora ich nie generuje na tdk 8x nagrywanych 4x (niestety benq mial z tym kiedys problem i generowal bledy C2)

stracilem 3 godziny czytajac go i nie wynioslem z niego nic ciekawego poza informacja o biosach, jutro mam kolosa z architektury systemow komputerowych na ktorego nic sie nie uczylem poswiecajac czas probie znalezienia czegos konkretnego o tej nagrywarce, niestety za duzo nie znalazlem

zaczynam szukac PRAWDZIWYCH TESTOW na zagranicznych forach tam przynajmniej dowiem sie w ciagu godziny wiecej niz tu w ciagu calego dnia bo tu jest pelno fanatykow piszacych glupoty niz prawdziwe testy (oddajace caly zakres mozliwosci uzadzenia a nie nedzne 2,4-4x ) i zachwalajacych w nieboglosy cos o czym tak naprawde nie maja bladego pojecia o prawdziwych testach

ten temat wola o pomste do moderatorow !!!!

jesli siek omus nie podoba to prosze pisac na prv bo tu raczej nie bede zagladal

TO JEST DENNY POST Z KTOREGO TAK NAPRAWDE NICZEGO NIE MOZNA SIE DOWIEDZIEC (poza malymi wyjatkami) I JEST STRATA CZASU DLA LUDZI SZUKAJACYCH PRAWDZIWYCH TESTOW MAJACYCH POMOC IM W WYBORZE A NIE TYLKO PSEUDO REKLAMY !!!!!!!!!!!!!!
Swieta prawda nic sie z tego tematu nie mozna dowiedziec, o ile pare poczatkowych stron trzyma poziom, reszta dyskusji to publikowanie fotek wypalonych plytek z "zawrotnymi predkosciami". Tragedia co tu sie dzieje... poza tym czesc tych "testow" nijak ma sie do uzytkowania sprzetu przez przecietnego usera, kto bedzie zmienial bios po 20x razy ? Zasypuja co niektorzy setakmi zdjec i niepotrzebnych informacji, a jak dojdzie do jakiegos pytania zlewa sie przecietnego usera...
ecuadoo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.11.2005, 16:09   #2144
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Trudno sie nie zgodzic z krytyka tego tematu (szczegolnie mi, ktory podnosilem ten temat kilkakrotnie wczesniej). Jednak nie widze tutaj pola do popisu dla moderatora. To ze temat wypelniony jest tego typu testami to 'wina testerow', ale moderacja nie ma nic do tego. Ja jedynie jako uzytkownik, nie moderator, zwracalem uwage na pewna tendencyjnosc przez dosc dlugi kawal tego tego tematu.

Generalnie to nadal ponawiam propozycje:
http://forum.cdrinfo.pl/announcement...ouncementid=29

Podejrzewam ze to jest wlasnie to czego szukaja nowi uzytkownicy.

PS. Jak wynika z rozpiski, za 3 dni pojawi sie test 1640 na www.cdrlab.pl
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.11.2005, 16:51   #2145
Conti
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Conti
 
Data rejestracji: 17.12.2002
Posty: 600
Conti zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nie można jednak generalizować, że wszyscy "posiadacze" Benqa tylko go wychwalają i testują Verby i TDK przy prędkości 4x. Znajdzie się pare osób testujących dorsze nośniki, piszących o problemach z Benqiem i wyciągających jego słabsze strony.
Niestety te inne testy i wypowiedzi bardziej krytyczne ginął w natłoku wykresów przedstawiających najlepsze na naszym rynku płyty.

pawelblu
Zastanawiałem się, czy nie napisać parunastu zdań na temat Benqa, ale doszedłem do wniosku, że z czystym sumieniem nie mogę pisać o nim w samych superlatywach, a inny opis zostanie niestety przyjęty zimno, jeśli nie mroźno.
__________________
Mozilla Firefox + The Bat! IniemamocnI
Benq sobie radzi . Pionek

Ostatnio zmieniany przez Conti : 04.11.2005 o godz. 16:53
Conti jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
[Muzeum] BENQ DVD DD EW164B 2006r. seku Napędy optyczne DVD 16 23.05.2019 01:51
BenQ DW 1640 Refurbished \wymiana OPU Philipsa czary2mary Napędy optyczne DVD 2 28.01.2018 21:02
BenQ DW 1640 nie nagrywa plyt - popsuty czy nie ??? twinxx Napędy optyczne DVD 16 26.03.2006 00:12
Przeróbka BenQ 1640 na EW164B Zetoxa Flashowanie/Firmware/Podkręcanie napędów optycznych 1 22.01.2006 16:55
BENQ DW 1640 (SławekJ pomóż mi !!!) dragan19 Napędy optyczne DVD 14 01.08.2005 18:44


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.