Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 30.05.2006, 17:55   #1
Telemach
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.12.2004
Posty: 19
Telemach w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question [OT] Gdzie zalatwic kabelek audio ?

Tak sie troche zagapilem. Kupilem Benka 1650 OEM (137zl to chyba dobra cena ?) i w domu sie dopiero zorientowalem ze firma zadbala o satysfakcje klienta i mam do dyspozycji wylacznie wyjscie digital audio (to dwupinowe). Jako ze to wersja OEM to kabelka nie mam, normalny w domu jakis mam ale tego digital juz nie. Moje pytanko dotyczy tego czy da sie chalupniczo przerobic zwykly trzypinowy na dwupinowy czy tez musze intensywnie zaczac szukac po sklepach takowego oryginalnego (na Allegro jakos nie bardzo widze). Jeszcze mi przyszlo na mysl ze moze podejde do serwisu obok sklepu i zapytam bo to w sumie drobna rzecz ale jej brak doskwiera.
Telemach jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 30.05.2006, 22:08   #2
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Telemach
Tak sie troche zagapilem. Kupilem Benka 1650 OEM (137zl to chyba dobra cena ?) i w domu sie dopiero zorientowalem ze firma zadbala o satysfakcje klienta i mam do dyspozycji wylacznie wyjscie digital audio (to dwupinowe). Jako ze to wersja OEM to kabelka nie mam, normalny w domu jakis mam ale tego digital juz nie. Moje pytanko dotyczy tego czy da sie chalupniczo przerobic zwykly trzypinowy na dwupinowy czy tez musze intensywnie zaczac szukac po sklepach takowego oryginalnego (na Allegro jakos nie bardzo widze). Jeszcze mi przyszlo na mysl ze moze podejde do serwisu obok sklepu i zapytam bo to w sumie drobna rzecz ale jej brak doskwiera.
A jakiego systemu operacyjnego używasz?
__________________
VIZZARD jest offline  
Stary 30.05.2006, 22:35   #3
Ricki
Guru
 
Avatar użytkownika Ricki
 
Data rejestracji: 14.06.2002
Lokalizacja: Rawicz
Posty: 1,270
Ricki zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Da się przerobić zwykły kabelek analogowy, tylko pytanie po co? w dzisiejszych kompach audio leci po IDE
Ricki jest offline  
Stary 30.05.2006, 22:54   #4
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Ricki
Da się przerobić zwykły kabelek analogowy, tylko pytanie po co? w dzisiejszych kompach audio leci po IDE
To nie tyle kwestia dzisiejszego komputera, co kwestia systemu

Dlatego pytałem

WinXP faktycznie obsługę AudioCD zapodaje po IDE

Ale przykładowo Win98 wymaga jeszcze tego śmiesznego kabelka

A skąd go wziąć?

Sklepy komputerowe powinny ich mieć na pęczki, wiszące gdzieś pod regałami


__________________
VIZZARD jest offline  
Stary 31.05.2006, 18:56   #5
Telemach
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.12.2004
Posty: 19
Telemach w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Zasadniczo ten naped bedzie pracowal w kompie z Windows 2000 wiec jak przypuszczam powinno sie udac skonfigurowac to tak aby po IDE wszystko gralo .
Telemach jest offline  
Stary 31.05.2006, 19:02   #6
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,400
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Telemach
Zasadniczo ten naped bedzie pracowal w kompie z Windows 2000 wiec jak przypuszczam powinno sie udac skonfigurowac to tak aby po IDE wszystko gralo .
Bez ***380;adnego problemu p***243;jdzie Ci bez tego kabelka.

Wiem, bo sam tak mam na win2k.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline  
Stary 31.05.2006, 19:05   #7
Telemach
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.12.2004
Posty: 19
Telemach w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou
Bez żadnego problemu pójdzie Ci bez tego kabelka.

pomimo wszystko az zal patrzec ze BenQ poskapil trzech pinow z tylu urzadzenia, nie wiem co to za problem dolozyc to wyjscie analogowe (wielce to nie podrozy kosztow produkcji)
Telemach jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.