Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 29.03.2002, 20:10   #1
michalm
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.03.2002
Posty: 2
michalm w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
I co?

Czytałem na forum na temat napisów i filmów(chodzii mi o wgranie napisow do filmow tak zeby po nagraniu plytka chodzila w stacjonarnym dvd i odczytywala te napisy)ale nic sie nie zgadza a te programy sa w sieci niedostepne lub nie dzialają!
Prosze o pomoc i o niedosyłanie mnie do tematów poniżej bo niema w nich nic co moglo by mi pomóc.
Dziękuje
michalm jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 29.03.2002, 21:39   #2
BARTI
Gość
 
Posty: n/a
W załączniku są programiki do konwersji napisów oraz filtr do Virtual Dub***8217;a do ich nakładania ...
Jeżeli napisy są w formacie TMPlayera to należy je najpierw przekonwertować programem dvm_sub_utility099b8.zip do formatu MicroDVD a potem programem subtitlestudio2r1 do formau Sub Station Alfa (subtitlestudio nie radzi sobie dobrze z konwersją napisów TMPlayera).
W uzyskanym pliczku trzeba "poprawić" linię:
Style: Default,Times New Roman,18,16777215,16777215,16777215,0,0,0,2,3,2,30 ,30,30

To znaczy nie trzeba ale można np. zmienić czcionkę i jej rozmiar na Arial,20 zamiast Times New Roman,18
Taki pliczek wczytujemy do uprzednio załadowanego filtra subtitler-2_2 i uruchamiamy kompresję w Virtual Dub'ie
Wiem że ta instrukcja jest powierzchowna i są tu użyte trochę inne programy do konwersji niż kiedyś opisane więc jak coś będzie nie tak to o szczegóły pytajcie poniżej...

pozdro
 
Stary 30.03.2002, 08:24   #3
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
michalm (29-03-2002 21:10):
Czytałem na forum na temat napisów i filmów(chodzii mi o wgranie napisow do filmow tak zeby po nagraniu plytka chodzila w stacjonarnym dvd i odczytywala te napisy)ale nic sie nie zgadza a te programy sa w sieci niedostepne lub nie dzialają!
Prosze o pomoc i o niedosyłanie mnie do tematów poniżej bo niema w nich nic co moglo by mi pomóc.
Dziękuje
Skoro inni sobie poradzili wiec to musi byc napisane dobrze.
Nie mowiac o tym, ze wszystkie programy wymienione mozna sciagnac z sieci bo sam kiedys sciagalem.
Ale BARTI zaoferowal pomoc wiec sie go pytaj.
Pozdr
Weron jest offline  
Stary 11.04.2002, 06:40   #4
Andrzejek
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 15.03.2002
Lokalizacja: Kędzierzyn
Posty: 111
Andrzejek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Dokładny opis na tym forum pod nazwą -Ciekawe czy znajdzie się ktoś ?.Pozdrawiam.Andrzej.
Andrzejek jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.