Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 30.05.2006, 23:29   #1
Szarlih
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Szarlih
 
Data rejestracji: 26.02.2006
Lokalizacja: gdzieś
Posty: 4
Szarlih w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
8x + 4167B = problem?

przeglądałem forum, ale nie trafiłem nigdzie na opis takich dolegliwości, ale jeśli gdzieś było to prosze o naprowadzenie na topic.

a teraz przydługawy opis nieszczęść:

po awarii silniczka w LG GSA-4163B z serwisu przyszła dziś GSA-4167B.

i od samego początku niemiłe niespodzianki:

chciałem wypalić przygotowane juz dawno iso. wsadziłem na tackę TDK DVD-R Data/Video 8x i mając w pamieci jak to się odbywało porzednio włączyłem wypalanie oibrazu w Alkoholu z prędkoscią 8x. no i się zaczęło nagrywarka zaczęła wydawać dzwięki jakby Herkules przeleciał mi nad głową, rozpędzać płytę i zatrzymywać (a w logu cały czas Lead-in, a ponadto przewidywany czas został określony na 25 minut). gdy już powinien zacząć nagrywac ścieżkę (minęło jakieś 40 sec) komunikat" "Wystąpił błąd zapisu" i tylko OK żadnych szczegółów itp, w logu znalazłem jeszcze numerek 07000, ale nic mi (ani google) to nie mówi.

dla testu próbowałem wypalić dane, tym razem Nero Expres. identyczny komunikat. wsadziłem Verbatima DVD+R 8x, Nero wykrył, ze szybciej niz 4x nie nagra. i nagrał pieknie. zaciekawiony podjełem poróbę wypalenia iso Alkoholem z prędkoscią 4x znów na TDK. wypalił.

taśma jest 80-żyłowa, dobrze wetknięta, nagrywarka jest Master i pracuje w trybie DMA. firmware uaktualnione z DL11 do DL13. nic to nie zmieniło. płyty czyta cicho, nagrywa z prędkoscią 4x też, ale przy 8x warczy jak samolot i nie nagrywa.

dostałem uwaloną nagrywarkę czy jest coś o czym nie wiem?
__________________
Czy Twój komunikator ma już wbudowane radio?
A czy Twoje radio ma już wbudowany komunikator?
Szarlih jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 30.05.2006, 23:51   #2
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Mo***380;esz jeszcze sprawdzi***263; na innych no***347;nikach. Ale na 99% palnik jest uwalony...
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline  
Stary 31.05.2006, 07:06   #3
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,445
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
A mo***380;e zasilacz nie wyrabia?
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline  
Stary 31.05.2006, 07:54   #4
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
obie odpowiedzi s***261; najbardziej prawdopodobne
ed hunter jest offline  
Stary 31.05.2006, 09:26   #5
Szarlih
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Szarlih
 
Data rejestracji: 26.02.2006
Lokalizacja: gdzieś
Posty: 4
Szarlih w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou
A może zasilacz nie wyrabia?
bez jaj, Chieftec HPC-420-302-DF, napięcia idealne (miernik)
__________________
Czy Twój komunikator ma już wbudowane radio?
A czy Twoje radio ma już wbudowany komunikator?
Szarlih jest offline  
Stary 31.05.2006, 09:32   #6
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Szarlih
bez jaj, Chieftec HPC-420-302-DF, napięcia idealne (miernik)
to oddać padakę, niech dadzą drugi napęd - walnięty na 100%
ed hunter jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 03:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.