Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 07.10.2005, 21:25   #1
kovalek
BenQ 1640
 
Data rejestracji: 15.07.2004
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Posty: 82
kovalek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Co kupić? LiteOn 1693S czy BenQ 1640? PILNE !

Tak się zastanawiam nad zakupem nowej nagrywarki DVD. Obecnie posiadam Litka 812S@832S.

Byłem przekonany aby kupić LiteOna, jednak z tego co przeczytałem na forum, to jakośc nagrywarek tej firmy drastycznie spadła i chyba nie warto jej kupować. Teraz na topie jest BenQ.

Męczy mnie natomiast jedno pytanko. W litku można było sobie bezproblemowo ustawić booktype, aby wszystkie +R były nagrywane jako -ROM. Czy taki manewr jest możliwy w BenQ?

Proszę o szybką odpowiedź. No i czy na coś jeszcze muszę zwrócić uwagę przy zakupie BenQ?
__________________
pozdrawiam
Leszek Kowalski

- to co uwielbiam
kovalek jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 07.10.2005, 21:33   #2
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
BenQ w tym zestawieniu

a tu można pobrać http://benq.com/products/product.cfm...&page=features
ed hunter jest offline  
Stary 07.10.2005, 21:58   #3
Xavery
Lite-ON 1693S
 
Avatar użytkownika Xavery
 
Data rejestracji: 26.09.2003
Lokalizacja: Strzelce Krajeńskie
Posty: 151
Xavery zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
No coz. Zdecydowanie nie odradzam Litka 1693S, jednak nie ukrywam, ze za te same pieniadze mozna miec nagrywarke lepsza, czyli BenQ DW1640.

Naped ten obsluguje bitsetting.

Chociaz, hms, trzeba przyznac ze 1693 sprawuje sie lepiej na predkosciach do 8x, a BenQ na 16x. Jednak biorac pod uwage to, ze obie nagrywarki sa promowane jako "nagrywarki DVD/RW 16x", mysle, ze wybor jest jasny.
__________________
"Want a vision of the future, Winston? Imagine a boot stamping on a human face." (George Orwell, "1984")
"And these children that you spit on, as they try to change their world" (David Bowie, "Changes")
"Vinyls rock the world of music. And don't try to argue." (?)

Powyższy podpis posiada homologację forum.cdrinfo.pl

Ostatnio zmieniany przez Xavery : 07.10.2005 o godz. 22:03
Xavery jest offline  
Stary 07.10.2005, 22:09   #4
kovalek
BenQ 1640
 
Data rejestracji: 15.07.2004
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Posty: 82
kovalek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Co przeglądam forum to widzę tylko - "LiteOn - Problem". Zraziło mnie to trochę. A o BenQ jak na razie nie mogę przeczytać złego zdania. Głównie nagrywam płytki 8x, więc taka prędkość nagrywania mnie interesuje. A i nie chcę 20% płytek wyrzucić do śmieci z powodu błędów zapisu :/
__________________
pozdrawiam
Leszek Kowalski

- to co uwielbiam
kovalek jest offline  
Stary 07.10.2005, 23:04   #5
memorando
Młody żonkoś
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 3,324
memorando zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
tylko benq z tych dwóch nienawidzę liteona a od dzisiaj neca
__________________
Dotyk idący daleko poza definicję słowa instynkt...Julio Cortazar
memorando jest offline  
Stary 08.10.2005, 13:48   #6
kovalek
BenQ 1640
 
Data rejestracji: 15.07.2004
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Posty: 82
kovalek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
No kupiłem BenQ. Jak na razie jestem zadowolony :-)
__________________
pozdrawiam
Leszek Kowalski

- to co uwielbiam
kovalek jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.