Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 14.02.2005, 20:42   #1
yazz_aka_maish
Bywalec
 
Avatar użytkownika yazz_aka_maish
 
Data rejestracji: 14.02.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 45
yazz_aka_maish w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Clatronic DVD 552 HC. Rwie filmy.

Nagrałem znajomemu dwa filmy na DVD (przerobione z divx). Na w/w sprzęcie ponoć filmy mu się zacinają (oczywiście mowa o stacjonarnym DVD). Sprawdzałem to na sprzęcie Thompsona i Philipsa i wszystko było w najlepszym porządku. Czy to wina lasera Clatronica czy może czegoś innego?
yazz_aka_maish jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 14.02.2005, 20:48   #2
Boger
OGame Master
 
Avatar użytkownika Boger
 
Data rejestracji: 19.04.2003
Lokalizacja: Poznan
Posty: 1,334
Boger zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Winne jest:
stacjonarne dvd/plyty/nagrywarka

Gdybys podal wiecej informacji (domysl sie jakich) to uzyskalbys dokladniejsza odpowiedz.
__________________

Boger jest offline  
Stary 14.02.2005, 22:29   #3
yazz_aka_maish
Bywalec
 
Avatar użytkownika yazz_aka_maish
 
Data rejestracji: 14.02.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 45
yazz_aka_maish w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Realok przecież napisałem że na filipsiaku i thomsonie działa bez zarzutu. Nagrywałem na Nec 3500A jako zwykły film DVD Video.
yazz_aka_maish jest offline  
Stary 15.02.2005, 00:54   #4
Boger
OGame Master
 
Avatar użytkownika Boger
 
Data rejestracji: 19.04.2003
Lokalizacja: Poznan
Posty: 1,334
Boger zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Sorry ale nie trafiles

Jestes blizej ale nie do konca...

Zadaj sobie przynajmniej tyle trudu zeby podac wiecej szczegolowych informacji

Albo juz ok.

Podpowiem ci:
Jakie PLYTKI
__________________


Ostatnio zmieniany przez Realok : 15.02.2005 o godz. 00:58
Boger jest offline  
Stary 15.02.2005, 14:46   #5
yazz_aka_maish
Bywalec
 
Avatar użytkownika yazz_aka_maish
 
Data rejestracji: 14.02.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 45
yazz_aka_maish w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Bulkpaq DVD+R. Jeśli miast mi pomóc masz zamiar urządzać sobie quizy to sorry, ale pomyliłeś wątki. Po raz kolejny przypominam, że na innych odtwarzaczach płyty działają idealnie, więc nie sądzę aby chodziło właśnie o nie.
yazz_aka_maish jest offline  
Stary 15.02.2005, 15:02   #6
zene_k
Zarejestrowany dla jaj
 
Avatar użytkownika zene_k
 
Data rejestracji: 25.11.2004
Lokalizacja: 53°25' N,14°35' E
Posty: 3,826
zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez yazz_aka_maish
Bulkpaq DVD+R. Jeśli miast mi pomóc masz zamiar urządzać sobie quizy to sorry, ale pomyliłeś wątki. Po raz kolejny przypominam, że na innych odtwarzaczach płyty działają idealnie, więc nie sądzę aby chodziło właśnie o nie.
Może jednak o nie. Poszukaj na forum, ogólnie to shit, a nie płytki i na jednych odtwarzaczach mogą działać, a na innych nie. Spróbuj nagrać to na verbtimie lub tdk i jak tych płytek nie odtworzy, no to wtedy już trzeba się będzie zastanowić.
zene_k jest offline  
Stary 15.02.2005, 15:58   #7
yacek _b
Bywalec
 
Data rejestracji: 19.01.2005
Posty: 35
yacek _b w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
może byc to wina tych egzotycznych płytek , jak możesz to nagraj na czymś markowym :cool:
yacek _b jest offline  
Stary 15.02.2005, 16:07   #8
Boger
OGame Master
 
Avatar użytkownika Boger
 
Data rejestracji: 19.04.2003
Lokalizacja: Poznan
Posty: 1,334
Boger zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez yazz_aka_maish
Bulkpaq DVD+R. Jeśli miast mi pomóc masz zamiar urządzać sobie quizy to sorry, ale pomyliłeś wątki. Po raz kolejny przypominam, że na innych odtwarzaczach płyty działają idealnie, więc nie sądzę aby chodziło właśnie o nie.

Wybacz ale jestes tyci smieszny.

Podstawa przy zadawaniu pytania dlaczego cos na czyms nie chodzi itp. jest podanie kilku informacji. Widze ze jest ci to ciezko zrozumiec wiec powiem ci dokladnie jakich:
1) rodzaj plyt na jakich nagrywasz
2) model nagrywarki na ktorej nagrywasz te plyty
3) odtwarzacz ktory ich nie czyta

Jest to MINIMUM

Niestety ty tego nie zrobiles a bez tych informacji mozna tylko gdybac.

Na dodatek teraz powiem ci ze nie zrobiles NIC, zeby taka informacje znalezc samemu

Od razu zadajesz pytanie na forum i czekasz na wrozbite ktory poda ci informacje dlaczego "plytki, ktore chodza na thomsonie i philipsie, tna sie na clatronicu" - zenada.

Chyba znalazlem odpowiedz i powinienem odeslac cie tu, albo do instrukcji tego odtwarzacza.

Ale zeby nie bylo ze robie sobie quiz to powiem tylko, ze z tego co znalazlem tutaj wnioskuje, ze ten model nie czyta zadnych plyt dvdr/rw.
Tak wiec ma prawo nie czytac nagranych przez ciebie plyt.

Dodatkowo powiem jeszcze, ze jesli tego wczesniej nie zrobiles to nagraj jakas PORZADNA plyte dvd+r z booktype'm na dvd-rom i zobacz czy bedzie dzialac. Jesli nie to mozesz jeszcze sprobowac z porzadnymi dvd-r. Moze one rusza.

Zycze powodzenia, podawania wiecej dokladnych informacji i pokory na przyszlosc
__________________

Boger jest offline  
Stary 15.02.2005, 21:03   #9
yazz_aka_maish
Bywalec
 
Avatar użytkownika yazz_aka_maish
 
Data rejestracji: 14.02.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 45
yazz_aka_maish w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
No cóż dzięki wszystkim za odpowiedzi, a w szczególności Realok za ten drugi link. Faktycznie wygląda na to, że ten model nie czyta nagrywanych płytek. Chciałbym tylko napomknąć, że zapewne również Ty, drogi Realok`u kiedyś byłeś zielony w sprawach wypalania DVD Video. Owszem, przyjmuję lekcję jednak mimo wszystko wciąż nie podoba mi się protekcjonalny ton Twoich wypowiedzi.
Spróbuję jeszcze na markowych płytach, jednak sądzę, że będzie to samo.
yazz_aka_maish jest offline  
Stary 15.02.2005, 22:47   #10
Boger
OGame Master
 
Avatar użytkownika Boger
 
Data rejestracji: 19.04.2003
Lokalizacja: Poznan
Posty: 1,334
Boger zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez yazz_aka_maish
No cóż dzięki wszystkim za odpowiedzi, a w szczególności Realok za ten drugi link. Faktycznie wygląda na to, że ten model nie czyta nagrywanych płytek. Chciałbym tylko napomknąć, że zapewne również Ty, drogi Realok`u kiedyś byłeś zielony w sprawach wypalania DVD Video. Owszem, przyjmuję lekcję jednak mimo wszystko wciąż nie podoba mi się protekcjonalny ton Twoich wypowiedzi.
Spróbuję jeszcze na markowych płytach, jednak sądzę, że będzie to samo.

Przepraszam jesli Cie obrazilem, zapewniam ze nie bylo to moim zamiarem

Chodzi o to ze podstawa jest podanie dokladnych informacji na temat sprzetu i plyt - bez tego ani rusz.
Zobaczysz za jakis czas, jak beda Cie denerwowaly codzienne pytania dokladnie o to samo co bylo walkowane juz setki razy. Wtedy zrozumiesz moja irytacje

Tymczasem sprobuj tego o czym pisalem:
1) markowe dvd+r (np. tanie verbatimy dvd+r 4x od MCC002 (8x od MCC003), albo platinum dvd+r 8x (od ricohjpn albo nowe od MCC003) z booktype "dvd-rom" - jesli nie wiesz o co chodzi to szukaj na forum (wpisz booktype)
2) markowe dvd-r (jw. verbatim/platinum/tdk) - ten sposob ma 60-70% szans na powodzenie
3) polec koledze zmiane odtwarzacza na byle co z marketu za 150-250 zl - bedzie czytac wszystko

Co do mnie to przed zadaniem swojego pierwszego pytania przestudiowalem polowe forum - takie mam zasady

Powodzenia z nosnikami,
pozdrawiam
__________________

Boger jest offline  
Stary 15.02.2005, 23:10   #11
yazz_aka_maish
Bywalec
 
Avatar użytkownika yazz_aka_maish
 
Data rejestracji: 14.02.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 45
yazz_aka_maish w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzięki
Zastosuję się do twoich rad, być może coś z tego wyjdzie.
yazz_aka_maish jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 03:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.