Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 09.04.2002, 06:21   #1
Andrzejek
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 15.03.2002
Lokalizacja: Kędzierzyn
Posty: 111
Andrzejek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ciekawe czy znajdzie się ktoś?

No właśnie.Ciekawe czy znajdzie się ktoś kto wreszcie zamknie problem napisów z pliku txt do VCD.Ciągle sprawa polega na odsyłaniu do gdzieś co nie działa , na poradach dotyczących czegoś co nie zostało sprawdzone.Być może to problem nie do pszeskoczenia , aby krok po kroku choć raz opisać cały proces.Oczywiście dając tutaj konkretne sprawdzone programy , a nie tylko adresy do nich.A potem i tak nic nie jest do zassania.Czy to wyzwanie?.Jeśli kogoś obraziłem to sory.Wiem że teoria jest piękna , lecz po pewnym czasie się nudzi.Może będzie jakiś odzew-nie tylko teoretyczny.Pa.
Andrzejek jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 09.04.2002, 09:23   #2
Tabak
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 09.04.2002
Posty: 2
Tabak w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cze!
właśnie robię (domowe) VCD z napisami na stacjonarny DVD i muszę powiedzieć, że miałem małe potknięcie z napisami ale jest już OK. Jak na razie nagrałem na próbę obraz płyty i odtworzyłem go przez Daemona w PowerDVD - działa, są napisy ale jak będzie w odtw. DVD ? W związku z tym czy płyta VCD musi być nagrana na nośniku 650 czy może być 700 ?!
Opis - english + programy mogę wrzucić na E-Dysk i podać namiary.
Może być ?
Tabak jest offline  
Stary 09.04.2002, 10:27   #3
dragal
Forumator
 
Avatar użytkownika dragal
 
Data rejestracji: 28.02.2002
Posty: 875
dragal niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
w dziale video ( reaktywowany ) niedlugo ukaze sie artykul na ten temat wystarczy poczekac , sadzac po innych opisach to raczej konkretny
__________________
Pozdrawiam dragal
dragal jest offline  
Stary 09.04.2002, 15:07   #4
Malayacka
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 09.04.2002
Posty: 18
Malayacka w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Juz sie znalazl i tutaj masz wyczrpujace FAQ. Ja po przeczytaniu nie mialem problemow, okazuje sie ze to bardzo uatwe :-)

http://www.dcdivx.republika.pl/
Malayacka jest offline  
Stary 09.04.2002, 16:53   #5
berserk
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika berserk
 
Data rejestracji: 01.01.2001
Posty: 510
berserk zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
to samo juz bylo opisane, z mala roznica programu z srt do ssa.
i lepiej zrobic odrazu w virtualdubie vcd a nie przekonwerowywac divxa pogarszajac jego jakosc a nastepnie robic dopiero vcd.
berserk jest offline  
Stary 11.04.2002, 06:06   #6
Andrzejek
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 15.03.2002
Lokalizacja: Kędzierzyn
Posty: 111
Andrzejek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Mały dodatek do listu Malayacka.W programie subripper w zakładce Output najpierw klikamy na -Load as,następnie w białym okienku ustawiamy format tekstu dla pliku który będziemy obrabiać -dla txt zapisanego 00:11:21 linia tekstowa , zaznaczamy -TMPlayer-następnie klikamy na pasek z lewej(Load as)i wskazujemy z naszego dysku plik txt.Cały tekst pojawi się w oknie.Następnie klikamy na dolnym pasku -Save as-i wskazujemy w białym okienku -SubRip.out-i klikamy na pasek z lewej tm razem z napisem Save as.Wskazujemy miejsce gdzie ma być przerobiony plik i zapisz.Otrzymany plik nie ma zakończenia *.srt ,więc prawym myszki na tym pliku i zakładka -zmień nazwę-,Zmieniamy na .SRT.Reszta według opisuze strony podanej w liście.Tak zrobiłem i mam tekst w filmie.Wielkie dzięki dla Malayacka , bo nareszcie ten temat jest od początku do końca załatwiony.Jednak istnieją konkretni Ludzie.Życzę miłej zabawy z tekstami.Andrzej.
Andrzejek jest offline  
Stary 12.04.2002, 18:43   #7
zzzzzzz
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Posty: 2
zzzzzzz w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
[czy masz jakas muzyke na VCD zrobiona z dvd
zzzzzzz jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.