Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 10.08.2005, 22:59   #1
choojek
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika choojek
 
Data rejestracji: 22.02.2005
Posty: 11
choojek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Bład Danych CRC

czy jest jakas opcja zeby zgrac film jak przy 96% zapisu na dysk wyskoczy blad danych CRC czy idzie to jakos obejsc
choojek jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 10.08.2005, 23:41   #2
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Alkohol 120% ustawiony na pomijanie błędów, powinien niestety się wywalić i wtedy zapyta czy skasować obraz - odpowiedź NIE, potem zamontować do wirtuala i sprawdzić czy chodzi, jak tak to go na płytę.
ed hunter jest offline  
Stary 11.08.2005, 18:54   #3
madmax2
Godzina 5-ta minut 30-ści
 
Avatar użytkownika madmax2
 
Data rejestracji: 06.10.2002
Posty: 1,067
madmax2 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Inaczej można też najnowszym DVD Decrypter - 3.5.4.0. z zaznaczoną opcją "Ignoruj błędy odczytu"
__________________
Pozdrawiam.
Lepiej powiedzieć:
"To interesujące, co mówisz" zamiast "Co Ty pie...lisz"
Lepiej powiedzieć:
"Chyba powinieneś to przemyśleć" zamiast "No i weź tłumacz *****owi"
Lepiej powiedzieć:
"Raczej nie zrobisz tego w ten sposób" zamiast "I tak do zaje...ania, całe życie z kretynami"
madmax2 jest offline  
Stary 11.08.2005, 22:19   #4
kowanski
Guru
 
Avatar użytkownika kowanski
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 1,495
kowanski jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>kowanski jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Może Any DVD + Clone DVD 3
__________________
YAMAHA CRW-F1, Benq DW1640, PBDV1660B@BENQ DW1650, PLEXTOR PREMIUM, PLEXTOR PX-755A, HP BH30L@LG BH10LS38, iHBS 112 Rev2, Pioneer 112, 215 i wiele innych
kowanski jest offline  
Stary 12.08.2005, 07:25   #5
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
opisałem jak udało mi się skopiować uszkodzoną, nie zabezpieczoną płytkę.

wszystko chodzi do końca (nie wiem czego nie ma) przy próbie kopiowania kopii jest ta sama historia.
ed hunter jest offline  
Stary 13.08.2005, 11:04   #6
choojek
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika choojek
 
Data rejestracji: 22.02.2005
Posty: 11
choojek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
Alkohol 120% ustawiony na pomijanie błędów, powinien niestety się wywalić i wtedy zapyta czy skasować obraz - odpowiedź NIE, potem zamontować do wirtuala i sprawdzić czy chodzi, jak tak to go na płytę.

ten sposob dziala wielkie dzieki ed hunter wszystko sie kula. pozdro
choojek jest offline  
Stary 16.08.2005, 12:04   #7
Krix
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.05.2005
Posty: 1
Krix w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Chcę zrobić kopie filmu ale niestety płyta jest porysowana i wywala mi błędy . Zrzucam na dysk film za pomocą decryptera ale plik ( warningi ) o długości około 280 MB bardzo długo mi zrzuca ( z zaznaczoną opcją "Ignoruj błędy odczytu" ) . Próbowałem bez tego pliku uruchomić na wirtualnym napędzie oraz w Shrinku , ale pojawia się komunikat dotyczący tego pliku ... Mam pytanie czy w jakiś sposób mogę uruchomić film z pominieciem tego pliku ?

pozdowionka
Krix jest offline  
Stary 16.08.2005, 12:18   #8
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
użyj BadCopy Pro+fix divix i powinno być git
__________________
mgit jest offline  
Stary 07.09.2005, 13:45   #9
tomch22
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.03.2005
Posty: 9
tomch22 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Błąd CRC podczas kopiowania filmu z dysku na dysk

Witam

Mam taki problem podczas kopiowania filmu lub jakiegokolwiek innego pliku z dysku na dysk wywala mi błąd kopiowania CRC tak samo jak w przypadku porysowanych płyt pościągałem sobie fajne filmy z sieci i chce nagrać na DVD a tu dupa nie idzie jak nagrywam z innego dysku to wszystko idzie ładnie natomiast z tego co chcę nagrać nic nie idzie nawet mp3 nie chce przekopiować zaznaczyć chcę że DMA na obu kanałach dostępne nie wiem co robic czy tylko pozostaje format czy co?? Szkoda bo miałem tyle fajnych rzeczy na dysku proszę o pomoc jeśli ktoś miał podobny problem z formatem zaczekam bo to nie jest najlepsze dla mnie rozwiązanie (dysk 160GB WD Caviar 7200 rpm)

pozdr.
tomch22 jest offline  
Stary 07.09.2005, 13:50   #10
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
uruchom=>cmd.exe

CHKDSK <literka>:
ed hunter jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.