Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 23.11.2005, 16:53   #1
Mlody_TM
Bywalec
 
Avatar użytkownika Mlody_TM
 
Data rejestracji: 19.10.2005
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 31
Mlody_TM w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Benq DW1625 Lightscribe opinie i komentarze...

Zauważyłem, że nie było jeszcze takiego tematu, a na ogólnych o nagrywarkach nie ma słowa o tym modelu... wiec postanowilem zalozyc nowy!

Kupilem te cudo w Komputronik.pl w wersji BOX i mam kilka pytań... Gdy wkładam płytke do napędu caly czas świeci się dioda...to zrozumiale ze swieci gdy cos przegrywam czy nagrywam...... ale ten Benq swieci nawet jak nic nie robie... gdy wyjmuje plytke calkiem z napedu dopiero wtedy gaśnie... nie rozumiem.
Aha... i mam pytanie odnosnie silnika LS. Czy na swierzym Windowsie XP + SP2 po zainstalowaniu ASPI mam zainstalowac najnowsze LS z Nero.com prawda

Ostatnio zmieniany przez Mlody_TM : 23.11.2005 o godz. 17:27
Mlody_TM jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 23.11.2005, 17:27   #2
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Swiecąca ciągle dioda w tym modelu to rzecz normalna. Nie ma się czym martwić. Jeżeli chodzi o sterownik, to zawsze instalowałem ten z www.lightscribe.com i wszystko działało ok.

Jeżeli jeszcze nie widziałeś testu, to zapraszam do lektury: Test BenQ DW 1625
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline  
Stary 23.11.2005, 17:31   #3
Mlody_TM
Bywalec
 
Avatar użytkownika Mlody_TM
 
Data rejestracji: 19.10.2005
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 31
Mlody_TM w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Bartez
Swiecąca ciągle dioda w tym modelu to rzecz normalna. Nie ma się czym martwić. Jeżeli chodzi o sterownik, to zawsze instalowałem ten z www.lightscribe.com i wszystko działało ok.

Jeżeli jeszcze nie widziałeś testu, to zapraszam do lektury: Test BenQ DW 1625

Dziekuje bardzo za info.... ale mam pytanko odnosnie silnika... na stronie lightscribe w dziale support sa wlasnie odnosniki do Nero HP LaCie ale nie do Benq... czyli instalujesz z Nero.com ?
Mlody_TM jest offline  
Stary 23.11.2005, 17:34   #4
melag
Fibaro
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika melag
 
Data rejestracji: 01.02.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 5,790
melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
W nagrywarkach BenQ świecąca dioda podczas bezczynności napędu oznacza płytę w napędzie.
Tak jak @Bartez używam silnika z lightscribe.com, żadnych problemow nie mam
melag jest offline  
Stary 27.11.2005, 11:28   #5
Galileusz
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.04.2003
Posty: 1
Galileusz w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Swietna nagrywarka BENQ 1625

Mam i jestem zadowolony z niej.
Wypala dobrze, chociaz testowalem tylko na Verbatimach CDR i DVDR.
Lightscribe jest w porzadku, trzeba tylko odpowiednio dobrac kontrast w obrazkach i rodzaj czcionki wraz z odpowiednia wielkoscia gdy chce sie wypalac napisy.

LS zadzialalo od pierwszego uruchomienia, wystarczylo wgrac tylko sterownik lightscribe i juz wypalalem.

Technologia jest w porzadku i warto bylo kupic te nagrywarke.
Moge ja polecic.

Jest cicha, chociaz jak pokazuja testy nie najszybsza.
Ale dla mnie komfort pracy jest wazniejszy od nagrania czegosc kilka sekund szybciej.
Galileusz jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.