Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 19.07.2006, 21:49   #511
tomek.xp
sound.vision.soul
 
Avatar użytkownika tomek.xp
 
Data rejestracji: 31.01.2005
Posty: 226
tomek.xp zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez grz3si3k
Platinum x4
nagrywarka benq-shit 1655
kupiłem kiedyś te płyty, totalna pomyłeczka te Platinum normalnie śmieci i szkoda gadać a kupiłem bo sie napaliłem jak gupi po obejżeniu testów Platinum z ID:CMC Magnetics Corporation tamte to paliły się świetnie i też były x8
__________________
Logitech UltraXMedia Keyboard Flat OEM;
dysortografia; składak WIGRY 3
tomek.xp jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 19.07.2006, 23:03   #512
Hebel
Czikita xD
 
Avatar użytkownika Hebel
 
Data rejestracji: 01.07.2006
Lokalizacja: With (yours girlfriend's name)'s in your bed =)
Posty: 79
Hebel zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Hebel
Coś mam złą serję Verbatimek...


Kurczę co za zryta seria...


burn 8x

Popatrzcie na to.... To dopiero jest porażka


__________________
Zawsze, gdy widzę jak jakaś staruszka ślizga się i przewraca na mokrym chodniku, moim pierwszym odruchem jest śmiech. Ale potem myślę: a gdybym był mrówką, i upadłaby na mnie? I wtedy to już nie jest śmieszne.

Hebel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.07.2006, 23:08   #513
Arepo
Guru
 
Avatar użytkownika Arepo
 
Data rejestracji: 30.09.2004
Posty: 3,430
Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez grz3si3k
Platinum x4
nagrywarka benq-shit 1655
Muszę przyznać, że niesamowity z Ciebie gość, podsumujmy na chwilę Twoje doświadczenia :

post 266 - płyta RITEK03
post 273 - RITEK03
post 299 - RITEK03
post 364 - RITEK03
post 395 - RITEK03
post 434 - RITEK03
post 510 - bez niespodzianki - RITEK03

większość wypaliła się poniżej przeciętnej lub po prostu źle co widać zresztą po jakże błyskotliwych dopiskach typu "shit, fuck, nie ma ch***ja" itp.

Kolejny wykres RITEK03, jest łatwy do przewidzenia, więc daruj sobie jego zamieszczanie - nie sądzę abym był odosobniony w kwestii niechęci jego oglądania. Ponieważ jakbyś nie zauważył : NIE NAGRYWJĄ SIĘ ONE DOBRZE ! - przynajmniej te, które posiadasz, a pochodzące zapewne z jednego źródła.

Inną sprawą jest to, że normy w wielu przypadkach nie są przekroczone i płyty zapewne działają bezproblemowo, zresztą opieranie się tylko na wykresach zostało wielokrotnie ośmieszone, ale to inny temat rzeka.

Pomyśl przez chwilę jak Twoje wypowiedzi prezentują się w oczach innych forumowiczów i ile wniosłeś do tego tematu poza frustracją ?. Cóż, raczej niewiele ...

pozdrawiam
__________________
Lite-On iHBS 212, Pioneer BDR-209EBK
Arepo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.07.2006, 04:11   #514
grz3si3k
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika grz3si3k
 
Data rejestracji: 13.01.2004
Posty: 193
grz3si3k zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Arepo
..ciach..

Pomyśl przez chwilę jak Twoje wypowiedzi prezentują się w oczach innych forumowiczów i ile wniosłeś do tego tematu poza frustracją ?. Cóż, raczej niewiele ...

pozdrawiam
sorry ale nie wszystkie wykresy to te płyty były TDK, były Verbatim, były Esperanza i kilka innych...ale Arepo wie lepiej
__________________
FreeBSD 6.2-RELEASE czasami zapyziały Win_Shit XP (jak musze ) ale wole nie musiec....
grz3si3k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.07.2006, 06:45   #515
grz3si3k
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika grz3si3k
 
Data rejestracji: 13.01.2004
Posty: 193
grz3si3k zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez tomek.xp
kupiłem kiedyś te płyty, totalna pomyłeczka te Platinum normalnie śmieci i szkoda gadać a kupiłem bo sie napaliłem jak gupi po obejżeniu testów Platinum z ID:CMC Magnetics Corporation tamte to paliły się świetnie i też były x8
sorry za drugi post ale chybaza późno na edycje poprzedniego..

masz racje te płyty to pomyłka .. ale nadal mi w głowie siedzi NEC2500A dla "którego" płyta, była płytą kolejną ... wypaliłem na nim chyba wszystkie mozliwe płyty jakie mi ktos dawał łacznie z jakimis nazwami z kosmosu..i chodzą...

Przy tym napedzie niestety juz tak ładnie nie jest ... ok płyta ważna rzecz ..ale bez przesady ... za chwile sie dowiem ze powinienam plic tylko i wyłacznie na VERBATIM`ach bo nawet markowe TDK to kaszana ...

Przepraszam bardzo ale zdania na temat firmy B... nie zmienie .. to jest cienizna. No poza LS :-)
__________________
FreeBSD 6.2-RELEASE czasami zapyziały Win_Shit XP (jak musze ) ale wole nie musiec....
grz3si3k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.07.2006, 09:34   #516
tomek.xp
sound.vision.soul
 
Avatar użytkownika tomek.xp
 
Data rejestracji: 31.01.2005
Posty: 226
tomek.xp zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez grz3si3k
...
Przepraszam bardzo ale zdania na temat firmy B... nie zmienie .. to jest cienizna. No poza LS :-) ....
no Twoje zdanie jest delikatnie mówiąc kontrowersyjne ale ja nikogo nie chce przekonywać "na siłe" do nagrywarki, poprostu lepiej będzie jak będziesz wypalał na NEC'u
Tylko chciałem zauważyć że jeśli chodzi o nagrywanie DVD to opowieści o nagrywarce która wypala z dobrą jakością na wszystkich nośnikach to można pomiędzy bajki wsadzić
__________________
Logitech UltraXMedia Keyboard Flat OEM;
dysortografia; składak WIGRY 3
tomek.xp jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.07.2006, 09:38   #517
Hebel
Czikita xD
 
Avatar użytkownika Hebel
 
Data rejestracji: 01.07.2006
Lokalizacja: With (yours girlfriend's name)'s in your bed =)
Posty: 79
Hebel zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez tomek.xp
no Twoje zdanie jest delikatnie mówiąc kontrowersyjne ale ja nikogo nie chce przekonywać "na siłe" do nagrywarki, poprostu lepiej będzie jak będziesz wypalał na NEC'u
Tylko chciałem zauważyć że jeśli chodzi o nagrywanie DVD to opowieści o nagrywarce która wypala z dobrą jakością na wszystkich nośnikach to można pomiędzy bajki wsadzić

Całkowicie się z Tobą zgadzam


Ja tam jestem bardzo zadowolony ze swojego BenQ Dw1655 jedyne co mnie boli to szajska linia verbów którą mam Lipa do kwadratu!!


__________________
Zawsze, gdy widzę jak jakaś staruszka ślizga się i przewraca na mokrym chodniku, moim pierwszym odruchem jest śmiech. Ale potem myślę: a gdybym był mrówką, i upadłaby na mnie? I wtedy to już nie jest śmieszne.

Hebel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.07.2006, 09:45   #518
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
To si***281; nazywa "uprzedzenie"
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.07.2006, 17:35   #519
Arepo
Guru
 
Avatar użytkownika Arepo
 
Data rejestracji: 30.09.2004
Posty: 3,430
Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez grz3si3k
sorry ale nie wszystkie wykresy to te płyty były TDK, były Verbatim, były Esperanza i kilka innych...ale Arepo wie lepiej
No oczywiście były i inne posty, głównie wprowadzające niepotrzebną nerwowość i zmuszające (poprzez powtarzanie w kółko swojego niezadowolenia) innych użytkowników np.: do takich odpowiedzi. Nie wspomnę już o wyssanych z palca teoriach odnośnie ilości wadliwych egzemplarzy w sprzedaży czy nie do zweryfikowania niby zasłyszanej złej opinii w serwisie. Myślę, że te kilka wykresów innych płyt (które standardowo poprzedza uprzedzony komentarz) z całego ogromu zero wnoszących, kolejnych i kolejnych Platinum, nie zmienia spojrzenia na Twój wkład w dyskusję. Każdy niech sam oceni, moje zdanie jest znane.

Nie wiem czy wyciągniesz jakieś wnioski z tego co piszę, spodziewam się raczej kolejnej wyśmiewającej odpowiedzi, ale wiedz, że nie zwracam Ci uwagi bez powodu. Nie chodzi o to przeciwko czemu prowadzisz tą krucjatę, ale sposób w jaki to robisz. Jeśli tego nie widzisz to jest to zwyczajnie przykre .
__________________
Lite-On iHBS 212, Pioneer BDR-209EBK
Arepo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.07.2006, 20:27   #520
melag
Fibaro
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika melag
 
Data rejestracji: 01.02.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 5,790
melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Arepo
No oczywiście były i inne posty, głównie wprowadzające niepotrzebną nerwowość i zmuszające (poprzez powtarzanie w kółko swojego niezadowolenia) innych użytkowników np.: do takich odpowiedzi. Nie wspomnę już o wyssanych z palca teoriach odnośnie ilości wadliwych egzemplarzy w sprzedaży czy nie do zweryfikowania niby zasłyszanej złej opinii w serwisie. Myślę, że te kilka wykresów innych płyt (które standardowo poprzedza uprzedzony komentarz) z całego ogromu zero wnoszących, kolejnych i kolejnych Platinum, nie zmienia spojrzenia na Twój wkład w dyskusję. Każdy niech sam oceni, moje zdanie jest znane.

Nie wiem czy wyciągniesz jakieś wnioski z tego co piszę, spodziewam się raczej kolejnej wyśmiewającej odpowiedzi, ale wiedz, że nie zwracam Ci uwagi bez powodu. Nie chodzi o to przeciwko czemu prowadzisz tą krucjatę, ale sposób w jaki to robisz. Jeśli tego nie widzisz to jest to zwyczajnie przykre .
Podpisuję się pod tym
melag jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.07.2006, 16:31   #521
grz3si3k
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika grz3si3k
 
Data rejestracji: 13.01.2004
Posty: 193
grz3si3k zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nie bój sie @Arepo nie bede nikogo obrażał ...
ja nie zasłyszałem złej opinii o serwisie, ja wyrobiłem sobie w czasie usługi serwisowej...myslisz ze wpadłem na to bo tak mi było wygodnie..??
nie, w tym rzecz że rozmawiałem z serwisem wiele razy(codziennie raz) i wiem ze dostali tych napedów bardzo duzo..

Wiesz dobrze ze były inne płyty i było jeszcze gorzej jak na Platinum które tak lubisz opisywac (powtarzam: TDK, VERBATIM, ESPERANZA, nawet firmowy BENQ ) ale co tam, ty wiesz lepiej jak było..wielu screenów po prostu nie wstawiłem ponieważ moje wqrwienie było takie ze szkoda słów...

NIe nie jestem pracownikiem konkurencji..stapam realnie po ziemi..

ps.
pozdrawiam "baby" tego forum
__________________
FreeBSD 6.2-RELEASE czasami zapyziały Win_Shit XP (jak musze ) ale wole nie musiec....
grz3si3k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.07.2006, 16:49   #522
rcobex
Roman Barbarzyńca
 
Avatar użytkownika rcobex
 
Data rejestracji: 01.09.2003
Lokalizacja: Pszczyna
Posty: 2,174
rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez grz3si3k
Nie bój sie @Arepo nie bede nikogo obrażał ...
ja nie zasłyszałem złej opinii o serwisie, ja wyrobiłem sobie w czasie usługi serwisowej...myslisz ze wpadłem na to bo tak mi było wygodnie..??
nie, w tym rzecz że rozmawiałem z serwisem wiele razy(codziennie raz) i wiem ze dostali tych napedów bardzo duzo..

Wiesz dobrze ze były inne płyty i było jeszcze gorzej jak na Platinum które tak lubisz opisywac (powtarzam: TDK, VERBATIM, ESPERANZA, nawet firmowy BENQ ) ale co tam, ty wiesz lepiej jak było..wielu screenów po prostu nie wstawiłem ponieważ moje wqrwienie było takie ze szkoda słów...

NIe nie jestem pracownikiem konkurencji..stapam realnie po ziemi..

ps.
pozdrawiam "baby" tego forum
Szkoda że jest tak mało ludzi "realnie stąpających poz ziemi".
__________________
pozdrawiam.
rcobex jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.07.2006, 19:35   #523
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
nie wiem jak wam ale ja z moich Platiniomow jestem zadowolony

Disc ID: CMC MAG-E01-00

Palona 8x bo na moim Benq moge palic tylko 2,4 albo 8

jak dla mnie wynik jest Dobry


nie wiem dlaczego ale cos mam w systemie i pokazuje mi dziwna date

a plytke wypalilem przed momentem BENQ____DVD_LS_DW1655_BCHB_21-July-2006_20_33
Dołączone obrazki
File Type: png BENQ____DVD_LS_DW1655_BCHB_21-July-2006_20_33.png (37.4 KB, 137 oglądane)
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.07.2006, 20:38   #524
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
a to jusz kolejne palenie dzisiejszego wieczoru

tym razem Disc ID: SONY-D21-00 palone 8x

gdyby nie ten slupek na poczatku
Dołączone obrazki
File Type: png BENQ____DVD_LS_DW1655_BCHB_21-July-2006_21_38.png (36.9 KB, 147 oglądane)
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.07.2006, 08:39   #525
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
hm a to dzisiejszy wypal na

Disc ID: MCC-003-00 (Twister)

palona 8x

po wypale odrazu plytka laduje w koszu

na etykiecie jest napisane ze predkosc 8x Gwarantowana
Dołączone obrazki
File Type: png Clip_2.png (356.0 KB, 140 oglądane)
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.