![]() |
||
Nagrywarki |
Pliki |
Dyski twarde |
Recenzje |
Księgarnia |
Biosy |
Artykuły |
Nagrywanie od A do Z |
Słownik |
FAQ
|
||
|
|||||||
| Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM |
![]() |
|
|
Opcje związane z dyskusją | Tryby wyświetlania |
|
|
#3016 |
|
Nowy na forum
Data rejestracji: 29.04.2002
Lokalizacja: Lubawa
Posty: 21
![]() |
Verbatim +DL 2.4 palony x8.
__________________
Romanfox |
|
|
|
| #ads | |
|
CDRinfo.pl
Reklamowiec
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
|
|
|
|
|
|
#3017 |
|
Godzina 5-ta minut 30-ści
Data rejestracji: 06.10.2002
Posty: 1,067
![]() |
Czy możliwa jest zmiana biosu w DW 1640 na wcześniejszy?
Mam wgrany BSOB, a z tego co się zorientowałem najlepszy jest BSLB. Czy po prostu wgrywam starszy bios? Pytam, bo takich machinacji jeszcze nie robiłem, a głupio byłoby zepsuć palnik.
__________________
Pozdrawiam. Lepiej powiedzieć: "To interesujące, co mówisz" zamiast "Co Ty pie...lisz" Lepiej powiedzieć: "Chyba powinieneś to przemyśleć" zamiast "No i weź tłumacz *****owi" Lepiej powiedzieć: "Raczej nie zrobisz tego w ten sposób" zamiast "I tak do zaje...ania, całe życie z kretynami" |
|
|
|
|
|
#3018 |
|
Guru
Data rejestracji: 25.02.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 1,495
![]() ![]() |
madmax2 możliwa jest zmiana, wgrywasz bios jaki chcesz i kiedy chcesz - może być starszy
![]() Ładne 8 ) Romanfox
__________________
YAMAHA CRW-F1, Benq DW1640, PBDV1660B@BENQ DW1650, PLEXTOR PREMIUM, PLEXTOR PX-755A, HP BH30L@LG BH10LS38, iHBS 112 Rev2, Pioneer 112, 215 i wiele innych
|
|
|
|
|
|
#3019 | |
|
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Cytat:
__________________
![]()
|
|
|
|
|
|
|
#3020 |
|
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Mediastore DVD+R x8 burn x8 1640BEGB
__________________
![]()
|
|
|
|
|
|
#3021 | |
|
HDmaniak
CDRinfo VIP
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,863
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Cytat:
da sie to jakos rozpoznac? moze one jakos inaczej wygladaja? pytam, poniewaz nigdy sie jeszcze z takim czyms nie spotkalem ![]() dziwi mnie tez to, w jaki sposob jest to mozliwe, ze taki Hawk jest Verbatimem naprawde? pzodro
|
|
|
|
|
|
|
#3022 | |
|
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Cytat:
![]() Po drugie można to sprawdzić zdrapując warstwę farby wierzchniej np. skalpelem ![]() A po trzecie - znaki szczególne - charakterystyczne oznaczenia na pierścieniach, kolor barwnika, staranność wykonania, itp. Oczywiście nie zawsze jest to metoda 100%-owa ![]() Dodatkowo trzeba uważać na wszelkie uszkodzenia związane z przedrukiem tych płyt, ich ponownym pakowaniem, itp. Bardzo dużo tych "niebieskich" Hawków miało uszkodzenia w postaci zarysowań, "starć", zabrudzeń ... Chociaż oczywiście zależy to od partii i dostawy to zawsze należy na to zwrócić szczególną uwagę Najlepiej robi się to rozpakowując opakowanie
__________________
![]()
|
|
|
|
|
|
|
#3023 | |
|
HDmaniak
CDRinfo VIP
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,863
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Cytat:
|
|
|
|
|
|
|
#3024 | |
|
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Cytat:
__________________
![]()
|
|
|
|
|
|
|
#3025 |
|
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
A tu mała mała podpowiedź dla kupujących TDK
Totalna chała ![]() TDK DVD-R x8 burn x8 1640BEGB
__________________
![]()
|
|
|
|
|
|
#3026 |
|
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
I jakieś przyrównanie do "firmówki" TDK
Coś z dolnej półki pokroju Hawków Titanium DVD-R x8 burn x8 1640BEGB
__________________
![]()
|
|
|
|
|
|
#3027 |
|
Nowy na forum
Data rejestracji: 19.06.2003
Posty: 7
![]() |
Powiedzcie mi, gdzie tu leży haczyk?
Ten sam kolorowy Verbatim, Advanced AZO+, ma niebieski kolor i nagrałem w nim odcinki serialu, nie do końca wykorzystałem pojemność nośnika - zabrakło mi jakichś 100mb |
|
|
|
|
|
#3028 | |
|
Guru
Data rejestracji: 14.10.2005
Lokalizacja: Cymeria
Posty: 1,956
![]() ![]() |
Cytat:
A moze cos z programem ? Bo to az niemozliwe xD
__________________
- Conan, what is best in life? - To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women! |
|
|
|
|
|
|
#3029 | |
|
Guru
Data rejestracji: 12.07.2004
Posty: 5,308
![]() ![]() |
Cytat:
![]() http://www.cdspeed2000.com/ |
|
|
|
|
|
|
#3030 | |
|
Nowy na forum
Data rejestracji: 19.06.2003
Posty: 7
![]() |
Cytat:
z wykresu wynika, że BenQ czytał cały czas z 1x. Pewnie jakiś bug. Skorzystając z propozycji sławka, zainstalowałem nowszą wersję i wyszło mi coś takiego. Pomarudziłbym o wykres jitter
|
|
|
|
|
![]() |
|
|
Podobne dyskusje
|
||||
| Dyskusja | Autor | Forum | Odpow. | Ostatni Post |
| [Muzeum] BENQ DVD DD EW164B 2006r. | seku | Napędy optyczne DVD | 16 | 23.05.2019 02:51 |
| BenQ DW 1640 Refurbished \wymiana OPU Philipsa | czary2mary | Napędy optyczne DVD | 2 | 28.01.2018 23:02 |
| BenQ DW 1640 nie nagrywa plyt - popsuty czy nie ??? | twinxx | Napędy optyczne DVD | 16 | 26.03.2006 02:12 |
| Przeróbka BenQ 1640 na EW164B | Zetoxa | Flashowanie/Firmware/Podkręcanie napędów optycznych | 1 | 22.01.2006 18:55 |
| BENQ DW 1640 (SławekJ pomóż mi !!!) | dragan19 | Napędy optyczne DVD | 14 | 01.08.2005 19:44 |