Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 02.09.2005, 12:36   #1
trzmiel
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 03.03.2005
Lokalizacja: kcynia
Posty: 18
trzmiel w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Błędy przy wypalaniu!!!!

Witam mam problem mianowicie wypalem filmy za pomocą programów DVD Decrypter i Clona. I gdy wypalem filmy bez orginalego menu wszystko jest OK a gdy wrzucę tylko menu to już jest kicha filma się zacina a czasem wogóle nie chce się właczyc zarówno na kompie jak i na stacjonarnym odtwarzaczu czego może byc to przyczyną? Co zrobic?
trzmiel jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 02.09.2005, 13:51   #2
rriki60
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 09.08.2004
Posty: 4
rriki60 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Thumbs up Kopia Filmu

Uzywaj Clone DVD2 ALBO DARMOWEGO DVDShrink`a, Shrink jest wspanialy a do tego mozesz kompresowac jezeli plik jest wiekszy od dvd-4.7.
Pozdrawiam
rriki60 jest offline  
Stary 04.09.2005, 14:20   #3
trzmiel
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 03.03.2005
Lokalizacja: kcynia
Posty: 18
trzmiel w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Używam Clone DVD2!!! A DVDShrink`a mam i nie wiem jak go używac bo z tego co wiem to DVDShrink służy do zgrywania filmu z zabezpieczeniami na dysk a nie do wypalania!!
trzmiel jest offline  
Stary 04.09.2005, 14:58   #4
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez trzmiel
Używam Clone DVD2!!! A DVDShrink`a mam i nie wiem jak go używac bo z tego co wiem to DVDShrink służy do zgrywania filmu z zabezpieczeniami na dysk a nie do wypalania!!
Shrink służy do zgrywania i kompresji.

obie rzeczy robi tak sobie.

do zdjęcia zabezpieczenia z filmu najlepsze są: AnyDvd (najnowsze) i (jak w nawiasie) DVDDecrypter, ostatni jest DVDShrink
DVDFabDecrypter
jeśli chodzi o kompresję to nie polecam CCE - wieki to trwa, tylko NeroRecorde!!!

Ostatnio zmieniany przez ed hunter : 04.09.2005 o godz. 15:03
ed hunter jest offline  
Stary 04.09.2005, 21:13   #5
rriki60
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 09.08.2004
Posty: 4
rriki60 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez trzmiel
Używam Clone DVD2!!! A DVDShrink`a mam i nie wiem jak go używac bo z tego co wiem to DVDShrink służy do zgrywania filmu z zabezpieczeniami na dysk a nie do wypalania!!
DVDShrink robi wszystko ale powoli (i dosc dobrze) jak kazesz zapisac to w okienku komunikacyjnym rozwin wybierz utworz kopie. na maila wysle Ci jak chcesz zrzut i maly opi s mmiki60@yahoo.com
rriki60 jest offline  
Stary 04.09.2005, 21:57   #6
Kulas
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 14.11.2004
Posty: 6
Kulas w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam! Korzystałem z programów które opisujecie z róznymi skutkami ale udało mi się znaleźć Clony dvd versja 3.6.0.0 na stronce http://www.CloneDVD.net nie jest to popularny Clony firmy Elby! Poradził sobie z zabezpieczonymi krążkami i skutecznie wypalił jestem ciekawy waszych opinii w skali 1-5 dałbym mu 4+ bo czegoś mu brakuje.Pozdrawiam!
Kulas jest offline  
Stary 06.09.2005, 20:39   #7
trzmiel
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 03.03.2005
Lokalizacja: kcynia
Posty: 18
trzmiel w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
Shrink służy do zgrywania i kompresji.

obie rzeczy robi tak sobie.

do zdjęcia zabezpieczenia z filmu najlepsze są: AnyDvd (najnowsze) i (jak w nawiasie) DVDDecrypter, ostatni jest DVDShrink
DVDFabDecrypter
jeśli chodzi o kompresję to nie polecam CCE - wieki to trwa, tylko NeroRecorde!!!
NO TO PRZEŚLIJ MI JAKIŚ OPIS!!!
trzmiel jest offline  
Stary 06.09.2005, 20:46   #8
namor
Guru
 
Avatar użytkownika namor
 
Data rejestracji: 11.08.2003
Lokalizacja: 74-400
Posty: 1,188
namor zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez trzmiel
NO TO PRZEŚLIJ MI JAKIŚ OPIS!!!
było już na forum nie raz poszukaj - http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja2.swf
-edit-
TU
__________________

Ostatnio zmieniany przez namor : 06.09.2005 o godz. 20:49
namor jest offline  
Stary 06.09.2005, 21:01   #9
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Nero Recorde? opis

Recorde an Entire DVD to DVD/Import DVD (zptaszkować Fit to traget: i na 4.7 GB)/Hard Disck Folder i potem Nero Express wypalić

o ja gadałem przez telefon a pomoc nadeszła
ed hunter jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.